Zdivaç Programında Şehitlere Büyük Saygısızlık ne düşünüyorsunuz?

zdivaç programında gelin adayı, şehitlere yeterli hassasiyetin gösterilmediğini gerekçe göstererek programı terk eden damat adayının arkasından roman havası oynadı. FOX TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında damat adayı Zekeriya Bey gelin adayına 'Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız' dedi.
ZUHAL TOPAL: HAYAT DEVAM EDİYOR
Damat adayının bu çıkışı üzerine sunucu Zuhal Topal, "Biz bu yayını yapmak durumundayız, burada herhangi bir adayımıza neden oynuyosun demek çok yersiz, hayat devam ediyor. sende buraya gelmeseydin o zaman" diyerek damat adayını susturmaya çalıştı.

STÜDYOYU TERK ETTİ
Bunun üzerine Zekeriya Bey, "Sizi burada yayında olduğunuz için alkışlıyorum" dedi tepkisini belli ederek stüdyoyu terk etti.
GELİN ADAYI ROMAN HAVASI OYNADI
Bu davranış karşısında istifini bozmayan gelin adayı orkestraya "çal çal" dedi roman havası oynamaya başladı. Şehitlerin konuşulduğu esnada Zuhal Topal'ın bu duruma seyirci kalması ekran başındakileri şaşırttı.

evet arkadaşlar İZDİVAÇ PROGRAMINDA SAYGISIZLIK !! şehitlerimize böyle saygısızca hayat devam ediyor denilebiliyor evet hayat devam ediyor doğru ama benim asıl tepkim insanları program da aşağılayıp bir de utanmadan insanlarmızın bunu alkışlamasını aklım ermiyor ve artık evlilik programlarından nefret ediyorum ya resmen dalga geçiyorlar insanlarla ben defalarca şikayet ettim RTÜKE siz ne düşünüyorsunuz bu konuda size de en büyük ricam şikayet edin böyle programları..


1|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

  • Biz AOG olarak twitterda hastagh'ı başlattık gerekeni yaptık. inanmayanlara resim yoluyla iletebilirim. :)

    0|1
    0|0
Yükleniyor... ;