Araba sevdalısı ünlülerden senin favorin hangisi?

Erkeklerin araba düşkünlüğü malum, 7'den 77'ye bu böyle. Peki ünlüler cephesinden bu tutkusuyla tanınan isimlerden senin favorin hangisi?
  • Araba sevdalısı ünlülerden senin favorin hangisi?Cem Yılmaz
    A seç
  • Araba sevdalısı ünlülerden senin favorin hangisi?Kıvanç Tatlıtuğ
    B seç
  • Araba sevdalısı ünlülerden senin favorin hangisi?Acun Ilıcalı
    C seç
  • Araba sevdalısı ünlülerden senin favorin hangisi?Şahan Gökbakar
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
88153

En İyi Erkek Görüşleri

• https://youtu.be/ZfGVfjrC4g8
    Bilen bilir bu reklamda pistte görülen gitt hariç bütün arabalar cem yılmaz ındı sonrasında ferrari enzo almak istediği ama türkiye kontenjanına cemin giremediği başka bir iş adımının arabayı aldığı söylenir kendisi baya araba severdir 😉

0|0
    0|0
  • Parayi kolay kazanıp hobi ayagina yurt disina parayi boca edenlere uyuzum recep ivedik çekip kazandigi parayla cari açığı ha (...) boyle acmak. memlekete 3 kurus faydan yok toplum muhendisligi yaptirilip kullaniliyorsun eline para geciyor onu da carcur ediyorsun yazik sahana gomdum ama hepsi ayni.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 151

• Gelipte şurda bilmem ne ünlüsünün lüks hayatını paylaşmayın. Sırf xper almak için oy verdim. Kaçınızın sıkıntısı derdi var. Onların keyfini konu edinyorsunuz. Zaten toplum olarak en büyük handikapımız. Komşumuzun çok önemli derdi var ilgilenmezsiniz. Ama Cem Yılmazın arabası sizi alakadar ediyor. İyi sizinde derdiniz olunca komşunuz yerine Cem Yılmazın gelmesini bekleyin.

0|0
    0|0
  • Sabri reyiz...

0|1
    0|0
  • Cem yılmazın galerisini biraz araştırın der susarım 😂😂

0|0
    0|0
  • Cem Reyiz daha başka Okan bayülgen de sanırım motor tutkunu idi öyle hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz iyi bir karakterdir ve diğer üçü toplu taşımaya binerken Cem Yılmaz spor arabalarla bebekte üç beş tur atıyordu

0|0
    0|0
  • Kıvanç yerim seni aşkım bir sefer sarılsam yeter koca bu yazıyı okuyosan bana yaz instagram da yazmaya üşeniyorum seni çok seviyorum en çok da ülkedeki değişik tiplere atarlanman hoşuma gidiyo kıvanç

1|0
    0|0
  • cem yılmaz aynı zamanda iyi bir yarışsever izleyicisi,,, bir sürü otomobil ile alakalı dergi olsun, sosyal medya grubu olsun, takip ediyorrr, para da var alıyor arabaları kendi bütçesine göre :)

0|0
    0|0
  • Ya şu zengin olanlar neden lüks yaşıyor. Yani normal bir arabaya binip 100m2 evde yaşasa ölürler mi 🤔

0|0
    0|0
  • Tabiyki Cem yılmaz asfalt ağladı be
    Alırım anahtarını cem

0|0
    0|0
  • Şahan dedim elektrikli araç gördüğüm için küresel iklim değişikliliği var gençler duyarlı olmak gerek

0|0
    0|0
  • Sadece gorsellere bakacak olursak en ic acici olan acunun araci

0|0
    0|0
  • Recaizade mahmud ekrem diyeceğim ama espriyi anlamayacaksın.

1|0
    0|0
  • Adamın garajı inanılmaz büyük. Kesinlikle diğer şıklardaki ünlülere büyük fark atar.

0|0
    0|0
  • Acun her konuda başarılı (göreceli bir kavram farkındayım) Sonuca bakarsak adam belli bir kesme hitap ediyor ve kazanıyor.

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz'ın klasik araç koleksiyonu ilgi çekici..

0|0
    0|0
  • Acundaki ama ne fayda bir boka yaramaz mason güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • hiçbiri.. hepsi bu milletin sırtından beleşe para kazanıyor..

0|0
    0|0
  • Bizde araba sevdalısıyız ama ne yazık ki para onlarda

0|0
    0|0
  • çünkü Cem Yılmaz adamdır, o ne yaparsa arkasındayım, her anlamda :D

0|0
    0|0
  • Cemo başkan ya
    Sonradakiler sonra geldiler bu aleme

0|0
    0|0