Kapat

Survivor Da Semih Potaya Atakanı Performansı Düşük Diye Eleştirerek Söyledi Sizce Bunu Atakan Hak Ettimi?

Survivor dokunulmazlığını Semih aldı Ve Hepsinin ortak kararı YUNUS GÜNÇE oldu onu yazdılar

Semih te 1 kişi söylemek zorunda olduğu için Atakanının ismini söyledii..

Atakanın Performansı NAGİHAN ve YATTARA ya göre Oldukça Düşüktü diyerek..

Sizce Atakan bunu hak ettimi?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• semih çok kurnaz gittiği yeri karıstırıyor atakan hak eder tabi : DD aklını kullancaksın orda

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Asla hak etmedi ya bu semih performansın p sini ağzına almamalı aldığı üç oyun var hiç çenesi kapanmıyo

0|1
    0|0
    • sorma egoistte bir şeyyy bugün bak az önce atakan cevabını verdi ona..

• Aynen gördüm de atakanın daha net tavrını koymasını istiyorum açıkcası

• Semih bizim mahallenin cocugu😃ne olursa olsun o kazansin😇😛

0|1
    0|0
  • Semih orda neden soyledı bı dusunun. Gıdecek bırı varsa o Yunus olsun dıye. Nagı ve Yattaranın sms potansiyeli belli degil. Konseyde yunus gitsin diyede seni yazıyorum diyemez. Kesınlıkle bunun ıcın.

0|1
    0|0
    • Ama performansı düşük demesi hoş olmadı yanii Can'ım öyle istedi yazdım da diyebilirdi geçenkii açıklaması öyle olmuştu

• Semihçiyim. Semih orda biraz algı yaratmaya çalıştı çünkü rakibi atakan ve atakan daha önce semih ismini vermisti semihin atakanı söyleceği belliydi. Atakan hiç haketmedi o sözleri bunu bence semihte biliyor ama yarışma orası sonuçta rakipler

0|1
    0|0
  • hayır bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ezgininde potoya çıktığı zaman Atakan üzerinden oynadılar şimdi de Atakandan yürüyorlar çğnkğ KISKANIYORLAR (Alıntı nagihan)

0|1
    0|0
Yükleniyor...