Uzun birliktelikten sonra ayrılıp 3 gün sonra yeni biriyle görüntülenen ünlüleri samimi buluyor musunuz?

Uzun ilişkiden çıkıp nasıl 3 günde gönüllerini başkalarına kaptırabiliyorlar? 3 gün önce oyuncu Buse Narcı ile ayrılan şarkıcı Sinan Akçıl, 2016 Best Model of Turkey birincisi Gizem Kayalı ile yeni bir aşka yelken açtı. Yani bir 40'ı falan çıksaydı ne bu acele dedirtti. Siz böyle ünlüleri samimi buluyor musunuz?
Uzun birliktelikten sonra ayrılıp 3 gün sonra yeni biriyle görüntülenen ünlüleri samimi buluyor musunuz?

0|0
5146

En İyi Erkek Görüşleri

• Tek gecelik ilişki ne söylüyorum size böyle bişeymi var duygu sevgi yok mu hiç bunlarla beraber nasıl olur da birleşmeden sonra insan hemen unutupta başkasına odaklanır tek olur bir olur taki bitene kadar bitince yeni aşklara yelken açabilirsin ama gecelik ilişki diye bişey yoktur benim için

0|1
    0|0
  • Bunlar kişilerin piyasa değeri ya da projeler için yapılan tamamen kurgulanmış şeyler. Gidilecek yer, görüntü verilecek nokta, görüntünün alınacağı nokta, görüntüyü alacak ekipman, O an ordaki personel, kiminle görüntüleneceği, ne giyeceği, makyajı, masaya servis edilenler, dekor, açıklama varsa (yazılı ya da sözlü) her kelimesi, noktalama işareti uzmanlarca hesaplanmış işlerdir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bu iliskiler 3gunde olmuyorki onceside var. oylesine ayrilib 3 gun sonra biri bulunmiyor. birini bulup ayriliyorsun 3gun sonra ortaya cikiyor

0|0
    0|0
  • Yani normalde 3 günde bir insanın ne olduğunu anlayamazsın. Demek ki eski sevgilisiyle birlikteyken konuşuyormuş. Buda aldatmaya girer. Hiç samimi değil hatta iğrenç bir durum...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Normal zamanda da samimi bulmuyorum zaten
    Aşk değil bunlarınki aşkı alet etmesinler çıkar ilişkilerine

0|0
    0|0
  • Iyi de bundan bize ne? Hatta kaldi ki size ne? Birakin da unlu diye lanse edilen bu insanlar unlerinin hakkini versinler ya da alsinlar. Amerikan magazin ruhunu uzerimizden attigimiz gun dolar 1 tlnin altina duser. Ortada gercek unluler kalir.

0|0
    0|0
  • Ünlülerin aşkı diye bir şey yok bence. Ünlüler aşktan anlamaz. Sözde aşk diyorlar o kadar. Çok genişler bir kere her sevgilileriyle sevişmeler falan, edep yok.

1|0
    0|0
  • Heves reklam gibi şeyler içerdiği için onlar tarafından olağan şeyler.

0|0
    0|0
  • amaçlar sadece gündemde olmak azizim.. gerçek ilişkisi olan hangi ünlü tvde?

0|1
    0|0
  • Hayır bunların arasında sevgi olmaz sadece gündemde kalmak için yapıyorlardır

0|0
    0|0
  • Ünlülerin hepsini değil ama bir kısmını smaimi buluyorum.

0|0
    0|0
  • Ünlüleri zaten samimi bulmuyorum. Sosyal medya"ünlüleri" dahil

0|0
    0|0
  • O iş öyle olmaz genelde 3 günde 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • İğrençler

0|0
    0|0
  • kız güzel :/

0|0
    0|0
  • Öyle olmasalar nasıl ünlü olacaklar

0|0
    0|0
  • Ben buna kaşar derim erkekse erkeğin kaşarı

0|1
    0|0
  • Gündemde kalma çabaları

0|0
    0|0
  • ünlülelerin hiçbirini samimi bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Hepsi samimiyetsiz

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • Bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Ultra samimi buluyorum

0|0
    0|0
  • Samimiyetten eser yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 49

• Sevgili olmadı onlar flört tanıma aşaması diye bişey var ki zaten çoluk çocuk buse narcı kişiye duruma göre samimiyet tartışılır. Ama idil fıratla mert fırat samimi gelmiyor

0|0
    0|0
  • Zaten önce uzun birlikteliği sorgulamak lazım samimiler mi diye 😄

0|0
    0|0
  • Hayır. Biraz bana amaçları laf olsun torba dolsun diye ilişki başlatmak gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Samimi değiller, şıpsevdi gözüküyorlar.
    #MelankolikDuygular

0|1
    0|0
  • Ya bence sebep çoktur ben anlayabiliyorum onları dağılmıştır kendini toplayan biri çıkmıştır nolduğunu bilemeyiz ki

1|0
    0|0
  • Ünlüler yapınca çok cool gözüküyor sıradan insanlar yapınca nedense yollu, *erefsiz oluyor.

1|0
    0|0
    • aynen abim ya. yaş farkına rağmen takılıyorlar. Emrah karaduman Aleyna ile çıkmaya başladığında Aleyna reşit değildi Emrah 30 yaşındaydı. O zaman bu bildiğin pedofili. Emrah yapıyor ve kimse tepki vermiyorsa başkası da yapar. ben 33 bitiriyorum 25 e bile zor diyorum o zaman ben de gideyim 18 bulayım lise sondan. Gelsin yanımda okusun

• ilişkiler mantık üzerine kurulur ve devam eder sen ne kadar aşık oldum desen de

• @Mczp17 özelden yazar mısın?

• Hızlı yaşıyorlar hayatı. Herşeyi kısa sürede tüketiyorlar.

0|0
    0|0
  • Aşırı samimi geliyorlar birbirlerinden kopamadiklari için.

0|0
    0|0
  • Ünlülerin hiçbir hareketini samimi bulmuyorum. Gündeme gelmek için yapmadıkları kepazelik yok.

0|0
    0|0
  • Ünlüleri geçtim böyle insanlar bile var hepsini de ne bir gram severim ne de samimi bulurum

1|0
    0|0
  • Basının tek gecelik ilişkiyi, sevgililik olarak yansıtması sonucu oluşan bir durum...

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hayır sevgiyi çıkar ilişkisine çevirmekten başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Samimiyeti de sesi gibiymiş demekki görmüş olduk😂