Samanyolu kapatılmış ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten çok şaşırdım ya hiç beklemiyodum Oktay Usta çok ağladı o insanların ne suçu vardı aklım almıyor..

0|0
819

En İyi Erkek Görüşü

• Beter olsunlar bana çok büyük zararlar verdiler keşke alayı hapse atısa

2|0
    0|0
    • Ne yaptılar ki

• doğrudur biz sadece gördüğümüz kadarıyla biliyoruz ama içimde masum insanlarda vardı oktay usta gibi

• Tabanı çok temiz ben onlara hicbirsey demem zaten çok değerli insanlar gördüm. Asıl problem tepe zaten adamlar ülkeye en büyük hainligi yaptı.

En İyi Kız Görüşü

• Yazık olmuş en kaliteli bazı yapımlar o kanaldaydı özellikle Ayna ve Yeşil Elma programı inşallah çok iyi kanallara transfer edilirler Oktay Usta çok iyi yerlerde olmayı hak ediyor :(

0|0
    0|0
    • Bencede inşallah hakettikleri yerde olurlar

• İnşallah canım Sağol :)

• Amin rica ederim canım :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Tirnaklarla kazinarak acilan ve sadece samanyolu kanali bunyesinde calisan 850 kisi + aileleri issiz kaldi. Ve bunun asil sebebi siyasi. Vebaline giren ve ortak olan ve sessiz kalan yarin Mahkeme-i Kubra'da nasil hesap verecek cok merak ediyorum

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya bu kadarını beklemiyodum o insanların hepsinin ahını aldılar hesabını nasıl vericekler hiç mi allah korkusu yok bunlarda

• Firat'ta bogulan koyunun hesabi benden sorulur diyen 'adalet' timsali Hz. Omer de muslumandi. Suanda adaletle yonettiklerini sananlar da musluman. Gel de inan !

• İnanmak zor

• Yıllarca masum çocukların duygularıyla oynadılar. Rte'ni sevmiyorum ama bunlara iyi yaptı. Elbet işsiz kalan garibanlar da iş bulurlar ama gülen imparatorluğunun böyle olmasına sevindim

1|0
    0|0
  • Sen devlete ihanet eder ve terör estirirsen olacağı budur. MİT tirlari olayı, suriyeye füze ile ilgili ses kaydını yayınlanmaları hep ihanetin göstergesi.
    Virus gibi her kuruma yayılan bu illetten kurtulmaliyiz.

1|0
    0|0
  • sahibine acımıyorum dini kanalmı terörist kanalımı belli depğildi ama orada çalışan evine ekmek götüren insanların allah yardımcısı olsun

1|0
    0|0
  • zamanında rte nin emriyle suşsuz teğmenleri albayları orgeneralleri fetonun savcılarıyla hapse gönderen ve bunun yayınlarını insanlıktan çıkmışcasına yayınlayan samanyolu kanalı mı haketmiyor. O insanların aileleri yokmuydu. Eden bulur daha beter olsunlar inşallah. Darısı akp ve sermayesinin başına.

0|0
    0|0
  • fetonun adamlarını tek tek kaldırıyorlar galiba onu düşünmeye başlıyorum. d

2|0
    0|0
  • şaşırmadım zaten kapanması bekleniyordu ama kapanmadı türksattan cıkarıldı internetten yayın yapıyorlar

0|0
    0|0
    • Şimdi bu insanlar napcak böyle

• Gün geldi devir değişti

1|0
    0|0
  • Diktatör sistem

0|0
    0|0
  • Gün gelir körüklediğin ateş seni de yakar.

1|0
    0|0
  • o dizilerden kurtulduk hükemet bir işe yaradı..

0|0
    0|0
  • İyi olmuş ucuz filmleri gına getirmişti şu salihin hareketlerini gülerek izlerdim :ADS:ASD:AS

0|0
    1|1
  • geç bile kalınmıştı

1|0
    0|0
  • vatana millete hayırlı olsun ne diyim

0|0
    0|0
  • Ben bekliyorum akp seçimi kazandıktan sonra ona muhalif olan tüm basın organları yok etcek.

0|0
    1|0
    • Sırada hangi kanallar var acaba

• Paralel devletleri başlarına çöküyor inlerine girmeye başladılar çok şükür.

1|0
    0|0
  • Kendi kaşınan ağlamaz diyorum

0|0
    0|0
  • Muhalif duruşundan vazgeçmediği için karartıldı aynı zamanda muhalif düşünenlere gözdağı veriliyor. Tüm basını kendisi gibi düşünmeye zorlamak akıl tutulmasından başka ne olabilir ki.
    Zulmeden zalimin zulmü ne zaman yanına kalmış ki şimdi kalsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• şimde sövecem olmucak o kadar insan kış gününde işsiz güçbüz kaldı mk şerefsizi hırsı yüzünden insanları ezip geçiyo samanyolu izleyen biri değildim ama bunu yapmaya hakkı da yoktu artık onun istediklerini izlicez yicez iccez ve yine başta ne diyim...

0|0
    0|0
  • Neden kapatılmış bir bilgim yok benim

0|0
    0|0
    • yalan haber yapıldığı için

• oha samanyolu mu kapatılmış ahaha :D

0|0
    0|0
  • ohaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0