Yabancı dizi önerisi?

muhtemelen önerilicek çoğu diziyi izlemişimdir ama bir şansımızı deniyelim dedik bakalım... yabancı film dizi önerileri lütfen?

Güncellemeler:
braking bad, the big bang theory, sex&drugs&rockroll, sout park, black sails, the wire, black mirror, sherlock , friends, seinfeld, viking (izledim bıraktım), the walking dead (izledim bıraktım), spartacus, shameless (bıraktım), mr robot, orange is the new black, BMS, the last man on earth, the last ship, constantine, dominion... daha aklıma gelmiyenler de var :D marvel karakterlerinin olduğu dizileri pek sevmem film tadı vermediği için bilginize :)
bak narcos u unuttum söylmeyi... herkese tavsiye ederim... aynı zamanda black mirror izleyin pişman olmazsınız

0|0
1414

En İyi Kız Görüşü

• black mirror ve kesinlikle hannibal

0|1
    0|0
    • ;) izledim hannibalı da black mirror bir efsane zaten gözümde.

• aynen bende en son yılbaşı özeli izledim gerisi yok sürekli takip ediyorum değişik sitelerden ama yok henüz yeni bölüm :( ve keşke bir sezonda 3 bölüm değilde en azından 5-6 bölüm falan çekseler o kadar bekliyoruz demi :(
      gözümü kırpmadan izlediğim bir dizi gerçekten tez zamanda yeni bölümleri izlemek dileğiyle.. :)

• umarım çıkar çıkmalı da :D yani şu hayatta izlediğim en güzel şeylerden biriydi :D

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• criminal minds?

0|1
    0|0
    • izlemedim ama bakıcam bakalım yorumlar filan nasıl :)

• onlar da ama bilmem kaç sezonluk diziler :D ya tamam izlerim bakalım bir ki bölüm criminal minds giderse hoşuma devam ederim :D

• tamam tamam :D

• Sense8

0|1
    0|0
  • Supernatural yazmamışsın izledin mi? Arrow, flash, lucifer, fear the walking dead var yeni başladı oda izle , scream, izombie bunlarda güzel diziler izle

0|1
    0|0
    • Zombili diziler baydi beni the walking dead den sonra flash izlemem lucifer a bak baslamistim ilk bolunden sonra izlemeyi unuttum hatirlatma icin tesekkurler :)

• Rica ederim :)

• supernatural, prison break iyidir

0|1
    0|0
  • Supernatural

0|1
    0|0
    • Izlemem ya biraz cocuksu geliyor bana :) yanlis anlama kucumsemek anlaminda diil.

• Downtown Abbey?

0|1
    0|0
  • Pinoccho ya taktim bu ara. G. Kore dizisi

0|1
    0|0
  • fringe izledin mi

0|1
    0|0
  • Supernatural, Arrow, Game of Thrones

0|1
    0|0
    • Got a basladim biraktim digerleri pek tarzim diil :)

• Benden bu kadar aklıma başka dizi gelmiyor :)

• Cok tesekkurler ya yine de :) sorun bende ama cok dizi izliince kalmiyor pek bir sey geriye

• Under the dome

0|1
    0|0
  • Bir garip aşk

0|1
    0|0
    • yanlış anlama hani yozlaştığımdan diil ama bizim dizileri pek sevmiyorum sarmıyor... avrupa yakası ve en son l&m izledim başka hiç izlemedim :)

• The heirs

0|1
    0|0
  • game of thrones

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• prison break
    breaking bad
    better call soul
    the walking dead
    true blood
    arrow
    how i met your mother
    mr. robot

0|1
    0|0
    • prison break başladım bıraktım :) better all soul da aynı şekilde ama izliyebilirim bunu... dçoğunu izledim zaten yazdıklarının teşekkürler ;)

• rica ederim.

• The Walking Dead, rakipsiz

0|1
    0|0
    • o halde narcos ve black mirror aynı zamanda sherlock öneriyorum sana.. sonra rakipler mi diiller mi sen karar ver :)

• izledim dostum ya, walking dead farklı

• flash

0|1
    0|0
  • Sense8

0|1
    0|0
    • izlemedim bakarım birazdan :)

• Dünyanın farklı yerlerindeki 8 farklı yeteneklere sahip insanlar ve birbirlerine bağlılar bir şekilde. Zor durumda birbirlerinin yeteneklerini kullanabiliyorlar ve onların peşinde bir grup insan. +seksin her türlü varyasyonu 😊

• The walking dead :)

0|1
    0|0
  • The flash

0|1
    0|0
  • The Walking Dead

0|1
    0|0
  • Game of thrones shannara chronicles american horror story bates motel scream

0|0
    0|0
  • The Walking Dead ,
    Person Of İnterest ,
    Blindspot ,
    11.22.63 (Yeni başladı.)

0|0
    0|0
    • person of interest başladım bıraktım walking dead aynı şekilde... blindspot a bakarım bir

• Narcos

0|0
    0|0
  • Japon anime dizisi Death Note

0|0
    0|0
  • The orginals izlemelisin

0|0
    0|0
  • The Flash - Teen Wolf Gibi Bişi Bilim Kurgu Hoşuma Gidiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;