Olgun bayan arkadaşlar; Emre Kınayı mı daha çok karizmatik ve yakışıklı buluyorsunuz, yoksa Erkan Petekkayayı mı?

Güneşi beklerkeni takip edenler; zaten Emre Kınayı oldukça tanıyorlar. Ünlü oyuncu Yılan hikayesi dizi setinde de, bir aralar rol alıp oynamıştı. Erkan Petekkaya ise; Paramparça ve Dila Hanım dizilerinden aşinalık olarak tanıyoruz. Ve ikiside çok iyi jönlük ve partnerlik yapıyorlar. Oldukça beyefendi ve karizmatik rollerde, bayan arkadaşları gıpta ile ekran başına kilitleyen bu ikiliden; bakalım sizin pusulanız ve tercihiniz kimi gösterecek?

• Emre Kınay
    20%(4)22%(5)Oy Ver33%(1)
  • Erkan Petekkaya
    80%(16)78%(18)Oy Ver67%(2)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Emre kinayin dizideki karakterine asik olmusdum ama normalde oyke degilse begenmem.

0|1
    0|0
    • Bu en yakışıklı resimlerinden biri o kadar da ahkam kesecek kadar yakışıklı değil Erkan Petekkaya daha iyi derecelendirmeye sokarsan ama dizi karakteri olarak Erkan Petekkayadan daha iyi rol kesiyor evet doğru. :)))

• Ya erkan iyi degil 😊

• Öncelikli olarak aslında böyle sorular soruyorum bu arada sürekli fakat eşcinsel veya biseks olarak öncelikle göze çarpmak ve batmak istemem. söylemek isterim. :) Yalnızca fikir almak için ve merak ettiğim için soruyorum. Nasıl bir erkek portföyü bayanlar beğeniyor artık bayanlar diye öndeyi alıyorum. Ama inanın bu resim Emre Kınayın en yakışıklı fotoğraflarından biri dediğim gibi o kadar lanse edilecek bir tipi yok Erkan Petekkaya karşısında tabi bu erkek olarak benim fikrim bayan olarak sizin göreceniz daha bir farklı olabilir tabi ki de Erkan Petakkayanında bu resmi sıradan normal bir resmiydi baktığım kadarıyla görsellerden bende bunu koymak istedim karşılaştırmada :) :) Ama anlıyorum ki yakışıklılık ve güzellik kavramlarında artık bayanların çıtası günümüzde farklı farklı yönlere kaymış durumda herkesin ayrı bir maddeleştirdiği erkek türevi var kimisine hoş gelen kimisine itici geliyor veya tam zıttı bir durumlada karşılaşabiliyoruz yani o yüzden yorumunuza saygı duyuyorum. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkan petekkaya

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumunuz için hanımefendi. :)

• Emre kınay

0|1
    0|0
  • Erkan Petekkaya

0|1
    0|0
    • Erkan Petekkaya tabi ki daha yakışıklı ve karizmatik bazen anket yaparken sonuçlarını bile bile gözardı etmeksizin yapıyoruz fakat biraz burun kısmı uzun ve yamuk gibi geliyor bana Erkan Petekkayanın yoksa diğer kendi ayarlarındaki oyuncu arkadaşlarına göre oldukça karizmatik ve yakışıklı birisi.. :))

• Sorun değil. Allah gönlüne göre birisini nasip eder İnşallah. :)

• Amin ecmain kardeşim benim cümlemize... :)))

• Erkan petekkaya tabi kiyaslama bile :)

0|1
    0|0
    • Ne bileyim diğerinide oldukça tutanlar var. Ama sanırım rolüyle çok özdeşmiş, ve rolüne aşık birisi diye; pek yakışıklılığından aynen bende sanmıyorum. :)))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...