Tıpkı bu ünlüye benziyorum?

Etrafımdaki bazı arkadaslarım arkamdan çok güzel kız diyorlarmıs. Kendimi bazen ortalama biri bazen güzel bazen cirkin bulurum. Ruh halime göre. Kendi fotomu paylasmak istemiyorum
Ama hangi ünlüye benziyorsun programında bu kızı gördüm. Yüzde 95 eşlestik. Görünce gerçekten cok sasırdım. Cok benziyoruz gerçekten. Aslında özgüvenim düşük de değildir ancak kızı görünce o kadar sasırdım ki sormak istedim. Bir kac foto koydum hepsinde bu kıza benzetti program da.
Simdi sormak istiyorum böyle bir kız görseniz güzel der miydiniz?
Teşekkürler.
Tıpkı bu ünlüye benziyorum?

Güncellemeler:
Benziyorum diye bu kadar kin tutmanızın manası yok. Yok kancık, yok götüm, yok çok cirkin diyenlere diyorum tabi. Kendinizi çok ele vermeyin.
Saç rengimiz farklı malesef

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O programlar güvenme, sen kendi fotoğrafını koymadığın sürece elalemin ğnlüsünü yorumlamış oluyoruz burda

1|1
    0|0
    • Programa güvenip yazmadım sadece sen sana benzeten birini görünce anlamaz mısın?

Erkekler Ne Diyor 34

• Üyelerimiz fazla bilgi birikim sahibi olmadığı için kancıktan, döt'e her türlü yorumu yapmışlar alt tarafı bir yoruma ihtiyaç duymuş kızcağız ama ne demeli :) Ben yaparım bu yorumu o halde ! Güzel kadın, hatta baya çekici ama soğuk görünüyor, benzeştiğin noktaları bilemiyorum tabi ama %95 benzerlik neredeyse ikiz demek, o yüzden güzelsindir

1|0
    0|0
  • Kız güzel.

1|0
    0|0
  • Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca 😎😎

2|1
    0|0
  • Güzelmiş.. :)

1|0
    0|0
  • benzıyorsun abla

1|0
    0|0
  • başkalarının güzellik hakkındaki dediklerine inan.
    bu konuyla ilgili izlemeyenler buyursun; youtube. com/watch? v=1oAeyeh_qKk

1|0
    0|0
  • Hatun guzelmis o zaman sende guzelsin ama soyle bisey var bizim kizlarimiz hep guzel 😏Sadece sen degil. turkish gooorl wonderfull☺️Kezbanimiz bile erkegine gore dunya guzeli😏

1|0
    0|2
  • ben eminim ki bu kızdan kat ve kat daha güzelsin

1|0
    0|0
  • Tarzına baglı.

1|0
    0|0
  • Tabi canım

2|0
    0|0
  • aşık olurdum net kim bu ya:D

1|0
    0|0
  • Bu ganciğa benziyosan işin yaman

1|0
    0|0
  • he he oyledir

1|0
    0|0
  • Eğer bu kıza benziyosan tabi ki güzelsin.

1|0
    0|0
  • Yav he

1|0
    0|0
  • Değil bence sıradan tipi var

1|0
    0|0
  • Buna benziyorsan bence gizliden çıkma

1|0
    0|0
  • Evet haklısın kardeşim

1|0
    0|0
  • öhöm.. merhaba ben maviever.. tanuşak mu :D

1|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın derim ne diyim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor... ;