Nedir bu kızlardaki, ''Aleyna Tilki'' kıskançlığı?

Şimdi hatun kişilerin gazabına uğramak var bu başlıkla ama, bakıyorum kızın boyu şuysa ben neyim, erkek gibi falan diyor kızlar. Hani bizim Murat Boz, Çağatay Ulusoy gibi isimleri kıskandığımız söylenir ya, kızların bu Aleyna Tilki kıskançlığı nedir? :D

Bana göre güzel mi, güzel ama daha güzel kadınlar bir sürü. Fiziken on numara. Kıskanmayın kızın başarılı yükselişini yahu :/

Güncellemeler:
Burada saçma sapan, yok 16 yaşında kız hakkında nasıl konuşuyorsun gibi cevaplar olmuş.
Kız benim ilgi alanıma girmiyor o yönden, ben her yönüyle eleştiri aldığını gördüm kadınlardan onu yazdım.
Sapık gibi canım canım sözlere cevap veriyorum, her erkeği bir tutmamayı öğrenin artık. Şurada bile bir kadına özel mesaj atmışlığım yoktur benim. Sapık diyenlere sözüm, sapığınız olmamasını kıskanmışsınız sizde belli. 😂

3|2
22292

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 221

• Yüzü çok güzel değil ama fizik cidden güzel.

0|1
    0|0
  • Fiziği iyi tipi normal dediğin gibi daha güzellerde var ama bu kızda fena değil yani
    Kıskanmalarını normal karşılıyorum 😂

0|1
    0|0
  • Kızlardan daha çok erkekler kıskanıyor bence😂 kafayı bu kızla bozmuşusunuz bize laf atıyorsunuz niye kıskanalım kızı

2|1
    0|0
  • Ya tipini güzelliğini sesini falan geçtim de ben "bahsetmek" yerine "bash etmek" yazmasına takmış durumdayım 😂

0|1
    0|0
  • kısmak değil sadece yaşına göre fazla bir kız ve gittiği yol doğru değil konservatuvar okuyup ilerleseydi, sahne hayatına atılmak için en azından reşit olmayı bekleseydi, daha kaliteli sanatçılarla çalışıp daha iyi bir konuma gelseydi bu kadar çok tepki görmezdi

0|1
    0|0
  • Aksine kıskanmıyorum bu yola çıkmış ve başarılı da olmuş bize laf söylemek düşmez.

1|1
    0|0
  • Fizigi güzel ama yüzü güzel degil dısarda ondan güzel bisürü kız var bence sesi güzel diyosunuz ama ben bir şarkıdan başka sesini duymadım başka şarkısı var mı ki. Tamam iyi de fazla abartılıyo bence

0|2
    0|0
  • Kardeşimle yaşıt niye kıskanıyım. Sizde artık küçük çocukların fiziği hakkında yorum yapmayın.

2|2
    0|0
  • Sesi çok güzel amma velakin klipte kaburgalarını saymak zorunda mıyız yahu el insaf. Boy desen var ses desen var yüz de hadi fena değil ama afetül devran da değil nitekim. Çokta şeapmamak lazım 😂

3|1
    0|0
  • Bu kızın boyu 1.65 evet gayet uzun, ince bel zayıf ama şekilli fit vücut o da tamam. Yüz güzelliği de maşallah duru ve sade. Genel olarak gerçekten güzel bir kız. Kıskanmaya lüzum zaten yok. Umarım daha fazla ünlü olduğunda bu mütevaziliğini kaybetmez.

1|2
    0|0
  • kız 16 yasında yetenekli tas güzel çok amaçlı ben ise 18 yasında patates 😂

0|2
    0|1
  • Ben seviyorum bu kızı. Beğeniyorum da Allah var ben 16 yaşında neyin ne olduğunu bilmiyordum kız everestte yaşıyor, sesi de güzel hakkıdır tabi ünlü olacak 😂 😂

1|0
    0|0
  • Kıskancak ne var sanki hiç mi güzel kız gelmedi şu dünyadada 16 yaşında bir kızı sindiremedik bende anlamıyom evet kızın fiziği çok güzel bence yüzü o kadarda güzel değil ama kıskandığımdan değil yani röportajlarında filan fiziği belli olmayıp yalnızca yüzü olunca oha denilen bir güzelliği yok abartmaya gerek de yok bence

0|0
    0|0
  • Kendimden küçükleri kıskanma huyum yok, aynı yaşta olsaydım da kıskanmazdım zaten

0|2
    0|0
  • Küçük bir kardeşimiz. Rabbim herkese farklı türlü özellikler güzellikler vermiştir. Kimsenin kimseyi kıskanmasına gerek yok kendı düşüncem

0|1
    0|0
  • Neden kıskanayım allah daha iyi yerlere ulastirsin. Bir seyi ben yapamadigimda ya da benden daha iyisini yapan insanlar olduğunda taktir etmek gerekir kıskanmak değil.

0|1
    0|0
  • Ictenlikle soyluyorm.. inanki hic ama hic kiskanmiyorm.

0|1
    0|0
  • kim ki bu kız? :/ @_ciel_ sen tanıyor musun kanka? :D

0|1
    1|0
  • Kardesim yasindaki kiz ablasiyim ne diycem guzel kiz iste kucuk daha :)

0|1
    0|0
  • kıskandığım tek kadın ağrısız adet geçiren kadındır diğerleri teferruat😏

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    181

Erkekler Ne Diyor 91

Yükleniyor... ;