Güneşin Kızları dizisinin kadrosundan Burcu ve Handenin oyunculuğu hakkındaki yorumlarınız neler?

Güneşin kızları dizinin kadrosundan, Nazlı ve Selin ikizini oynayan Burcu Özberk ve Hande Erçel ikilisinin oyunculuğu hakkında düşünceleriniz nedir?

Benim yorumum; Oldukça vasat.Çok yapmacıklar özellikle de bazen aşırı derecede itici rol sergiliyorlar.

Şimdiki gençlerin yorumu şu. Ağlayabiliyorsa, oyunculuk var. Abi ne alakası var ağlamakla rol mü oynanır mış? Bilmiyorum bir kız olduğum için bu yorumum belki o yüzden böyle düşünülebilinir ama alakası yok. Ali karakteri ve Haluk karakteri bence en iyi oyunculardan. Hatta Melissa rolünü oynayan kızda hakkını veriyor dizinin. Mesela Tuğçe karakterini oynayan kız bile daha gerçekçi. (bazen)

Bilmiyorum ama benim bakış açım bana şunu gösteriyor. Burcu Özberkte ve Hande Erçel de güzel kızlar hatta çok güzeller. O yüzden oyunculukları dikkat çekmiyor, en azından bazılarımız bunun farkında bence.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Gençler rollerini beceremiyolar.

0|0
    0|0
    • Bence gençlikle alakası yok. Yeteneksizler ama görüntü güzellikleri var hepsi bu.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;