Sizi televizyon izlemeye iten veya uzaklaştıran nedenler neler?

Ben şu Survivor, evlilik Programları gibi insanların ahlak değerlerini hiçe sayan ve benim için kutsal olan değerleri alaya alan yayınlar yüzünden televizyon izlemiyorum. Sizleri etkileyenler nelerdir?

5|5
123105

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 123

• Bilinc altina gönderilen binbir türlü subliminal mesaj.. yozlasmaya sebep görüntüler diziler, toplumun zihnini seylerle doldurmaya calisan sacma sapan evlilik programlari.. gercek disi büYük ask dizileri vs.. sakincali..

0|1
    0|0
  • o saçma sapan programlar sayesinde insanlarımız sorgulamayan çalışmayan üretmeyen ve aklını kullanamayan birileri haline geliyorlar! zaten amaç bu ahlaksızlık taraf tutma cinsellik vsvs kültürümüze uygun olmayan çok şey var!!! aslında izlenecek birşeyler yok mu elbette var ama insanlarımız 2 krş daha fazla verip belgesel kanallarını öğretici programları seyretmiyorlar!!! herşeyi geçtim RTÜK ne işe yarıyor anlamıyorum o aptal evlilik programları hala yayınlanıyor ya pes ne diyim ben...

0|1
    0|0
  • Saçma sapan konuları olan diziler, aşktan başka bir konu bilmeyen senaristler, baştan aşağı kurgu olan programlar beni tvden uzaklastiriyor. Artık hiç izlenmiyor TV. Her hafta bir sürü dizi başlayıp, bir sürü dizi bitiyor. Hepsinin sonu aynı. Eskiden vardı en azından kaliteli diziler ama artık hiç beğenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum izlemeyi yazinda telefonla ugrasirken ses olsun diye acarim. Pek izlemem. Arada annem icerde yanliz oturuyosa yanina gider onunla izlerim onun disinda ay gidiyimde sunu izliyim su saatte su vardi onu izliyim demem

0|1
    0|0
  • Televizyon bir kitabımın yaprağı kadar değerli değil..

0|2
    0|0
  • Bende buz saçmalıkların hiçbirini izlemiyorum ve nefret ediyorum Türk ahlaki değer ve gelenek görenek yapısını değiştirmeye yönelik davranışların aşılandığı saçmalıklar.13-14 yaşındaki çocukların bunları kendilerine model seçerek üslüb ve davranış bozukluklarını normal sayarak yetişmelerine neden oluyor ve burda da karşılaştığımız gibi orasını burasını göstermeyi marifet sanan kişilik karakter ve hissiyat yerine hayvanlar gibi dürtülerine göre hareket eden bir insanlık olup çıktık bir ülkeyi Nasıl mahvedersin en büyük kitle imha aracı tv ile.

0|2
    0|0
  • Zamanim pek olmuyor
    Bide duzgün bisey cikarmiyorlarki anaisna
    bir baktigim baba candir ve tatli intikam 🚬

#rr

Genelljkle alman kanallarina bakiyorum
    Ve haberlerde iyi oluyor
    Ama bu aralar oda biktirdi

0|1
    0|0
  • Artık izleyecek bir dizi kalmadı bence bitek izlediğim Karagül var en sevdiğim dizi şu an diziler arasında en en en iyisi oda zaten 8 bölüm sonra 125. bölümde yani final olacak ozaman izleyeceğim hiç bişey yok.

0|1
    0|0
  • turkiyede sohbet muhabbet yok varsa yoksa tv sosyal hayatlar. mesela kadınlar toplandımı dızılerden bilmem neden erkekler toplandımı maç. baska bir bok yok :D izlemeyin abi çıkın gezin anasını satayım :D

0|1
    0|0
  • Gereksiz ve göz yorucu buluyorum. Adamakıllı film yok, program yok. Varsa yoksa aşk dizisi. Bütün aşk dizileri de birbirine benziyor zaten ve bu beni ister istemez televizyondan soğutuyor. Bazen haberleri bazen eski filmleri izliyorum sadece.

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    103

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 105

Yükleniyor...