Sörvayvır hakkında çok çarpıcı tespitlerim var.. şöyle ki?

Mesela avatar atakanın oyun kazandıktan sonra tuhaf hareketleri dizli yumluklu hareketler.. onunda dövüşçü olması..! aynı turabi :)

nagihan karadere desen geçmiş senelerdeki merve aydının aynısının tıpkısı birebir.. acar hareketleri azimli tarafı..!

geçen seneki hakanıda bilen bilir.. iki yüzlü kaypağın biridir.. aynı semih öztürk.. oda geçen sene hakanın yaptığını şimdi yapıyor gibi.. sataşacak yer arıyor...

sonra merve aktuğlununda her türlü böcek görünce özellikle fare görünce korkup ağlaması.. sürekli mıymıylığı.. 5 yaşındaki kız kadar masum halleri (aslında bir yere kadar tatlıda) oyunlardaki beceriksizliği :) hatırlayan hatırlar aynı özellikler geçen sene de seda aktuğda vardı.. şimdi koltuğunu merve aktuğamı devretti dersiniz.. :) tespitlerim bunlar ve

bu maksuz (kasıtlı yapılan) birşeymi yoksa program politikasımı? birde şüphelerim var.. mesela sörvayvırdan ayrılmak isteyenler biz görmeden gizlice acun abisinin kulağına bunu dile getirip sonra acun olayları kavgaları ve yazılacakları ona göremi ayarlıyor.. yani durduk yere değil ama biri gitmek isterse onu sanki olaylardan ötürü gibi gösterip evine yolluyormud acaba? şüphe sadece..

hatta oyunlarda şike olabilirmi diye bile düşünüyorum ama yoktur herhalde..!

Güncellemeler:
birde mutlaka bir yaşı ileri bir yarışmacı bulunuyor sörvayvırda. geçmiş senelerde alpertunga, bozok falan bu senede yılmaz morgül.. dikkat ettim de birde ileri yaşta yol gösterici ayarında bir yarışmacı oluyor..
bu şimdi söylediklerimde yanlışmıyım..!

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...