Bu üç kızdan hangisi en güzel?

Bu üç kızdan hangisi en güzel?

Güncellemeler:
4 kız var
Şunlardan birine benzeseydim yeterdi

1|0
4150

En İyi Erkek Görüşü

• 2 deki seksi cinsel olarak iyi 3 teki tatlı ve 4teki çok aşırı doğal ve 1. güzel bana göre fakat sçeim hakkım plsa tatlı olanı seçerdim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 40

• bir şeyin diğerinden güzel olması gerektiğini düşünen algıyı kınıyorum. Esttik algımız neye göre doğru kararı veriyor ki eğer gerçekten özgür iradenizle güzeli çirkini seçiyor olsaydınız 90 larda güzel gelen kadın şu an da güzel gelirdi estetik algıızı yönlendiren kapitalist sistemin bizedayattığı bilinçaltı mesajlarıdır bu yüzden güzellik seçici bir kavram değil her şey kendi öz halinde farklı güzeldir

0|1
    0|0
    • Güzel olan seye bakmak hoşuma gidiyor eskiden de yani kapitalizm olmadığı dönem de bile güzellik çok önemli bir olguydu

• sen kapitalizmin ne zaman doğduğunu bir araştır gel istwersen küçük beynileriniz hapsolmuş oyalanıp duruyorsunuz kendinizi keşfetmeden ölüp gidiceksiniz galiba bilim adamları haklı cahillik mutluluktur sen fazla yorrma kafanı bu tür şeylere yalan kurgulu hayatta başkalarının dayattığı fikirlerle güzel olana bakadur

• 3. kız

1|0
    0|0
  • Birincisi

1|0
    0|0
  • En alttaki

1|0
    0|0
  • 3. fotograf

1|0
    0|0