Selam millet prison break izleyenler burdamı Duydunuzmu efsane dizi yeniden başlıyomuş?

Duydunuz mu prison break geri dönüyomuş hemde michael da olacak hatırlarsanız the final breakte michael ölmüştü sizce nasıl geri döndürürler? Bu sefer nasıl senaryo yazarlar ben yine bir hapishaneden kaçış falan olmaz diye düşünüyorum artık 😂

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu yanlış sormuşsun. Yeniden başlıyormuş gibi bir durum yok. 1 ay evvel söylenti olduğu haberi çıktı ama kesinlik yok. Söylenti sebebiyle haber yayıldı ve 1 aydır evet ya da hayır gibi bir cevap çıkmadı. Kısacası yeniden çekileceğini düşünmüyorum. Çekilmemeli de ilki zaten süper ötesiydi. Yeniden çekilen eskisi kadar etkili olmazsa hayal kırıklığı olur.

0|1
    0|0
    • Kesinleşti hatta ilk bölüm yazıldı bile 2016 da başlıyor ki bence başlaması iyi oldu en azından bu sefer mutlu sonka biter belki hemde yeniden izlemek güzel olur

• Baştan başlayacaksa anlamı olmaz ama son bölümden öncesini baz alıp devam ederlerse iyi olur. Zaten eskiyi çok beğendik gerçekten harikaydı. Bunun üzerine aynısı baştan yapılacaksa beklentilerin üzerine çıkması gerekir. Çıkamayacağı için hayal kırıklığı olacaktır.

En İyi Kız Görüşü

• Ya, ya, daha 10 bölüm izlemisken neden spoiler yedim neden :(

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Evet duydum, bence başka dizi çekseler daha iyi.

0|0
    0|0
  • Bence çıkmasın. The Final Break b*ktandı. Tadında bırakmaları lazımdı, bırakamadılar, 2 sezon daha devam ettirdiler. Zaten ne yapabilirler ki? Karakterlerin suyu çıktı artık.

0|0
    0|0
  • Nerde duydunuz?

0|0
    0|0
  • haber kaynağın neresi sağlam mı

0|0
    0|0
  • Mezardan kaçış bölümüyle döndürürler problem değil o 😃

0|0
    0|0
  • 2016 da başlicak hacı. kaçırmam asla :D tüm bölümlerini nefessiz izledim valla :D

0|0
    0|0
  • prizi bırak

0|0
    0|0
  • vallaha mı l*n :D

0|0
    0|0
  • diziyi daha bugün bitirdim gerçekse çok iyi oldu bu :D

0|0
    0|0
  • Nasıl ve ne zaman geri dönüyor?