Bir filmin, bir sahnesine girip kurguyu değiştirme şansın olsaydı bu hangi film olurdu?

Bir filmin bir sahnesine girip kurguyu değiştirme şansın olsaydı, hangi filmin hangi sahnesine girmeyi isterdin? Ve o sahnedeki hangi replikleri, nasıl değiştirmek isterdin?

2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Melekler sehrinde bisikleti yokus asagi salip gozunu yumup tomruk yuklu tira carpan Mag Ryana once emniyet sonra hareket en son artislik derdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Acıdığı için öldürmeyip bıraktıktan sonra o adamın tekrar başına bela olduğu sahnelerin hepsine gidip ilk baştan işi bitiririm. Lanet olsun ne sinir bozucu oluyorlar.

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi kralın dönüşü , frodo nun yüzüğü tam ateşe atacağı sahnede vazgeçip parmağına takmasına gıcık olmuştum. O Sahnede frodoyu da yüzükle beraber lavların içine atardım.

0|1
    0|0
  • Polati oldururdum

0|0
    0|0
  • Çok derin bir soru.

0|0
    0|0
  • Haçikonun sahibi geri gelseydi. Köpecik o kadar beklemeseydi

0|1
    0|0
  • Hz. Muhammed i başımıza iş açmadan ortadan kaldırırdım... Çağrı filmi uygun bence

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Love, Rosie de kızla erkeğin birbirlerine dans teklifi etmelerini sağlardım. Salakklar ya izlerken ben çatladım..

1|0
    0|0
  • Titanic tabiki jack'i kurtarırdım

0|0
    0|0
  • yapay oyun. intiharı büyük kayıp

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;