Yerli Yapım Hacker Filmi : Tehdit Siber Çöküş Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Yerli Yapım Hacker Filmi : Tehdit Siber Çöküş Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
Mascot Film ve m3 Film yapımı olan Tehdit: Siber Çöküş'ün konusu şöyle;

''Yıllarını siber suça vermiş bir Hacker, devlet tarafından aranmaktadır. Siber Güvenlik Teşkilatı'nın aradığı bu Hacker uluslararası şirketlere zarar vermekte, bir çok şirket ağına sızıp, şirket içi özel bilgileri hackleyerek başka ülkelerdeki kişi ve kurumlara satmaktadır.

2 yıldır peşinde oldukları bu Hacker için başlatılan operasyon, başbakanlığa bağlı özel birim Siber Güvenlik Teşkilatı tarafından yürütülmekte ve birimin başında olan başkan Mithat tarafından yakından takip edilmektedir. Amaçları bu Hacker'ı yakalamak, aynı zamanda devlet için etkin bir rolde kullanmaktır. Kod adı Kurtbey olan bu Hacker, iki yılın sonunda bir iş için topladığı hacker grubu yeni bir saldırı girişiminde bulunurlar. Grubun açık vermesi ile Siber Güvenlik birimini harekete geçirirler. Birim hızlı bir şekilde yerlerini tespit etmeye çalışır. Grup verdikleri açıktan dolayı daha fazla gizliliğini koruyamaz ve açığa çıkarak yakalanırlar, ancak grubun lideri olan Kurtbey için her şey yeni başlamaktadır.''

//////Tehdit: Siber Çöküş, bu yıl Sonbahar aylarında vizyonda olacak. /////
(Kaynak : Webtekno)

Film Hakkında Düşünceleriniz Nedir? Sizce Güzel Olur mu?


0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • Bir yazılım mühendisi olarak diyorum ki adeyyo lalllaleyyo. 😃 Umarım lamer gibi çekmemişlerdir. Hacker ne kullanıyor falan merak ettim.

    1|0
    0|0
Yükleniyor... ;