Sizi televizyon izlemeye iten veya uzaklaştıran nedenler neler?

Ben şu Survivor, evlilik Programları gibi insanların ahlak değerlerini hiçe sayan ve benim için kutsal olan değerleri alaya alan yayınlar yüzünden televizyon izlemiyorum. Sizleri etkileyenler nelerdir?

5|5

Kızlar Ne Diyor 122

• Saçma sapan konuları olan diziler, aşktan başka bir konu bilmeyen senaristler, baştan aşağı kurgu olan programlar beni tvden uzaklastiriyor. Artık hiç izlenmiyor TV. Her hafta bir sürü dizi başlayıp, bir sürü dizi bitiyor. Hepsinin sonu aynı. Eskiden vardı en azından kaliteli diziler ama artık hiç beğenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Ben izlemiyorum. Bana uygun program yok

0|1
    0|0
  • Haberleri takip ediyorum

0|1
    0|0
  • Hep aynı olması kişiler değişiyor ama içerikler aynı

0|1
    0|0
  • ben 5 6 yıldır tv izlemiyorum programlardan dizilerden haberim yok hiçte sevmem

0|1
    0|0
  • Televizyonun kumandasını alıp düğmesine basmak zor geliyor şu eve tv alındı alınalı bir kere açıp izlemedim

0|1
    0|0
  • Sıkılmam

0|1
    0|0
  • Severim dizileri

0|1
    0|0
  • Televizyonu hic kullanmiyorum artk. Nadiren 1-2 dizi izlerim. O da zaman olunca yani 2-3 hafta da bir falan

0|1
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki öyle evde ses olsun diye açıyorum ilgilenmiyorum

0|1
    0|0
  • Öğrenciyiz televizyon alcak paramız yoktu alamadık 😞

0|1
    0|0
  • Trt belgesel ve tlc kanali izlemek icin yeterli

0|1
    0|0
  • begendigim unlu sevgilisiyle mekandan ayrildi diye haber gorucem diye itici gelebilir

0|1
    0|0
  • Hipnotize ettiğinin farkında olduğum için uzak duruyorum

0|1
    0|0
  • Can sıkıntısı izlerim bazen

0|1
    0|0
  • Haberleri izliyorum sadece bir de arka sokaklar

0|1
    0|0
  • Hoşlanmıyorum, başına hiç geçmiyorum

0|1
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum

1|1
    0|0
  • Bende izlemiyorum. Hicbisekilde. Bana ve milletimize ne zarar verdiğini de görmemek elde değil. Bunlara rağmen izleyen zevkine düşkün kişilerdir.

0|2
    0|0
  • Izlemiyorum gerek duymuyorum
    Sadece 46 yok olan

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    82

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 104

Yükleniyor... ;