Hikayesiyle, oyuncularıyla işte bu dediğin favori yaz dizin hangisi?

Yaz demek deniz, kum, güneş bir de ömrü kısa ama etkisi dondurma gibi tatlı yaz dizileri demek. Peki yaz sezonu dizilerinden senin favorin hangisi?
  • Hikayesiyle, oyuncularıyla işte bu dediğin favori yaz dizin hangisi?4N1K - FOX TV
    A seç
  • Hikayesiyle, oyuncularıyla işte bu dediğin favori yaz dizin hangisi?Elimi Bırakma - TRT 1
    B seç
  • Hikayesiyle, oyuncularıyla işte bu dediğin favori yaz dizin hangisi?Darısı Başımıza - Show TV
    C seç
  • Hikayesiyle, oyuncularıyla işte bu dediğin favori yaz dizin hangisi?Erkenci Kuş - Star TV
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|3
211216

En İyi Erkek Görüşleri

• Aslinda klâsik bir konusu var gibi ama özellikle Erkenci kuş dizisine uyuz oluyorum, daha önce de ayni senaryo ile onlarca dizi yayınlanmıştı mesela geçen sene ateş böceği vardı hemen hemen ayni senaryo. patrona aşık olan çalışan kız. Kiralık aşk vardı, yine inadına aşk vardı, vardı da vardı. hepsini toplasan bir dizi etmez

4|0
    0|0
  • Hiçbir diziyi izlemiyorum Çünkü günümüzde yönetmenler eskisi gibi güzel dizi yapamıyorlar Hepsi aynı milleti uyutmaktan başka bişey yaptıkları yok zaten artık bu ülkede televizyon kültürü denen bişey kalmadı Güzel diziler 90'lı 80'li yıllarda kaldı artık televizyonda bir cacık yok Bütün dizilerin hepsi aynı b. k aşktan erotizmden ve maddiyattan öteye gitmiyor ne sevgiyi anlatıyor ne saygıyı sadece lüks yaşamayı ve aşkı anlatıyor o kadar

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Meleklerin Aşkı çok tatlı, Darısı Başımıza derdim ama Erkenci Kuş'un da oyuncuları güzel ve Demet Özdemir güzel oynuyor. 4N1K de basit, eğlenceli, komik gençlik dizisi o da hoş. Elimi Bırakma'yı izleyeceğim. Onun dışında Luke Cage'e başladım Netflix'ten ve bugün günlerden Salı, Erkenci Kuş var...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 214

• Sırf fragmanlarından bile gıcık kaptığım film ya da dizi her ne halt ise. İki fragman yayınlandı, birinde her iki oyuncu yarı çıplakken diğerinde erotik bir sahne vardı. Sürekli öpüşen iki boş beleş oyuncu.

0|0
    0|0
  • Erkenci kişi dostum o demete nasıl hayranını dizilerdeki girdiği ruh Haline oynadığın role asık olasım geliyor insanın nasıl sevimli bir oyunculuk su oynadığı roldeki kızını aynısını reel Hayattada görmek istiyoruz tam aşk yaşamalık

0|0
    1|0
  • Türkiyenin iyi dizisi yok.

Behzat Ç
    Leyla ile mecnun
    Ezel

Gibi gerçekten güzel diziler bitti. Bidaha da onlar gibisi gelmiyo. Son 8 yıldır falan heralde sürekli holding sahibinin oğlu ve bir şekilde holdingde eleman olan kızın aşkını izletiyolar.

0|0
    0|0
  • Yabancı dizileri gördükten sonra bizim dizilerin ne kadar berbat olduğunu gördüm. Reklamlarla birlikte 3 saat süren ama içerikleri de bir o kadar boş olan dizilerimiz. Daha da izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Bir tek Elimi Bırakma dizisi yok sadece digerleri var çok güzel diziler hele şu Darısı Başımıza ap ayrı bir şey başrol oyuncusu Elif Doğan çünkü o varsa her dizi güzel olur

1|0
    0|0
  • Her biri birbirinden berbat ve saçma diziler..

Dizi , film kültürünüz oluşsun istiyorsanız yabancı dizileri altyazı ile izleyin hem kaliteli dizi nasıl olurmuş görürsünüz hemde yabancı diliniz gelişir.

0|0
    0|0
  • Hepmi Aşk dizisi olur ya? yok mu bir kurtlar vadisi, polisiye, aksiyon... Ilık ılık diziler başımıza bela oldu. En kötü Sana bir sır vereceğim de olur.

1|0
    0|0
  • Trt yi boş yere koymuşsun, vergileri iflahı kesilene kadar izlemeyi düşünmüyorum dizilerini “izleniyoruz o halde vergi”
    Suya ÖTV gelen ülkemde normal.

0|1
    0|0
  • 4N1K meleklerin aşkı bu ikisi izlenir kaliteli bir kadroya sahip

0|0
    0|0
  • Buradaki söz konusu dizilerin hicbiri beş para etmez mesela hiçbiri foxda yayinlanan savaşçı dizisinin yerini tutamaz..

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    204

Kızlar Ne Diyor 209

• Hiç birini izlemedim. Bunları izleyince kendimi altılı galyandaki atlar gibi hissediyorum. Hem zamanım bom beleş şeylerle uğraşamayacak kadar değerli. Hem ben başkasının benim üzerinden hiç kazanamayacağım para kazanmasını da izleyemem. Bunları izleyen cahil bence.

0|0
    0|0
  • Cidden 4n1k da klişe olmaması çok hoş. Saf rolu oynayan patronuna aşık olan kız rolleri artık bunaltmıştı. Biraz gerçek , mahallede geçen çocukluk aşkarı izlemek keyif verdi. Üstelik esprili bir dizi olması da insanı sıkmadan izlettiriyor

0|0
    0|0
  • Hiçbirini izlemedim 😀
    4N1K cok reklam getirdi izleyecekttim iyiki de izlememisim pek guzel degilmis 😏Kitabi ve filmi gibi değil 😁

0|0
    0|0
  • Ya dizilerinin kurgusu hep aynıdır. Sezon sonuna yetişsin diye hikaye çok hızlı akar ama bir çok olay havada, aydınlatılmadan kalır. O yüzden yaz dizileri hiç dikkatimi çekmiyor.

2|0
    0|0
  • Meleklerin aşkı sıklar içinden erkenci kus digerlerini izlemedim henuz
    http://i.hizliresim.com/Q2Q97V.jpg

0|0
    0|0
  • B dışında hepsini izliyorum işsizlikten ama 4N1K yı yaprak dışında başarılı buluyorum darsı başımıza komple çok tatlı dizi. Erkenci kuş çok saçma bir dizi ama izliyo muyum evet

1|0
    0|0
  • Bu yaz dizilerin hepsi çok saçma gerçekten. Hiçbiri izlemek için dikkatimi çekmedi 😒 beğenmedim.

0|0
    0|0
  • 4N1K ilk aşk ❤️ Alikuş değişti ama olsun yine de çok güzel ☺️

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum. Lakin 4N1K 'nin filmini izlemiş ve beğenmiş biri olarak diziinin de güzel olabileceğini düşündüğüm için 4N1K.😊

0|0
    0|0
  • Hiçbirini sevmiyorum kimisi patronuna aşık olur kimisi yaz aşkı bulur kimisi kanka dediğine aşık olur çok klişeleşti bunlar

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    199
Yükleniyor...