TRT dışındaki kanalların dizi yayınlaması yasaklansa ne düşünürdünüz?

Yıllardır en anlamlı, en güzel, en temiz diziler hep TRT'de oluyor. Çocukluğumdan beri bu hep böyle şimdi sayacak olsak uzar gider. Bir de diğer kanalların dizilerine bakıyorum. Saçma sapan aşk dizileri, saçma sapan mafya dizileri, ahlaksızlık, gençliğe kötü örnek oluşturabilecek her şey mevcut. TRT'nin hiçbir dizisinde böyle bir şey yok. Bilakis hepsi birbirinden güzel. Siz de bana katılıyor musunuz?

1|0
919

En İyi Kız Görüşü

• Hayran olduğum pek çok dizi o kanaldan çıktı. Seksenler Leyla ile Mecnun Zengin Kız Fakir Oğlan Beni Böyle Sev ve şu an da Kalk Gidelim dizisi. Kanalda buram buram aile dayanışması kokan diziler yayınlanıyor. Şimdiki diğer kanallar gibi sırf entrika değil. Güzel örnek olabilecek diziler yayınlanıyor. Açıkçası bana pek bir sakıncası olmazdı da diğer kişileri bilemem.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet durum böyle. Ama senin gibi düşüncelerinin sayısı az. Üstelik bizim milletimiz iyi şeylerden çabuk sıkılıyor. Diğer taraftan her geçen gün Türk dizilerini izleyen sayısı yavaş yavaş düşüyor. Gerek senaryo gerek uzun süresi bir yerden sonra bitiriyor. 1 bölüm 1.5 saat mı olur reklamdı özetiydi 3 saat nedir? Zamanın hiç mi kıymeti yok?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• herkesın kendı zevkı sız trtde kalın sahsım adına bende dıger kanallarda

0|0
    0|0
  • arz talep meselesi millet o saçmalığın daniskası dizileri reyting rekortmeni yapmasa o dizilerde olmaz

0|0
    0|0
  • İzlemem ben Trt filan. Maaşlarını bile biz veriyoruz. Kendini geçindiren bir kanal değil.

0|0
    0|0
  • Çok sevinirim.

0|0
    0|0
  • Bence hepsi yasaklasın

0|0
    0|0
  • iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Bence millet olarak toptan dizi yapmayalım, olmuyor çünkü.

1|0
    0|0
  • Aynen öyle
    Devletin kanalı bize yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• olmaz şahsen ben trt 1 in hiçbir dizisini izlemiyorum diziyi bırak televizyonu izlemeyen biriyim birtek şu cuma geceleri çıkan bir dizi var 1 saat onu izliyorum :D

0|0
    0|0
  • Beyin yıkayan diziler mi? Diriliş Ertuğrul sabah akşam hükümet propagandası yapıyor.

0|0
    0|0
  • Çok da güzel olurdu ama o zamab trtde yoldan çıkabilir rakip kalmayınca

0|0
    0|0
  • Trt dizilerinde öpüşme bile nadir oluyo. Ertuğrulda hiç öpüşme olmadi mesela

0|0
    0|0
  • Tırt izlemiyom

0|0
    0|0
  • Türk dizisi izlemiyorum 2000 leyin ortasından beri

0|0
    0|0
  • Hiç şaşırmazdım beklenir şeyler

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0
  • Trt nin dizilerinden beğendiklerim var

0|0
    0|0
  • Yani haklılık payı var

0|0
    0|0
  • Butun dizilerin cani cehenneme..

0|0
    0|0
  • Hayır her zaman değil

0|0
    0|0
  • Tv yi denize atardim

0|0
    0|0
  • Süper olurdu

0|0
    0|0
  • Trt de birşeye yaramıyor

0|0
    0|0
  • Keşke öyle bişey olsa

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Baba Candır diye bir dizi var. Orada ahlaksızlık diz boyu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...