Sizi televizyon izlemeye iten veya uzaklaştıran nedenler neler?

Ben şu Survivor, evlilik Programları gibi insanların ahlak değerlerini hiçe sayan ve benim için kutsal olan değerleri alaya alan yayınlar yüzünden televizyon izlemiyorum. Sizleri etkileyenler nelerdir?

5|5
123105

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 123

• Izledikçe ruh halimin degistigini fark ediyorum, erkek arkadasimdan daha degisik seyler bekliyorum (niye bana yazmadin, niye bana sormadin) diye baskilar uyguladim tv de hersey çok toz pembe, her sey cok iyi, cok normal ya boyle hayatin

0|1
    0|0
  • bence ınsanları tamamen kendıne odaklayan zaman hırsızı bır makına ayrıca toplumumuz evlenme gıbı programlar yuzunden bazı degerlerını kaybetmeye basladı ve en acısıda bazı ınsanların hala bu programlara reytıng kazandırması

0|1
    0|0
  • Televizyon seyretmemeye iten herşey var orda. Dizi, program, yarışma falan... Nat geo wild ve haberler dışında tv seyretmiorum verdiğim paraya acıdım şu an :D

0|1
    0|0
  • Saçma sapan evlilik programları dandik konulu diziler yüzünden tv bakmıyorum arada bir beğendiğim talk showlara bakarım o kadar .

0|1
    0|0
  • Aynı aşk dizilerini farklı oyuncularla çekmeleri sıkıcı. Bence artık diziler sıkıcı ya tiyatro ya da sinema. :)

0|1
    0|0
  • Televizyonu hic kullanmiyorum artk. Nadiren 1-2 dizi izlerim. O da zaman olunca yani 2-3 hafta da bir falan

0|1
    0|0
  • sessizliği isteyip bulduğumuzda bu sefer bir eksikliği yaşattığı için televizyon benim için ev sesidir. çocuklar yoksa, uyumuşsalar bir boşluğu doldurur:)

0|1
    0|0
  • Bende izlemiyorum. Hicbisekilde. Bana ve milletimize ne zarar verdiğini de görmemek elde değil. Bunlara rağmen izleyen zevkine düşkün kişilerdir.

0|2
    0|0
  • Cocuklugumdan beri izlemiyorum.. onlarin bana daysttigi seyleri degilde benim izlemek istedigim seyleri izlemeyi tercih ediyorum

0|2
    0|0
  • Dediğin programları, ayriyeten psikolojiyi olumsuz etkileyen dizileri izlemiyorum. Sadece guldur guldur diye bir komedi programı var. Deşarj olmak için ona bakıyorum.

0|1
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki öyle evde ses olsun diye açıyorum ilgilenmiyorum

0|1
    0|0
  • Öğrenciyiz televizyon alcak paramız yoktu alamadık 😞

0|1
    0|0
  • Ben türk kanallarını hiç izlemiyorum zaten baştan aşağı saçmalık.
    Seyretmeye değer bişey yok..

0|1
    0|0
  • Uzaklaştım. Sebep olarak yanlı yayınlar, bıkkınlık, bahsettiğin gibi kalitesiz ve sadece reyting kaygısı güden programlar sayılabilir..

0|1
    0|0
  • Beyin dondurucu etkisiyle insanları robotlaştırdığı ahlaki değerlerin çoğu zaman hiçe sayıldığı ve insanın hicbir sekilde gelisimine katkisi olmadığı hatta gerilettigi için izlemiyorum

0|1
    0|0
  • begendigim unlu sevgilisiyle mekandan ayrildi diye haber gorucem diye itici gelebilir

0|1
    0|0
  • Televizyonun kumandasını alıp düğmesine basmak zor geliyor şu eve tv alındı alınalı bir kere açıp izlemedim

0|1
    0|0
  • İyi yayınları izliyorum ya hepsinden toptan vazgeçmiyorum... Yarışma programlarını ya da acun medya yı izlemiyorum genelde çok saçma oluyor.. Bir tek rising star mıydı neydi onu sevmiştim, yarışma formatı iyiydi adildi. Ve de kazanması gereken kişi kazanmıştı. Onun dışında sevmiyorum zaman kaybı geliyor nitekim de öyle. Ben skeçleri, sağlık programlarını, filmleri, müzikleri , denk gelirse belgeselleri izliyorum, onları bile günde yarım saatten fazla izlemiyorum, bazen hiç izlemiyorum bazen bir iki saatim gidiyor ama onu da tv izlemek için değil, her hangi bir iş yaparken açıyor dinliyorum. Yoksa hiç bir şey yapmadan boş boş oturmam karşısında tv nin...

0|1
    0|0
  • Hepsi yapmacık ve aynı..
    Aşk meşk dizileri..
    Milleti oyuncak zannedip çevrilen evlilik programları..
    İzlemiyorum televizyon, sadece haberler..

0|1
    0|0
  • Tv arkasını iyi bilirim , herkes sahte , sahtecilikten nefret ederim.

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    83

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 105

Yükleniyor...