Korku filmi dendiğinde aklınıza gelen film nedir?

Örneğin ilki benden. Benim son dönemde izlediğim en kaliteli korku filmi;Korku seansı
Neden korku filmlerinde kalite ya en üst seviyede kalıyor ya da en dibe çöküyor?

• Kalite çok fark yaratan yok
    A seç
  • Fark yaratan çok kalite yok
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
1711

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Korku filmi klişelerine bolca yer vermiş filmler dibi görmeye mahkumdur. Eğer farklı bir tarzı varsa otomatik olarak üst seviyelere çıkar. Seyircinin gidişatı tahmin edemeyeceği ve sıkılmadan izleyebileceği filmler her zaman başarılıdır.

0|1
    0|0
    • Yess önemli olan aradaki ince çizgiyi, çıtayı yukarı taşıyabilmek.
      İnsanlar uzun zaman şeytan temalı gerilim süslü boş dolu gençlerin kamp maceraları veya kırsal evde yaşadıkları zırvaları izledi izlee devam ediyor ve böylede gidicek gibi duruyor.

• Gidin dabbe izleyin shsh

0|1
    0|0
  • Aklımda Korku filmlerine dair bir film yok

0|1
    0|0
  • Dabbe 6

0|1
    0|0
  • Ruhlar bölgesi serisi de güzel.

0|1
    0|0
    • Aynen o filmde fena. Paranormal activity havasında gitsede paranormalin ilk filmindeki faciadan nasibini almamış olması güzel :)

• Türkiye'de iyi korku filmi yok. Yabancılarda çok :D Korkunç diziler bile var çok beğendiğim :)

0|1
    0|0
    • Dizi önerisi alabilirmiyim?

• Evet Game Of Thrones'i de izliyorum ama o biraz çok fantastik :D arada hüzün verici. d

• Yaktın bizi Khaleesi :)))

• Teksas katliamı

0|1
    0|0
  • Annabella.😁 İzlediğim en gerilimli filmdi. Bir de sabaha karşı izlemiştik. Ardından başımıza bir olay gelmişti. Unutamıyorum.😄

0|0
    0|0
    • Meraklandık şimdi sır perdesini aralar mısın? :D

• O an korkmuştum ama şimdi konuşunca hep gülüyoruz.😄 Kısa süreli panikti.😄

• Neyseki atlatmışsın :D Bu küçükken ışıksız ortamdan hunharca uzaklaşma gibi; öncesi korkunç sonrası gülünç :D

• Siccin

0|1
    0|0
    • Dabbeden sonrasına bakmadım yabancı film önerin var mıdır : )

• Bizim türkler korku filmini psikoloji bozma filmi diye yapiyolar yabancılar öyle değil ama hersey tadinda en son mumya evini izledim gerilim filmiydi tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Türklerde nasıl din temalı aynı tip konulardan yürüme var, yabancılardada erotik bir sahne üzerine gerilim şeklinde yıllardır değişmeyen klişe.

• En korkktugum Ümmü sıbyan zifir yabancı filmler artık korkutmuyor beni ama cinli minli turk filmleri bir acayip :o

0|0
    0|0
    • Aynen ya içersinde gerçeklik payı olması insanı tedirgin ediyor, izlememek gerek :))

• :D ben ne kadar korksam da izlemekten alikoyamiyorum kendimi

• Yani ben bunu oyuna hile karıştırmak gibi düşünüyorum :))

• sinister izleyin

0|0
    0|0
    • Sinister 2 izledim. Tersten başlamış gibi oldum sanırım :) ilk filmi nasıldır 2. orta şeker gibi

• Ilki cok iyiydi bnce

• Tamam ilkinide izlicem :)) ikincide senaryo çok iyidi ama arada kopukluklar ve gerçeklikle ilgili bazı bağlantılar uzak kalmış izlenimi verdi o yüzden düşüncem.

• Sanalüstü efsane bir film korku gerilim tarzında baya iyi öneririm.

0|0
    0|0
  • benim hayatıım

0|0
    0|0
  • A didim

0|1
    0|0
  • dabbe

0|0
    0|0
  • Blair cadisi
    Seytanin olusu

0|0
    0|0
    • :)) var mı daha yenilerden. Korku seansını kesinlikle izlemelisin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kaliteli yapımlar mevcut fakat, konu alanı kısıtlı olduğundan, kurguların birbirine benzemesi doğal. Sadece mantıksal tutarlılığı yakalamayı başarabilenler kendilerini ön plana çıkarıyor. Bunun başlıca yolu da, izleyici havaya sokmak ve bu etkiden kurtulmasına izin vermemek.

0|1
    0|0
    • Evet bak birçok filmde korku öğesi gerilimle karıştırılıyor. İnsanlar gerilim ile korku arasındaki ince çizgiyi karıştırmıyor olsa, Şu an fragman sayesinde kazanılan sinema gelirleri daha az olacaktır.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Koleksiyoncu 1ve2

0|1
    0|0
  • Dabbe

0|1
    0|0
  • Ne kalite var ne fark yaratan var çoğu korku filmi dandiktir, gerilim filmlerinin bazıları güzeldir. Antichrist ve the Village'i beğenmiştim tavsiye ederim ^^

0|0
    0|0
    • Yess zaten bazıları olmasa böyle bir kategori kalmazdı. Önerin için eyvallah listeme ekledim.

• ruhlar bölgesi

0|1
    0|0
  • iki şıkta değil türk filmlerini kastedersek

0|0
    0|0
    • Aynen dostum Türk filmleri birçok alanda çok geride, istisnalar dışında tabi.

• bir tane vardı çok saglamdi da adi aklima gelmedi simdi

0|0
    0|0
  • korku filmlerinde neden illa ki seks sahnelerine yer verilir.
    ucuz bir film olarak görüyorum böylesini.

en begendiğim korku filmi
    garez ve aynalar.

0|1
    0|0
    • Aynen dostum hep aynı senaryolar veya hep aynı tarz sahneler.
      Garez ve aynalar gayet iyi filmler.
      Dizi önerin varmıdır?

• Prison Break dedin beni benden aldın T-Bag, yorumun için eyvallah. Diğerlerin, listeme ekliyorum sırası geldiği vakit herbirinin katliamını ayrı ayrı gerçekleştiriyor olucam.

• umarım begenirsin : D

Yükleniyor... ;