Yaz sezonu dizilerinden favori çiftin hangisi?

Yaz dizisi aşksız olur mu hiç? Ne kadar yakışıyorlar dediğin, aşklarıyla seni ekrana bağlayan favori çiftin hangisi?
  • Yaz sezonu dizilerinden favori çiftin hangisi?Demet Özdemir - Can Yaman (Erkenci Kuş)
    A seç
  • Yaz sezonu dizilerinden favori çiftin hangisi?Alina Boz - Alp Navruz (Elimi Bırakma)
    B seç
  • Yaz sezonu dizilerinden favori çiftin hangisi?Elif Doğan - Ozan Dolunay (Darısı Başımıza)
    C seç
  • Yaz sezonu dizilerinden favori çiftin hangisi?Gülper Özdemir - Berkay Hardal (Meleklerin Aşkı)
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
166200

En İyi Erkek Görüşleri

• Sayın KSanket, şu soruya bildirim atıp durduğun yeter. Yaz dizilerinden de oyuncularından da nefret ederim. Cevaplamak da istemiyorum. Düşünceniz için teşekkürler

4|2
    0|0
  • Bütün hepsinin konusu bir holding sahibi , o holdingi ele geçirmeye çalışan kötü adamlar ve o holding sahibinin aşık olduğu fakir kız değil mi? Ben öyle diziler izlemiyorum. Gotham, arrow , super natural, the originals, game of thrones gibi diziler varken asla da izlemem.

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hayatımda ilk defa biriyle birlikte oldum ama ilk birlikte olduğumuz gece kan gelmedi diye beni kendisinin bozduğunà inanmıyor aradan bir iki hafta geçtikten sonra tekrar birlikte olduğumuz da kan geldi ama adet kanıdır o dedi seni ben bozmadan ilk gece gelirdi diyor ilk gece kan gelmek zorunda mı ben ondan başkasıyla birlikte olmadım 3 aydır sevgiliyiz doktora gidersek onun yaptığı belli olur mu yardım eder misiniz

0|0
    0|0
  • Demet Özdemir - Can Yaman (Erkenci Kuş) severim Demet i çok severim çünkü çok iyi bir oyuncu rolü gerçek gibi :)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 198

• Bu bedduayı aldınızsa demek ki... fdsfsd :P

2|0
    0|0
  • dizi izlemem tesadüfen meleklerin aşkı önüme geldi iyi gibi ama demet özdemiri severim onunda dizisi güzeldir sanırm

1|0
    0|0
  • Hiçbirini bilmiyorum, dizi izlemediğim için bir seçim yapamadım. Ama Elif Doğan- Ozan Dolunay çok samimi gözüküyor, onları seçtim..

1|0
    0|0
  • Diğerlerine denk gelmedim henüz ama Erkenci Kuşu izledim çok samimi buldum. Takip edeceğim...

0|0
    0|0
  • merak ediyorum. yaz dizilerinde oynayan az bilindik oyuncular serbestçe sevişsinler diye Alaçatı dışında başka bir mekan bulamadılar mı?

1|0
    0|0
  • birini seçeceksem - Demet Özdemir- Can Yaman (Erkenci Kuş) olabilir

0|0
    0|0
  • yaz dizisi diyince direk Demet yani ağzını yüzü bebek kendi tatlı

0|0
    0|0
  • Sebebini bilmiyorum ama film biraz ters biraz çekici

0|0
    0|0
  • Elif Doğan - Ozan Dolunay ve
    Demet Özdemir - Can Yaman bu iki dizi çok iyi

1|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun'dan sonra dizi seyretmez oldum, o tadı bulamıyorum hiçbir dizide.

0|0
    0|0
  • Bu dizileri izleyip hayatımdan çalmalarına izin vermiyorum :)

0|1
    0|0
  • Dün akşam darısı başımıza dizisini ilk defa izledim

1|0
    0|0
  • Bende doğal olduğu için bana daha sempatik ve gerçekçi geliyor diyetleri tamamen yapay olduğunu bir şekilde ortaya koya biliyor yani filde duygu var

0|0
    0|0
  • Bunlar yaz döneminin karakterleri, sürekli yazın oynuyorlar :)

0|0
    0|0
  • Nedense Can yaman ve bu tarz dizileri çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Hic burini izlemiyorum. Bu anketler neden sadece 1 2 kanal baz apinarak yapiliyor?

0|0
    0|0
  • güzel veya yakışıklı olmayan birini oynatsalar dişimi kırcam xd

1|0
    0|0
    • Artık sadece dış görünüşe bakılıyor zaten. Yetenekli ama tipsiz olan biri, yeteneksiz ama güzel/yakışıklı birine göre daha arka planda bu devirde. Hatta baya arka planda

• @Edameda06 aynen öyle malesef

• Hepsi ayni kalıptan çıkma seviyesi düşük , sadece zaman öldürme odaklı diziler.

1|0
    0|0
  • Bazen Türkiye'de yaşamadığımı düşünüyorum. Bunların hiçibirnden haberim dahi yok.

0|0
    0|0
  • Yaz dizilerini hiç sevmem ve bunlari gördükçe de devam edecegim

0|0
    0|0
  • Kız çok güzel çocuk ilgilendirmiyor sonuçta beni ama kız çok tatlı...

0|0
    0|0
  • Bu seneki favori. ciftim ebeniz.. Bu sorudan bildirim gelip durmasın

0|0
    0|0
  • Dizi sevmiyorum ama son fotoğraftakiler yakismislar

0|0
    0|0
  • Meleklerin Aşkı çok güzel dizi çok yakışıyorlar ve melek o kadar güzel ki aşık oldum

0|0
    0|0
  • bir şey diyim mi ilk defa görüyorum hepsini :D :D. önerin varsa izlemek istiyorum

0|0
    0|0
  • Yaz dizilerinin birini bile izlemedim hikaye tırt oyuncular tırt

0|0
    0|0
  • Hiçbiri sadece xper için yazıyorum

1|1
    0|0
  • Iyiler

0|0
    0|0
  • a diyorum. ( hiç birini izlemiyorum )

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    168

Kızlar Ne Diyor 164

• Aslında bakarsak hepsinin konusu aynı ama bence bu günlerde bir gülmeye ihtiyacımız var aşk-ı memnu, şahsiyet, ezel, poyraz Karayel, çukur, içerde olmasını bekleyemeyiz ama en azından içim izleyince biraz daha neşeleniyor

0|0
    0|0
  • Hiç izlemiyorum ama nedense bildirimi bir türlü gitmiyor

0|0
    0|0
  • Yaz dizisi izlemiyorum zaten yeni diziler çok boş geliyor..

0|0
    0|0
  • Normalde olanın aksine farklı bir aşk durumu var Her dizide ya kız zengin çocuk fakir y hep aynı hikayeler gerçekmiş gibi kilitliyor ekrana bu iki karakter bence mükemmel ötesi

0|0
    0|0
  • Hic biri olmamış. En sevimli gibi olanlarini mecburen sectim. Bu kast secimlerini yapanlar çok basarisiz.

0|0
    0|0
  • Birinci ve sonuncu şık. Diğerlerini pek bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Enisteye bayiliyorum bu dizide sırf ona gülmek icin izliyorum (meleklerin aşkı)

0|0
    0|0
  • Meleklerin aşkı Gülper Özdemir-Berkay Hardal Çok tatlılar hele hele Berkayın bakışı yok mu masum saf çok tatlıııı

0|0
    0|0
  • Favorim 4N 1K aslında ama bunların arasından Meleklerin Aşkı

1|0
    0|0
  • Bu yaz hiç güzel bir dizi yok galiba ama Erkenci Kuş içlerinden en iyisi ama o da klişe bir yaz dizisi

0|0
    0|0
  • onume ne gelirse izliyorum hikayeler ayni artik sadece yuzler farkli

0|0
    0|0
  • Darısı başımıza yı izledim bir tek. Fena değil işte yaz için iyi

0|0
    0|0
  • Hic birıi.
    yok mu bir kiralik askk. 😄
    Bir unutulmaz.😊
    Bir 6 manti.
    Vs gbii... 😄😄 dizilerrr

0|0
    0|0
  • Erkenci kuş u izliyoruz arkadaşımla işsizlikten o da favorim değil favorim olamaz bir dizi

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum ama görüntü olarak hoşuma gitti bu çift

0|0
    0|0
  • Sanki Meleklerin Aşkı güzel gibi reklamlarından anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
  • Her ne kadar Demet Özdemir'in oyunculuğunu sevmesemde Can Yaman sağolsun👌

0|0
    0|0
  • Digerlerini izlemiyorum bence darisi basimiza guzel bir dizi

0|0
    0|0
  • yaz aylarının bir numaralı ismi demet özdemir zaten sıkıldım her yaz görmekten başıma doktorlar oldu

0|0
    0|0
  • Meleklerin aski çünkü aşktan sıyrılıp eglenceye geçebiliyor full ask değil.

0|0
    0|0
  • Demo can 😂😂😂😂😂 en tatlı çift çok güzel atışıyolar 😜

0|0
    0|0
  • C mi desem D mi bilemedim

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum fakat Demet ile Can yakisiyorlar 😀

0|0
    0|0
  • TV izlemem