Beren Saat'in rolünden alınması?

Biliyosunuzdur Beren Saat Kösem Sultan dizisine 9. Bölümden sonra girip Kösem Sultan'ı canlandıracaktı. Sosyal medyada yaptığı paylaşım a yapılan yorumlar yüzünden bu karardan vazgeçilmiş. Siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz. Ortada bir haksızlık var mı yoksa herşey olması gerektiği gibi mi? Sizce bu rol başka kimin olabilir?

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• haksızlık tabi ki.. türkiye de düşünce özgürlüğü yoksa o zaman kimse demokratik bir ülkede yaşıyoruz demesin... daha geçenlerde bir gazeteciye saldırı oldu sırf gerçek düşüncelerini (yalaka olmayan düşüncelerini) söyledği için saldırı oldu. gazete binası basıldı.. hepimiz hebdo yuz diyenler neden bu konuda duyrasız ve sessiz kaldı

2|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Baska kim oynar pek umrumda degil ama yapilan buyuk bir haksizlik zaten gerekli cevabida verdi beren saat o hic bir yere cikip ben su paryiliyim demedi bile fakat birileri hedef gosterdi diye hedef o oldu neden mi cunku beren saat hic bir zaman hukumet yalakasi olmadi ne zaman gordunuz su sanatcilari davet ettikleri yerlerde siyasetcilerle bulustugunu her zaman halktan oldugunu gosterdi gezi olaylarinda da her zaman halkin yaninda olmasi onu iyice hedef gosterilmesine neden oldu ama sonuna kadar Beren Saat in yanindayiz hic biseye karsilik goruslerini degismedigi icin...

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle haksızlık var. Bu gerçekse o diziyi asla takip etmem.

1|0
    1|0
  • dik duruşundan dolayı tebrik ederim. kadını itici bulurdum şimdi saygı duydum

1|0
    1|0
  • iyi olmuş

2|0
    0|0
  • haksızlık var.

1|0
    1|0
  • İyi olmuş sevmiyorum zaten bu kadını. Kötü bir oyuncu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Haksızlık bence kadını siyasi görüşü yüzünden yargılıyorlar ama sorsanız çok hoş görülü ve dost canlısı özgür bir halka sahibiz bildiğin iki yüzlülük şu olan

1|0
    1|0
  • Yok öyle bir şey. Beren oynayacak

0|0
    1|0
  • Meryem Uzerli'ye gider rol

1|0
    0|1
  • Cansu dere yapabilir bnce

0|0
    0|0
  • Haksizlik beren saate bu yaptildi diye izlemiycem o diziyi boykot ediyorum.

1|0
    1|0
Yükleniyor... ;