Game Of Thrones iyi midir?

arkadaşlar bir yabancı diziye başlamayı düşünüyorum çokça Game Of Thrones öneriyorlar ne dersiniz. sizin var mı bir öneriniz

0|0
512

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• iyidir iyi yavas yavas izle senede 10 bolum cikiyor 2 senede ara verdikleri oluyor :) onun icin acele etme

0|1
    0|0
    • evet öyleymiş ama adamlar bizim gibi klasik zengin kzı fakir erkek tarzı dizi yapmıyor hakkıdır:)

• oyle :) guzel dizi bir haftada tum bolumleri bitirme demek istedim ben :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

• Game Of Thrones iyi değildir.
    Game Of Thrones efsanedir, muazzamdır, mükemmeldir, süperdir, sağlamdır, akıl yakıcıdır, hayranlık uyandırıcıdır ve en önemlisi dizi aleminin tahtının sahibidir!

0|1
    0|0
  • Iyidir ama GOT başlarsan kolay kolay dizi beğenmezsin başka. Bu yüzden ortalama ama güzel bir dizi daha iyi olabilir derim. Friends, HIMYM, The BigBang Theory iyidir. Suits gayet güzel bir seri kesinlikle tavsiye ederim. Game of Thrones bana göre en uç noktadır onu biraz ağırdan almalısın ki çabuk bitmesin. :)

0|0
    0|0
    • başladım 2. sezondayım ıyı ama çok hızlı ve karmaşık şu an için sular biraz durulsa ıyı olurdu :)

• Öyle diyorsun da 3ten itibaren azıcık durulsa bu ne hiç aksiyon yok demeye başlarsın. :)

• Game Of Thrones... kesinlikle izlemelisin. ;) Bunun dışında...

*The Walking Dead
    *Dr. Hause
    *Breaking Bad
    *Daha çok var da, bunlar favorilerim. :D

0|0
    0|0
  • Kelimeler kifayetsiz kalıyor

0|0
    0|0
  • Game of thrones ne dizisi olduuğu belli değil +21 olmasada olurmuş dedirten bir dizi

0|0
    0|0
  • Rokettube yerine onu izliyorum kardeşim iyidir iyii

0|0
    0|0
  • Hiç düşünme şu an burada durduğun hata.

0|0
    0|0
  • Spartacus izle gözlerin de doyar yüreğin de :D

0|0
    0|0
  • en iyi dizlerdendir...

0|0
    0|0
  • Neden bu zmana kadar izlemedim diyeceksin

0|0
    0|0
  • efsanedir yanlış olmasın :D