Böyle Bir Saçmalık Duymadım?

ya harbi buna inanlar var Allah katında şişmanlık israf yerine geçicekmiş günah sayılıp hesap sorulcakmıs bence bu embesiller ölmeli siz ne düşünüyosunuz :D

• Saçma
    A seç
  • Gerçek
    B seç
  • Bilmiyorum
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

• Şişmanlar değil ama gözü bir türlü doymayan para kölesi insanların öyle olacağı kesin...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçma değil de şöyle; peygamber efendimiz günde 2 oğün yemek yermiş ve karnını tam doyurmazmış fakire yedirirmiş yani. Bir yönden israf tabii çok yemek, fuzuli harcamak ha hastalığın varsa değil tabii o ayrı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Hangi cemaatin hangi sacma hocasi bunu demis ve acaba hangi embesiller buna inanmis. Ben 5 dilim ekmekle doyarim sen 2 dilim. Israf haramdir tamam, tabagina yiyemecegin kadar yemek alip onu cop etmekle, yiyebilecegin kadar seyi tuketmek farkli.

0|0
    0|0
  • Yok artık.

0|0
    0|0
  • kjim diyor oonu :d

0|0
    0|0
    • okudum bir kaç yerde hepside inanıo ya sjdfhdfh

• cübeeli de şişman :D

• Tabiki öyle birşey söz konusu değil dinden soğutmak amaçlı olabilir

0|0
    0|0
  • sus pis şişko

0|0
    0|0
  • Çomar gel oğlum gel :D

0|0
    0|0
  • Şişmanlık degil ama obezlik savurganliga giriyor evet

0|0
    0|0
    • ya hastalığı varsa?

• Vücutta ödem vs ile su toplanması ayrı birşey, kıtlıktan çıkmış gibi açgözlülük yapıp her gördüğünü yemeye çalışmak ayrı birşey. Hastalığı varsa Allah bilmiyor mu? Helali haramı günahı sevabı belirleyen de Allah, yazacak silecek olan da o.

• hmm sohbete gidip beyni error veren bir kızçe dahaa

0|0
    0|0
  • saçma tabi ki

0|0
    0|0
  • orada mecaz var embesil hemen atlamışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçma

0|0
    0|0
  • Gözü duymayanlar ve ihtiyaç dışında herşeyi almak isteyenler için söylenmiştir o. Bu kadar aç insan varken açgözlülük yapmak doğru değil zaten. Hastalıktan falan olur şişmanlar elinde olmadan o başka bir konu. Ama keyfinden şişmanlamak da olacak iş değil, biraz boğazını kısmalı.

0|0
    0|0
  • 7 büyük günahın içinde "oburluk" da var..

0|0
    0|0
    • Sonuçta israf olmuyorki mideye gidiyor yani :D
      Dedikleri şey doyupta yemeğe devam edenler için herhalde

• Ac gözlüler için olabilir evet..

• Olur mu öyle şey israf edenlerdir o

0|0
    0|0
  • İmkanımız var yiyoruz size ne kardeşim. Ne karıştırıyorsunuz cenneti cehennemi 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;