Arkadaşlar bu haksızlık değilde ne?

Dünyada çok daha güzel çocuklar varken sırf aileleri zengin diye bunların dünyanın en güzel kızları seçilmesi haksızlık değil mi? Tamam, çirkinler demiyorum ama daha güzel çocuklarda var.

Güncellemeler:
Güncel

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güzellik geçicidir boşver...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 5. Çok güzel. Aileleri zengin olduğu için değil, yarışmaya bunlar katıldığı için seçilmişler. Yanlış mantık

0|0
    0|0
    • Yarışmaya katılmadılar. Ajansları kendi kafalarına göre seçti.

• Sonuç olarak ajans kağı kapı gezip külkedisi misali arayışa girmiyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• takılma bunlara asıl güzellik para :D

1|0
    0|0
  • Hayatın kanunu böyle sıkma sen!

0|0
    0|0
  • Tamam da ablacım para 💵 bu dunyada önemli hak felan düşünen eden yok bil istedim

0|0
    0|0
  • Kader bitanem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tamamen haksizlik :D

0|0
    0|0
  • zenginler daha güzel oluyor benim zengin arklarim benden daha güzel zaten Tr de böyle güzel çocuk gormedim

0|0
    0|0
  • Dünyanın adaletli olduğunu kim söyledi?

0|0
    0|0
  • Her zaman hayatta öyledir ama

0|0
    0|0
  • Bu seni neden bu kadar ilgilendiriyor?

0|0
    0|0
    • İlgilendirmek değil. Dünyanın parasını kszanıyolar hiç bir emek göstermeden sırf aileleri zengin diye. Biz dünya kadar emek veriyoruz işimize hâlâ açız.

• İyide daha güzel dediğin çocuklarda emek vermeden sadece dis gorunusle dünya para kazanirdi o zaman. Burasi ne yazikki kapitalist bir dünya illaki haksizliklar olacak yakinmaya gerek yok. Olanların farkina varip isin ucundan tutmak lazim. Kendini sadece kendin kurtarabilirsin o yüzden durmadan çalışmak çalışmak calismak.. ve bazen de sahip olduklarin için tanriya minnet duymak gerek. Emin ol bir gün onlari bile arayacak konuma gelebilirsin.

• Aynı şey değil. Sıradan bir aile çocuğu dünyanın en güzel kızı seçilmek için çok çaba sarefedebilir sma zengin bir aile çocuğu hiçbir çaba sarfetmeden o parayı kazanır.

• du yaa zengine güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;