Merakla beklenen dizi, Eylül'de başlıyor! Türkiye'nin ilk vampir dizisine hazır mıyız? Türklerden vampir olur mu?

Merakla beklenen dizi, Eylül'de başlıyor! Türkiye'nin ilk vampir dizisine hazır mıyız? Türklerden vampir olur mu?

Daha önce hiç yapılmamış, denenmemiş yeni bir senaryoyla karşı karşıyayız. Acaba böyle bir kurguya hazır mıyız diye merak ediyor insan. Kerem Bursin, Selma Ergeç, Birkan Sokullu, Elçin Sangu ve Türkü Turan gibi güçlü isimler var yeni vampir dizimizde. Dizinin adı: Yaşamayanlar. Eylül'de başlıyor.

Kadro güçlü..

Vampir dizisi izlerken, Türkçe duymak, Türk oyuncular izlemek her şekilde garip gelecek..

Sizce Türk vampir dizisi tutacak mı, Türklerden vampir olur mu?
#Meczup

0|2
9154

En İyi Erkek Görüşleri

• Türk halkının herhangi bir estetik algısı ya da bireysel zevki yoktur, en basit şeyi bile beğenir. Bunu rayting rekorları kıran iğrenç dizilerden anlaya bilirsiniz. Önüne ne koyarsanız yer.

Bu yüzden dizi tutuar mı? tutma ihtimali var Türkiye'de yaşadığımız için.

İyi bir dizi olur mu? Fragmanından gördüğüm kadar ile kesinlikle OLMAZ !!! Eğer izlediğim fragman, o iğrenç aşk meşk replikleri ve o salak bangır bangır hüzünlü müzik gerçekse :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=cj-JMOuXyJw

1|0
    0|0
    • Bu dizi başka dizi şeref meselesi vampir dizisi degil

• Bence tutmaz saçma ya türkler yaparsa sıçar batırır hiç güvenmiyorum Türkiyenin dizi filim işlerine valla hiç de Türk bişey izlemem hepsi tırt oluyor..

• Yüklediğiniz fragman Şeref Meselesi adlı diziye ait.

Benim sorduğum dizinin ismi: Yaşayamayanlar.
      Fragmanı da bu; Vampir dizisi

https://www.blutv.com.tr/yasamayanlar-dizisi-izle

• Bence tutmaz cidden. Neden diye sorarsanız, insanlar türk dizilerinin yalnızca zengin ve fakir düzleminde yaşanan, iki kız bir erkek veya benzeri maceralarına alıştığından bunu direkt olarak "The Walking Dead" (Konsept dışı olduğunun farkındayım.) "Alacakaranlık" gibi dev yapımlarla kıyaslayarak beklentilerini karşılayamayacak, ve dizi yatacaktır. Ancak bu da bir ilerleme. İleride yüksek bütçelerle kaliteli bir dizi çıkacağına eminim.
    İlginç bir strateji...

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Alacasevda 😂 yaşamayanlar ne ya ahaha hep bir ajitasyon 😂

1|0
    0|0
  • Özenti senaryolar olmamalı bence. Mesela Komedi şeklinde çekilecekse bizim türk kültürümüzün şakaları kullanılabilir eğer tamamen batılı olursa seveceğimi düşünmüyorum çünkü onlarda daha iyi örnekler var. Bunlarla kıyaslarım.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• melis seni ısırmıycaktım ama buna mecburdum aşkım ne olur anla biraz. ya tamam mahmut gider misin lütfen slk şey

7|2
    0|0
  • çok ilgi çekici de olsa süreklilikde sıkıntı yaşatıcak iddalı bir dizi kurgu çok önemli bu tip çekimlerde kurgu işine büyük bütçe verilirse belki bir nebze ama yok ya türkiye ye gitmez gibi geldi bana belki çocuk izleyicileri kendine çekebilir o kitle ile kendi yağında kavurulur diye düşünüyorum çok mu eleştirel baktım bilmiyorum ama içimde nedense bizim hala kurgu işinde bişey bilmediğimizi bildiğimden kaynaklanıyor sanırım

1|0
    0|0
  • Vampir dizisi senaryoda yazanlar.

-ben seaaanı yiaaarımmm.
    +benim etim sert olur. Külbastı yapın benden.
    -yahni yapacaz senden.
    +olmaz yahnim kokar. Hem hani bu yahninin biberi. Tuzuda eksik.

2|1
    0|0
  • Tv dizilerinden çok artık internet dizilerini takip ediyorum adamlar koca koca kanalların yapamadığı kurguları ve insanların diziyi izlerken kafalarını kullanmaları gerektiğini çok güzel gösteriyor ki netflix deki dizilerin bir çoğu da öyle şimdi televizyonu açıp 2 tane dizi kıyasla söz ve savaşçı hikayelerine bak olan olaylara bak neredeyse kopya gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • eylulün kaçın haftasında başlıyor bu arada başlamasını sabırsızlıklan bekliyorum aynı zamanda büyük itimalle tutmakta zorlanacak günümüzde ki insanlar aşk meşk maceralardaki dizilere alışmıstır ve bu dizi diğer dizilerden bam başka bir de internet üzerinden izleneileceği için de bir çok kişi bu diziden haberdar olmayacak

0|0
    0|0
  • Güzel bir kurgu , güzel bir bütçe ile yapılabilir. ama ben daha çok zombi dizisi yapılmasını isterdim. ve izlerdim de açıkçası :) the walking dead tarzı hiç fena olmazdı

1|0
    0|0
  • vampirli diziyi güzel yapacaklarını sanmıyorum, tutar mı sorusuna ise 2 malum sahneden koyarsın tutar diye düşünüyorum. aga bizden vampir olmaz.

1|0
    0|0
  • Bizim ülkedeki insanlardan olsa olsa "yatır" olur. Ev halkına rahat vermez.
    bir de "cinleri" çağırırlar o kadar.
    Vimpir :D yarısı falan da öter :D

2|0
    0|0
  • Abd bile buyuk yapım şirketleri olmasına karşın efektleri karşılayamıyor kotu efektlerle dixi çekiyor bizimkisi nasil olur kim bilir efekt yüzünden beğenilmez bana kalırsa

1|0
    0|0
  • Elçin sanguyu alacakaranlıktaki victoriaya benzetirdim hep 😂😂işe bak vampir oldu

1|0
    0|0
  • vampire masquerade tadında olsa süper olacak ama biliyorum imkansız. Kesin alacakaranlık gibi ergen işi birşey olacak.

1|0
    0|0
  • Ozellikle yorumlari okudum. Sadece bu soruda gormus olan ve hicbir filme 5 kurus masraf yapmamis belesci kitle ölümüne sallamis. Dizi zaten size hitap etmiyor yani ucretli sitede yayinlanacak. Kadro cok guclu ve ben kati sekilde önyargili degilim. Sunun bunun cakmasi, yabanci olan daha iyiydi kiyaslamalari yapmak yerine nasil daha ileriye goturup o seviyeye cekilmesine yardimci olmayi dusunmemiz gerek. Ama Turk dizisi izlemeyi utanma sebebi olarak goren bir halkimiz oldugu surece gelismememiz normal. Gidin sezon basini bile goremeyecek yaz aski dizilerini izleyin demiyorum ama sirf Turk adi altinda diye baslamadan itin g*tune sokmayin. Nadiren dizi izlerim ama cok basarili Turk yapimlarini da gormedik degil. Neyse umarim kadro gibi etkili bir senaryo ve cekim kalitesiyle herkesi sasirtirlar.

2|0
    0|0
  • genelde vampirler amerikalı olurdu
    vurur kırar dökerlerdi:))
    enterasan olacak :)

1|0
    0|0
  • Türkler aşk dizilerinden başka hiç bir şey beceremez

1|0
    0|0
  • Senaryoyu bana bıraksalar kurtlar vadisi kadar izlenir

0|0
    0|0
  • Yabancilar yapinca oww harika mukemmel
    Türkler yapinca sacma abi bir kere vampir diye birsey yok ki hem İslami bir ülkede algimizla oynuyorlar
    Oluyor iste bu cok sacma bakalim belki de vazgemicez

0|0
    0|0
  • İzlemeye tahamül edemem. Konusunda mutlaka bir evlilik muska falan olayları olcaktır :) diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kadroya bakarsak, vampir günlüklerinin çakması olacak gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • Türk milleti top yekün wampir zaten. Herkes birbirinin kanını emiyor.

0|0
    0|0
  • Tutmaz gibime geliyor yabancı özentisi oldu mu halk sevmiyor. Orijinal olmalı biraz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 89

• Bunlar fakir vampiri zengin vampire aşık eder hamile vampiri merdivenlerden düşürüp bebeği düşürür jenerigede kız kulesini koyarlar varsa yoksa İstanbul Bayburt'ta dizi çeken yok

2|0
    0|0
  • https://youtu.be/l2fSr9j1UhM

Bakınız. Türk vampir filmi temsili degil😂

1|0
    0|0
  • Ben merakla bekliyorum , fragmanıda çıkmış izledim..

2|1
    0|0
  • Hiç kimse bella ve edward olamaz hıh

2|0
    0|0
  • Ingilizlerden olur, araçlardan olur, caponlardan olur ve daha nicelerinden olur fakat türklerden olmaz. Olsaydı ben olurdum.

1|0
    0|0
  • Ya sacmalamasınlar amatör b. k gibi bir olur yuh artık bide bu çıkacak basımıza

1|0
    0|0
  • Umarım o sivri dişler kan emerken neyim uzamaz. Ay komik olur. Modern vampirlerde bu yoğ yani lütfen

0|0
    0|0
  • Selena gibi olur 2-12 yaş arası gündüz kuşağında izlenir. SE LE NA SELENA SELENA. 😁

0|0
    0|0
  • Televizyon dizisimi olcakmış daha ne kadar uyarlama yapcaklar merak

1|0
    0|0
  • İlginc bir başlangıç olucak ve kötü olacağını düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Tutmaz bu iş . Bizim millet entrikalı , siddetli , mafyali , Hürrem sultanli dizilere alişmiş.

1|0
    0|0
  • Rezillik mi olur acaba demekten kendimi alamıyorum 😂

1|0
    0|0
  • Blutv de çıkacağı için izleyemiycem maalesef ama eğer internette yayınlanırsa izlerim merak ediyorum

1|0
    0|0
  • bu ne Allah askina hicbisey olmaz cok cirkin ve yapmacik ayrica

0|0
    0|0
  • Ahahah desenize yeni bir komedi dizisi geliyor 😂😂

1|0
    0|0
  • Bir Alacakaranlık olmayacaktır ama ben izlemeyi planlıyorum

0|0
    0|0
  • Turklere yakıştıramıyorum wampir karakterini yabancılarda daha gerçekçi geliyo

0|0
    0|0
  • Türk yapımı ne kadar olur tahmin edeyim 🧐
    Komik olur eminim 😂

0|0
    0|0
  • Severim böyle dizileri ama başarılı olacaklarını sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Netflix de falan mı TV de mi

1|0
    0|0