Türk kadınlarının güzelliğini merak edenlere referans göstereceğin ünlü isim hangisi olurdu?

Fahriyeciğim de çok güzel ama benim gönlümde yatan isim Cansu Dere, seneler bir insanı hiç mi değiştirmez <3
Türk kadınlarının güzelliğini merak edenlere referans göstereceğin ünlü isim hangisi olurdu?
  • Cansu Dere
    A seç
  • Tuba Büyüküstün
    B seç
  • Şeyma Subaşı
    C seç
  • Fahriye Evcen
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
170198

En İyi Erkek Görüşleri

• EvdekiFişkiye Hn. Efendiye Sonsuz Saygılarımla
    Türk olmadığım halde referans olarak,
    Lastik plastikle kaplanmış, Silikon vadisi haline gelmiş,
    Çok pahalı makyaj malzemeleriyle yüzlerini kaplatmış şımarıklar yerine…
    Yüzüne saçını başını hiçbir şey yapmadan güzellik ve saflık abidesi olan gerçek Türk kadınını referans olarak gösteririm…
    kusura bakmayın.
    (Fotoğraflar alıntıdır, ama gerçeğin alıntısı)

1|2
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • 7gün

Sende abartıyosun be bu ne bu kadar arabesklik nsnsn

• 6gün

@Cilvenazhizalll
      Can kardeş haklısın, şimdi köyde yaşayan kızların çoğu geleneksel görüşlere göre başlarını kapatıyorlar,
      Bunun başka nedeni de sürekli toz toprakta çalışmalarıdır,
      (Saçlar daha az kirlensin ve elini ayağına dolanmasın diye)
      Yani ufak şehirlerde ve köylerde belki vizyon olarak seksapellik görmezsin,
      Yalnız benim koyduğum fotoğraflar ancak temsilli olarak dediklerimi paralel olsun diye bir işlemdir.
      Devam…

• 6gün

@Cilvenazhizalll
      …Ben genel olarak diyorum ki:
      Güzellik olarak ülkesini ve toplumuna temsil etmek isteyen bir kadının en önemli özelliği vücut ve yüzü %100 doğal olması ve her hangi fiziksel operasyon geçirmemelidir,
      Üstelik gösterilmesi gereken fotoğrafta da kesinlikle makyaj olmamalıdır.
      Bak, Örnek olarak illa ki köy değil de,
      Senin komşunda çevrende yok mu genç bir bayan,
      Sade, Operasyon bıçağı görmemiş, Doğal ve makyajsız,
      Baktığında, imrendiğin ve kıskandığın biri?
      Yani, ona baktığın anda: (Allahım bunu yaratmak için kaç ay uğraştın?) dediğin?
      Mutlaka vardır ama çoğu ünlü olmadan sade ve sessiz bir hayat yaşayıp giderler.
      Öte yandan bir de şu ünlü isimlerin makyajsız hallerini yataktan kalkarken gör,
      iki gün korkudan sana uyku haram olur.
      Kendine iyi bak, Saygılarımla.

• Estetikleri niye ülkemizi temsilen güzel diye gösterelim çok saçma.
    Sayılan isimlerde öyle ahım şahım güzelde değiller.
    Gerek ünlü gerekse ünlü olmayan dolu daha güzel kız varken bu isimlerin önerilmesi çok saçma.

4|0
    0|1

En İyi Kız Görüşleri

• Boşuna anket yapmayın zaten her anketi estetikli fahriye kazanıyor.

Cansu Dere dedim.

11|3
    5|4
  • Tuvana Türkay, Mine Tugay, Türkan Şoray gibi isimler varken hiçbir vasfı olmayan Şeyma Subaşı'nın seçenekler arası olması gerçekten komik.
    Bu isimler arasında Fahriye Evcen ve Tuba Büyüküstün diyorum.

7|5
    1|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 196

• Şeyma Subaşı kim ya 😂😂 Bu listede olması bile saçmalık.

9|2
    0|0
  • şeyma subaşı mı? :D :D acun sen misin?
    berguzar korel

7|2
    0|0
  • Hiçbiri.

Ayça Ayşin Turan

4|0
    1|1
  • Fahriye evcen ankette en çok oy alan olmuş, onun kaç yerinde estetiği olduğunu bilmiyorsunuz heralde:) gülünç.. Ankete koyulmuş olması dahada gülünç

2|0
    1|0
    • 7gün

Bence Naz Elmas güzel. Küçüklüğünün fotoğrafı da aynı şimdiki gibi estetiğide yok ve çok güzel

• Aralarında en güzeli tuba büyüküstün ve cansu dere. Çünkü ben de güzel ve seksi buluyorum. Şeyma subaşı listeme giremez. Fahriye evcenin abartılacak bir güzelliği olmadığın farkına vardım. Örnek olarak tuba büyüküstün , cansu dere , beren saat , özgü namal , azra akın , zeynep tokuş , ebru şallı ve aslı enver gibi güzellerimizi örnek gösterebilirim.

2|0
    0|1
  • Fahriye tuba bilmem ne nerde bulent ersoy adaletsiz kadn

2|1
    0|0
  • bunlar güzel mi? Rusyaya yolun düşerse sokaklarda gezinen ünsüz olan o Rus kızları bu ünlülerden daha güzel olduğunu görürsün.

0|3
    7|1
    • 7gün

orda yaşa tipsiz bamya seni

• 5gün

Sana bir şey demiyorum daha doğrusu diyemiyorum. Uğraşılmaz cidden sizinle. Gerçi Türk kızları da sütten çıkmış ak kaşık değil, çok kötü kalpli, kibirli, soğuk oluyorlar. Ben bizim kızlara da iyi demiyorum kesinlikle. Çok fazla oro*spu ve kaş*ar var bizde de. Ama Rusya'da 25 yıl yaşamış bir adam tanıyorum, yaşlı ve çok zengin bir adam. Orada yaşadıklarını anlatıyor hep "Rus kızlarının her şeyleri planlıdır, hareketleri, tavırları her şeyleri erkekleri etkilemek dikkat çekmek için planlıdır. Sıcak ve mütevazı gibi davranırlar ama sadece erkeklere bu tavırları. Kendi hemcinsleriyle rekabet içerisindedirler. Güzel olanları genelde Moskova'da yaşar. Moskova'da yaşayanlarında büyük çoğunluğu, zengin Araplara 15 yaşında baki-reliklerini satıp parayı kırarlar. O yüzden kendilerine bakarlar, vücutlarına önem verirler. Moskova'da cennette gibi hissedersin ama diğer yerlerde o kadar güzel bulamazsın. Büyük çoğunluğu Karadenizli teyzeler gibi burunları kocamandır, tornadan geçerler, estetiklidir"

• 5gün

Çok yaşlı bir adam ama çok dobra bize her şeyi anlatıp duruyordu, bel altı falan konuşuyor. "St. Petersburg'ta çok soğuk bir köyde genel-eve gitmiş. Çok güzel bir kızla yatacakmış ama kız sürekli arkasını dönüyormuş. Adam bunu öne çeviriyormuş ama kız yine arkasını dönüp duruyormuş. Nedenini sormuş "Benim askerde sevgilim var bak*ireliğimi ona vereceğim" demiş. Ayrıca Rusça hocam vardı. Bir Türk ile nişanlıydı. Çok güzel sarışın renkli gözlü bir kızdı. Cidden gözlerimi alamıyordum Ama yemin ederim ekmek musaf çarpsın, çok kaprisli ve havalıydı. İki kelime konuşmaya kalksak, biz kızlara havalı davranıyordu. Ama erkeklere çok iyi, melek gibi davranıyordu. Nişanlısından bahsediyordu "Nişanlımı hiç beğenmiyorum, esmer erkek sevmiyor ben, sarışın istiyorum, ben sarışın erkek çok beğeniyorum" diyordu bazende "Ayy yine kaynanam turşu getirdi bıktım bu kadından" vs. Diyordu. Ama iyi kalpli, ve muhteşem insanlığı olan bir Ukraynalı hocam vardı çok tatlı ve güzeldi. Ukraynalılar farklı.

• Şeyma Parabaşı ne alaka şimdi ya 😂😂

Ünlülerin çoğunun güzel olduğunu düşünmüyorum. Makyajsız hepsi benden daha çirkin. Tuğba Büyüküstün derdim bu seçeneklerden.

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin yükselen yıldızı Bağcılardan bir fotoğraf yollarım

d.wattpad.com/.../142f89a6c6879a53.jpg

0|1
    0|0
  • türkiyenin gelmiş geçmiş en güzel kadını gülşen bubikoğludur.. onu göterirdim.. aslında türkan şoray ondan daha güzel ama şoray yüzüne estetik yaptırdı gülşen bubikoğlu anadan doğma güzle ;)

0|0
    0|0
  • Cansu Dere tabiki de Fahriye Evcenin makyajsız halini de gördük hortlağa benziyordu

2|1
    1|0
  • Berguzal korel cansu dere hande erçel vs vs hepsi güzel ya bizim kızların 😁

0|0
    0|0
  • Simge Sağın , Ayşe Hatun Önal , Merve Boluğur , Dilan Çiçek Deniz
    benim hoşlandıgım tarz kadınlar bunlar

0|0
    0|0
    • 7gün

Merve ateş ediyor

• 7gün

Şöyle bir baktımda zevk meselesi abartı bir şeyi yok bence ama zevkler tartışılmaz iyi günler...

• 7gün

@Ballı_Bela anladım :) iyi günler

• Doğal güzellik olması lazım Fahriye evren diyenler önce geçmişine baksın kadının estetikle bu hale gelmiş biri ama Tuğba büyüküstün Türkiye’nin nadir “estetiksiz” güzellerinden biri.

1|0
    0|0
  • Tuba Büyüküstün'e güzel diyenler gözünü kontrol ettirsin bırakın güzeli normal bir tip bile değil.
    Güzellik olarak Defne Samyeli diyorum.

0|0
    1|1
  • Bu seçeneklerde Cansu Dere haklısın seneler geçti hala aynı gerçi Bulgar mı Yunan mı ne tarafı var onun kırma yani :) Hande Ataizi de aynen duruyor gibi.

0|0
    0|0
    • 7gün

Vay be soru süper soru seçilmiş bir kaç ünlü fotoğrafı attın mı site yönetiminin çok hoşuna gidiyor hep zaten.

• Güzellik mi? Boya küpü ve estetik güzellik mi oluyor.

2|1
    0|0
  • Leyla Tugutlu
    Daş gibi gari maşallah
    Değil mi @maskster bebisim 😃

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    176

Kızlar Ne Diyor 168

• Tuba Büyüküstün, Tuvana Türkay, Merve Boluğur.

1|0
    2|1
    • Tuğba buyukustun hayranıyım hep youtubede onun fiziği için oynadığı dizleri izleri.

• Berrak tüzünataç, Elif Aksu, Leyla tuğutlu.. Birde bu resimdekiler.. Daha ne olsun.. Fıstıklar.

1|0
    0|0
  • Bu kadın varken başkalarına bakanda bir tuhaflık vardır 😏

0|2
    0|0
  • fahriye evcene bir türlü ısınamıyorum o kadar estetik geçirmesine rağmen hala abartılacak bir güzelliği olmamasıda cabası, benim tercihim çocukluğumdan beri aşık olduğum serenay sarıkaya.. ama şıklarda yok neslihan atagülünde mükemmel bir güzelliği var ama şıklara bakılırsa cansu dere gerçekten güzel bir kadın

0|0
    0|0
  • Cansu Dere'nin zarif fizigi, mükemmel yüzü hic birinde yok. Fahriye tamam kilolu degil ama vücudu fit durmuyor ve estetikli. Tugba Büyüküstün 20 li yaslarda cok cok güzeldi ama simdi kendini mahfetmis. Seyma zaten Allah affetsin güzel bir kadin degil. Zerre asalet yok. Cansu Dere efsane

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 1) Türkan Şoray
    2) Ebru Şam
    3) Eda Özerkan
    4) Selin Demiratar
    5) Tuğba Büyüküstün
    6) Merve Boluğur
    7) Beren Saat
    8) Biran Damla Yılmaz
    9) Serenay Sarıkaya
    10) Su Kutlu
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0
  • Şeyma Subaşı güzel mi? Cidden güzel bulan var mı?
    Şıklara göre Tuba Büyüküstün derdim.

1|1
    0|0
  • Eskilerden Gülşen Bubikoğlu ve Zeynep Değirmencioğlu, yenilerden Elçin Sangu, Fahriye Evcen ve Özge Gürel.

0|0
    0|0
  • Fahriye evcen demek isterdim ama o kendisi değil. Komple estetik makinesi. O yüzden tuba büyüküstün diyorum. En azından daha doğal bir güzel. Yalnız bu seçeneklerin içinde Şeyma subaşının ne işi var. Güzelden mi sayılıyor ki o

0|0
    1|0
  • Hiçbiri güzel değil ya bence fazla iticiler, zevk meselesi tabi.

0|1
    0|0
  • Olay guzellik değil makyaj, sizde dogru makyaj ürünlerine ulasmak istiyorsaniz. www.makyajyorumu.com sayfasindan kullanici yorumlarini okuyabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Fahriye Evcen, Türkan Şoray, Amine Gülşe,
    Özge Özpirinçci, Ayça Ayşin Turan,

Bu arada Şeyma Subaşinın ne işi var burda?

1|0
    0|0
  • Cansu Dere benim favorim ama bence hiçbiri Türk kadının güzelliğini tam olarak temsil etmiyor. Tabi ki Türk'ten kastın Türk vatandaşı değilse..

0|0
    0|0
  • Şeyma adli kişiyi hic sevemedim digerlerinin yanin da kocaman bir hiç belki sevmedigim den belki de dogal bir albenisi yok. Tipik avrupai olma meraklisi bir simaya sahip

0|0
    0|0
  • Bunlar ne ki ya yazsaydin bir türkan soray verirdim cevabini ama bu listede bide tugba büyüküstün var digerleri hep estetik filan

0|0
    0|0
  • Tuba Büyüküstün varken diğerleri anca toz bezi olur. Estetikli kadınların seçenekler içinde yer alması saçmalığını söylemiyorum bile.

1|0
    0|0
  • Fahriyenin neden bu kadar abartıldığını hiçbir zaman anlamayacağım.. bir dönem Tuba Büyüküstüne (köylü tipli) aynısı yapıldı 😂 ayrıca eatetikler?

0|0
    0|0
  • Fahriye Evcen gerçekten güzel, estetikli olması şu an güzel gözüktüğü gerçeğini değiştirmiyor..
    Şeyma Subaşı güzel değil ama ne bileyim çok sevimli tatlı geliyor. ❤️

0|0
    1|0
  • Hazal Küçükköse, Meryem Uzerli, Merve Boluğur üstüne tanımam!

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    148

Benzer Benceler

Yükleniyor...