bir küçük eylül meselesi filmini izleyipte aglamayan varmi?

Ben turk yapimi filmlere onyargiliyimdir iste parasi olan gencler hoppada şıppada asklar ya da yabancilardan esinlenmis filmler falan ama bu kez oyle olmadi bir kucuk eylul meselesini izleyip agladim niyemi cunku bende korktum neden mi cunku korkuyorsun iste spoiler vermek istemedigim icin sozu yarida kesiyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bazen yaşarken de öldürüyor bu tür insanlar

0|0
    0|0
    • Kizin yaptigi yanlisti ama o gun o yaptigini gormemezlikten geldim ve o hatayi yapmaktan korkuyorum , cunku birakip gitmek okdar kolay ki ama ya o senin hayatinsa ya ordaysa asil mutlulugun ve kendin onun yaninda kendinsen. bazen kiziyoruz karsimizdakine ama onun icini gorebilsek keske yapmayiz heralde bazi seyleri gec olmadan

• Bilemiyorum

• bende bilmiyorum valla yaşıyorum ama kimseye güvenim kalmadı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bnnn

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • İzlemedim bılemıcem

0|0
    0|0
  • peçete lazım mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İzledim ve ağlamadım. Zaten hiçte beğenmedim.
    Senin ağlayasın varsa demek.

0|0
    0|0
    • Sanirim ben kaybetmekten korkuyorum ya ne biliyim cok etkilendim yasadigim bazi olaylar ve hayatimdaki kisi de tek karakterine cok benziyor ondan sanirim

• Olabilir, seni etkilemiş demek ki.

• Var.

0|0
    0|0
  • İzlemeyip de ağlamayan var 😄

0|0
    0|0
  • Ben😂

0|0
    0|0
  • En saçma filmdi izledigim

0|0
    0|0
  • Ben ağlamadım hemde hiç tüylerim diken diken bile olmadı

0|0
    0|0
  • hiçbir filmde ağlamadım şuana kadar. ruhsuz muyum ne

0|0
    0|0
    • Ruhtan ziyade seninde hayatina dokunabilecek bir film olmasi lazim ya sevgilin ya ailen biryerde korkun olmasi lazim ya da bir acın o hissine baski yapmasi lazim ya da ne biliyim o filmdeki karakterlerden birinde kendini bulabiliyorsan ya da deger verdigin birini gorebiliyorsan oluyor bu misal mucize filminde de aglamistim birde mahsun kirmizigul un filmlerinin cogu beni etkilemistir, ama bu konu edindigim film ask filmiydi ve ben ask filmlerini hep onyargili amaan be onlarin aski diye bakardim heralde bunda kendimden bisey buldum

• ama haklısın hayatıma dokunan hiçbir film olmadı

• Ya iste herkes bir olucak diye birsey yok sende baska birseyden etkilenirsin birgun belli olmaz

Yükleniyor... ;