En sevdiğiniz replik?

En sevdiğiniz replik?
Benimkisi budur her gördüğümde bir tebessüm oluşur suratımda :D

0|0
1417

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Sen intikamdan bahsediyorsun. İntikam oğlunu sana geri getirecek mi? Ya da benimkini bana? Oğlumun intikamını almaktan vazgeçiyorum. Fakat bencil sebeplerim var. En küçük oğlum ülkeyi terk etmek zorunda bırakıldı. Sollozzo meselesi yüzünden. Onu sağ salim geri getirebilmek için ayarlamalar yapmam gerek. Sahte suçlardan arındırmam gerek. Fakat batıl inançları olan bir adamım. Talihsiz bir kazanın kurbanı olursa, veya polis tarafından vurulursa veya hapis hücresinde kendini asarsa veya onu yıldırım çarparsa o zaman, bu salondaki bazı kişileri suçlayacağım ve asla affetmeyeceğim ama bunların hepsi bir kenara şunu söylemek isterim:Torunlarım üzerine yemin ederim ki bugün burada yaptığımız barışı bozacak olan ben olmayacağım.

2|1
    0|0
  • galeri3.uludagsozluk.com/.../...irileri_188566.jpg

En sevdiğim repliklerden biri :D :D :D

4|1
    0|0
  • -ardına bakma mecnun
    -kader almaya mı geldi beni benden
    -bunu bir daha sorma mecnun
    -neden at mı var arkamda

2|0
    0|0
  • Kendi repliğimi söyleyeyim : Arkadaşlarım diye birşey yoktur, arkadaşlar vardır çok çabuk tükenir. Arkadaşım diye birşey de yoktur, Arkadaş vardır uzun süre sonra tükenir.

1|0
    0|0
  • Karda donmak üzeresin. Uyumak tatlı geliyor ama sen öldüğünün farkında değilsin.

2|1
    0|0
  • MuciZe filminde vardı

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Dani Pedrosa

Limit bir sporcunun diğer sporcunun hayatını riske atmasıdır.

Şuda benden
    Saatte 330km ile giden bir motorun üstünde zaferi kovalarken herşey kazanılabilir ya da herşey bir anda kaybedilebilir.

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal' dan Eşşoleşşek

1|0
    0|0
  • güzelmiş

1|0
    0|0
  • T bangi tanır misin

1|0
    0|0
  • kahraman bilyalarını verecekmisin