Filmlerin seri halinde olması doğru mu sizce?

Eskiden bir film izleyince tüm hikayeyi çözümlüyorduk ama şimdi ki filmler birer dizi haline gelmedi mi sizce?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
916

En İyi Erkek Görüşü

• yüzüklerin efendisi 1000 film çıksa hepsini izlerim çok şahane seri halinde ama farklı filmler batiriyorlar.

1|0
    0|0
    • Kitap olan filmlerde tamam da diğerleri bunaltyr dvt

• Teşekkürler :)

• Rica edrm :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Çünkü bazılarının senaryosu çok uzun oluyor yani haliyle birkaç bölümden oluşması gerekiyor :)

1|0
    0|0
  • Tüm hikayeyi bir filme sığdırmak mantıksız. Mesela yüzüklerin efendisi gibi devasa bir konuyu tek filme sığdırmaya çalışmak? Olmaz. Kill Bill bile iki part halinde yayınlandı. Konunun, senaryonun büyüklüğüyle alakalı bir durum.

1|0
    0|0
    • Kitap olan bir filmde seri olmasi normal ben diğer yapmlar için byle düşündüm :)

• Bazıları hak ediyor

1|0
    0|0
  • normal

1|0
    0|0
  • para tezgahı oldu

1|0
    0|0
  • Bir sürü eski film var 3 leme şeklinde bence yanlış gözlem yapmışsın, günümüzde gişe hasılatı yüksek olan birçok film devam filmi çekiyor sonrdan o ayrı

0|0
    1|0
    • Eski filmlerin çoğunluğu seri değil gözlemim dogru da sen ne demek istedgmi anlamamssn ne yazk ki. Iste ben 2. Yorumundan bahsediyrdm :)

• Benim kastettiklerim seri olarak projelendirilmeyen filmler için geçerli ama, mesela açlık oyunları neden seri çrkildi diye soramayız en baştan öyle planlıydı:)

• Bu doğru :)

• Daha iyi bence

1|0
    0|0
  • biraz öyle

1|0
    0|0
  • yoo hayla aynı

1|0
    0|0
  • Bence doğrudur :D

1|0
    0|0
  • Arz-talep meselesi, ama asıl sebebi tabiki para getirisi...

1|0
    0|0
  • Hikayeyi bölüp seri ile anlatmak aha heyecanlı :D

1|0
    0|0
    • Diziden farkı ne o zmn :D

• Dizi için bir hafta beklemen yetiyor ve o senaryolar çok geniş olduğu için dizi oluyor bunlar kısa hikayeyi filmlere bölüp sene byunca beklemen gerekiyor ondan seri oluyor bunlar seveceksin bunları :D

• Herşey değişirken film sinema sektörü yerinde mi sayacaktı?

1|0
    0|0
    • Bur çok değişim sağlandı ancak filmin özelliği yitiriliyor böyle dizi gbi

• Malesef 😂

• Gülme sende izleyeceksin :D

• para para para sadece!

0|0
    0|0
  • doğru tespit

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bazı filmlerde batırıyorlar, gelir kaynaği için yapılmış hiçbir tat vermeyen filmler ortaya çıkıyor. Mesela hangover ilk filmi güzeldi ama ikinci filmini yarıda kestim. Bir film tutmaya görsün (özellikle komedi türünde) ikincisini yapmadan duramıyorlar.

1|0
    0|0
  • Bence değil ya. :/

1|0
    0|0
  • Bazı seriler çok güzel oluyor ama bazıları da 1. bölüm hariç tırt oluyor yani filme göre değişiyor.

1|0
    0|0
  • Kitaptan dönüşenler genelde öyle seri halinde oluyor. Napsınlar adamlar bir filme sığdıramiyo

1|0
    0|0
  • Bence doğru değil illa bir yerde tadını kaçırıyorlar mesela örnek vericek olursak düğün dernek filmi 1çok güzel ve komikti 2 berbat olmuş

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar katılıyorum. Bazen gereksiz yere uzatıyorlar 😒

1|0
    0|0
  • çok uzayınca saçma oluyor bence ne o öyle 10-20 bölümlük

1|0
    0|0
  • Haklısın valla 😊

1|0
    0|0
    • Kitap olanlar neysede digrleri kabak tadı vrmye başladı :)

• Kesinlikle filmi anlamak için 2. serisinde izlemek zorunda kalıyoruz

• yo bence öyle değil. Bir recep ivedik var Şu an aklıma gelen onunda ne yaptığı belli değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;