Model Ecem Uzgör hakkındaki yapılan eleştirilere ne diyorsunuz?

Sizce insanlar eleştirmekte hakkılar miydi?
Model Ecem Uzgor hakkındaki yapilan eleştirilere ne diyorsunuz ?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu bile fazla güzel! Yarı çıplak bazen yarı çıplaklıktan daha öte çıplak hallerde yapılan güzellik yarışmasına... Bunları özendire özendire bu milleti bu hale getirdiler. Erkekler a+++ abaza. Kadınlar-kızlar modernlik adı altında soyunma, güzel görünme yarışında. (evet biliyrm ben bu dünyadan değilim)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok abarttılar bencede haketmiyordu ama bu kadar yerden yere vurmak bu kadar eleştirmek iğrenç

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Abi eleştiri varsa bu kızı oraya sokanaları eleştirmek lazım
    Ulan sırf benim rehberden 100 kişi çıkar bundan güzel

0|0
    0|0
  • ben tatlı buluyorum kızı
    o kadar eleştirinin bir çoğu kızlar tarafından yapılmasını, bir çekememezlik olarak değerlendiriyorum
    hangi türk kızının vücut hatları bu kadar güzel allaseversen
    eleştiriye, eleştiri !

0|0
    0|0
  • Sen Ecem Uzgör demişsin ama bu bildiğin Nicholas Cage. :D

0|0
    0|0
  • türkiyede daha güzel kızlarımız var seçile seçile bu arkadaş seçilmiş ise yapıcak bir şey yok. katılanlar arasında en güzel bu kız idi...

0|0
    0|0
  • Gerekli kalifiyeyi karşılamıyor olabilir ama bu kadar da linç edilmesi yanlış dış görünüşünden ötürü yazık.

0|0
    0|0
  • kimsenin fiziksel özellikleriyle dalga geçilmez. kendisini tanımam etmem ama , uluslar arası arenada türk kızını temsil edebilecek bir insan değil

0|0
    0|0
  • Bu nasil model ln cok suratsiz, yemin ederim baktikca moralim bozuluyor guzel diye bumu bizi temsil ediyo yani

0|0
    0|0
  • Reklamin iyisi kotusu olmaz... bence bu firtinanin kopmasi ona bu siradan tipiyle piyasa kazandirdi...

0|0
    0|0
  • Göz var izan var hemşehrim bu ne ya? Bu resmen Hayat Bilgisi dizisindeki Kikirik lakaplı kız. Bundan 1500 kat daha güzel hatunlar tanıyorum. Bu terste bi' işlik var.

0|0
    0|0
  • yaptığı açıklamaya göre 8 yıldır bizi temsil ediyormuş sanırım bebekkende güzellik tacını vermişler bu mala

0|0
    0|0
  • Ula haklııılar tabii bune allahını seversen tamam yargılamıyorum ama bundan daha güzellerinin olduğunu düşünüyorum öbürlerine yazıkk ben burda sinir oldum onları dusunemiyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
  • bence ısırmalık eglenıp atıcaksın okdr :Y

0|0
    0|0
  • la yeter mk

0|0
    0|0
  • O kadar ülkede kız varken neden bu kızı seçmişler tuhaf elendiğine sevindim

0|0
    0|0
  • elestirilmek icin model oluyorlar. insanların elestirmeleri de normal bence

0|0
    0|0
  • Kezban...

0|0
    0|0
  • Ağıza bak ya ilk gördüğümde inanmamıştım bunun neresi güzel kafasına kese kağıdı geçirip gönderselerdi bari 😃

0|0
    0|0
  • Kızcağıza yüklenmek için insanların birbiriyle yarışa girmesinemi acınmalı yoksa 8 yıldır ülkemizi temsil eden Ecem' in emeğine mi karar veremedim. :(

0|0
    0|0
  • Ağzını kapatamıyor mu bu kız?

0|0
    0|0
  • Makyajla buysa :(((

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 12

• Acımasız buluyorum. Yani tamam güzellik değilde modellik yarışmasıymış vb. ama sanki hepimizin çok mükemmelmişiz gibi eleştirmesi bana biraz acımasızca geldi. :(

1|0
    0|0
  • kapa şunu kapa kapa :D

2|0
    0|1
  • Ya kotu yorum yapmasinlar sadice. Mesela cok cirkin demesinler olmamis desinler. Azcik saygi

0|0
    0|0
  • İlgi alanimda degil

0|0
    0|0
  • Neden herkez bu kızı konusuyo tamam suratında bir iticilik var sanki isircakmis gibi duruyo olabilir ama merak etmeyin en fazla 2, seneye diğerleri gibi oda doktor yapımı bir taş bebeğe dönüşebilir

0|0
    1|0
  • Ben daha güzelim ahdhsh

0|0
    0|0
  • Haklılar bence Türkiyeyi bunun temsil etmesi çok saçma

0|0
    0|0
  • Evet 😂 ben bile daha güzelim yanlış anlamayında

0|0
    0|0
  • Bu Kızın dudaklarını kim yemiş. Pouty manken yüzü yokki 😹

0|0
    0|0
  • Kimsenin tipiyle dalga geçmem fakat bune be kardeşim

0|0
    0|0
  • Eleştirmek serbest bedava😂

0|0
    0|0
  • doğru türkiyede güzel kız mı kalmadı ki bu ne lan...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;