Kemal Sunal Filmleri Berbat Değil mi?

iğreeenç bence, amerikan komedi filmleri yanında sıfır derecede kalır.

0|0
2550

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beynine Allah rahmet eylesin kardeşim, çok zor bir durum dimi beyinsiz olmak

9|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• BUnca milletin saygı duyduğu takdir ettiği şeye sen iğrenç diyebiliyorsan bizim seni sorgulamamız gerekir :)

9|2
    0|0
  • Ülke tımarhane, sende kendini parmaklayan bir hastasın sanırsam?
    Ne alaka mk, nerden aklına geldi böyle bir soru? :DSA:FAS:DF

4|2
    0|0
  • Başka kafadasın sen 😉

4|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin çok güldük sayesinde sen amerikaya git bence :)

3|2
    0|0
  • Amerikan yalakası olmuşsun. Senin Türkiyede barınman hata.

4|1
    0|0
  • Trollde çığır açıldı bu sitede he

2|1
    0|0
  • sen ne diğyon değişik

3|1
    0|0
  • Kemal sunal bir efsane...
    Kemal abimiz nur içinde uyusun...
    Bildiğin en komik amerikan jönünü kemal sunalın tırnağına değişmem...
    Aklını sevdiğim seni kimsin kemal sunala laf söylüyorsun...

2|0
    0|0
  • Üstünden yıllar geçtiği halde tekrar tekrar izlediğim halde tekrar tekrar gülerim ben o adamın espirilerine. Ben bir sürü amerikan komedi filmi izledim güzeller eyvallah ama onlar yapmacık kemal sunalın doğal ve hakiki bir komikliği vardı saygısızlık ediyosun bence

1|0
    0|0
  • bir troll daha

2|0
    0|0
  • Beğenmeyebilirsin ama saygı göstereceksin. Sinema filmlerinde iğrenç, saçma gibi yorumlara tahammül edemiyorum. Eleştirinin kurallarını öğrenmemiz lazım. Kıyaslama olayında da benzer bir uyuşmazlık var.

1|0
    0|0
  • Yeni nesil nereden bilsin rahmetli Kemal Sunal'ı. Halbuki Kemal Sunal'ın filmleri ile büyüseydi böyle konuşmazdı. Ama normaldir çünkü herkese kendi dönemindeki şeyler güzel gelir. Örneğin ben babama soruyorum. O da :
    -" Oğlum bizim zamanımızda Kemal Sunal yoktu. Cevat Kurtuluş ile Sami Hazinses vardı diyor."
    Onların döneminde de öyleymiş.

0|0
    0|0
  • Sen beğenmeye bilirsin ama milyonlar beğeniyor ki ben beğeniyorum

1|0
    0|0
  • Türklerin yapabildiği en iyi iki film türünden biri komedi zaten diğeri de korku. Küfür olsa bile bu iki türde Hollywood dan daha önde olduğumuzu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • hadi lan ordan ne anlarsın a q

3|0
    0|0
  • Hiçte bile

1|0
    0|0
  • Kurban ol sen o filmlere

2|0
    0|0
  • sen bir s... r git bence

3|0
    0|0
  • seni kahrolası zenci demekten eşşoğlueşek demek daha sempatik daha anadoluca geliyor bana. bilmiyorum artık bu da senin düşüncen.

1|0
    0|0
  • haklısın o ve yeşilçam ekibi milletin ahlakını bozmaktan öte bir şey yapmamıştır

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 24

• Xper kasmak icin dikkat cekiyosunuz sacma sacma en cok da size acıyorum

2|0
    0|0
    • cahil bir sorudan en fazla 4 5 xper alınabiliyo

• Bunu gelip sitede 9xper olan birisine yazmanız ironik oldu doğrusu, söylemeden geçemeyeceğim.

• @Viewer o dahada kötü 9 xper olup öğrenememiş.

• Amerikalıyım ve Kemal Sunal filmlerini çok gülerek izliyorum
    senin yaptığın dikkat çekmeye çalışmaktan başka bir şey değil.

2|1
    0|0
  • Süper bence kemal sunal

2|1
    0|0
  • Kemal Sunal'ın bir tek boş filmi yok, güldürürken düşündürür insanı ve hep bir mesaj içerir.
    Bunu anlayacak kapasite yok bazılarınızda emperyalizm e ayak uydurun, kapitalizmle sevişin siz.

2|1
    0|0
  • beynine limon suyu sıkmak istedim

3|0
    0|0
  • kımseyi yorma kalk atla biryerdende öldür kendini

0|0
    0|0
  • Tek bir küfür içermeden, insanı sadece mimikleriyle bile güldürebilen usta oyuncular ve bence sorun sende

1|0
    0|0
  • Boş Amerikan özentilerisiniz, bizim komedimiz de siz oldunuz, anca gülüyoruz!

1|2
    0|0
  • Milyonların beğendiği filmi yargılamak sana düşmez

2|0
    0|1
    • demekki koyunsun. herkes ne yapıyorsa sende yapmak zorunda hissediyosun kendini

• Hayır, berbat değil.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Senin zekan o filmleri alamaya yetmez o yüzden boşver sen git özenti amerikan filmlerini izle.

0|0
    0|0
  • Bence cok guzel ve seninde sorun trol insanlari bosuna sinir etmene gerek yok

0|0
    0|0
  • Aynennnn

0|0
    0|1
  • Hayir cok komik halende izleniyor

0|0
    0|0
  • Esprin güzelmiş :D

0|0
    0|0
  • amerikan komedi filmleri gibi küfürlerle insanları güldüren şeylerden değildir onlar. Belki o yüzden anlamıyorsundur

0|0
    0|0
  • Sen kimsin de turk filmlerini elestirip amerikan filmlerini yuceltiyorsun ya tabiki herkesin gorusu ayri ama igrenc demen yanlis !

1|0
    0|0
  • Herkes sevecek değil tabi ki sevmeyebilirsin özgürsün. Ya da ben amerikan filmlerini daha cok seviyorum da diyebilirsin. Ama niye böyle aşağılama yapıyosun dikkat çekmek için. Türkiyede bu kadar sevilen birine iğrenç dersen tabi ki tepki alırsın bir de tepki gösterenleri eleştirmişsin yorumlarda

0|1
    0|0
  • İnce espri zeka işidir herkes anlayamaz anlayamayanlarda gider belaltı oyunlarıyla vs güldüreni izler sen mutlu ben mutlu

0|0
    0|0
    • yorumlara bak. herkes sevmiş.
      Demekki ülkenin hepsi üstün zekaymış.
      Bu yüzden herşeyde türkiye gerilerde ve gerici ülke.

• Ülkeyi kısıtlayan bir unsurda o zaten herkes zeki diyemeyiz genel bir durum olarak kullanma sebebimiz çoğunluk olması baksana sen ve senin gibilerde çar yok demiyorum hem zeka çok yönlü bir şeydir bir insanın zeka dalı farklı olabilir düşünmeyince çalıştırmayıncada geriler biz kullanma yöntemini unutmuşuz demekki

• Her neyse cahille konuşmaya girilmez zira hep haklıdır

• Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...