Ünlü oyunculara uyuşturucudan dolayı hapis cezası! Sizce gerçekten para ve ün insanı değiştiriyor mu?

Oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca,'uyuşturucu ticareti yapmak'suçundan 4 yıl 2 ay, şarkıcı Cenk Eren ise aynı suçtan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ünlü oyunculara uyuşturucudan dolayı hapis cezası! Sizce gerçekten para ve ün insanı değiştiriyor mu?
Sizce para ve ün insanı değiştiriyor mu?

1|1
7660

En İyi Kız Görüşü

• Ticari yapan herkes tutuklanmalı. Çok genç yaşta çocuk yaşta ölen çok insan var sırf bunların gözünü paradan başka bişey görmediği için. Yav için anladıkta bölüm başına 30 milyar almak neyinize yetmiyor gözünüz doysun!

3|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş para ve ün insanı değiştirebilir yalnız sorduğun şey tam olarak ne? Bir iki ünlü uyuşturucu kullandıklarından ya da aracılık ettiklerinden ceza almış anladığım kadarıyla eee bunu ünlüsü de ünsüzü de yapıyor zaten. Bunlar neden yakalandı dersen torbacılar dinlemeye takılmıştır. Ki bu şahısların mal alacağı tipler kuştepede ikamet etmiyor herhalde. Bu sebepten bunlarda arada kaynamıştır. 2 bin lira maaş alan adam dahi kullanıyorsa bunların kullandığı malları sen düşün. işin özü burada yaşanan olayın ün ile bir alakası yok.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 75

• İnsanı değiştirmiyor. Fakir olsalar kolonya içer ya da bali çekerlerdi. Şimdi para sahibi oldukları için daha kaliteli mal alıyorlar.

Çağatay Ulusoy parayı görüp değişse ne olur değişmese ne olur gerçi :/

0|1
    1|1
  • Ünlü olmak için bazı yollardan geçiyorlar öyle oyuncu ve ünlü olmakda bedavadan değil.
    Çok meshur ve eski bir Sanatçı ne demişti?
    Meşhur olmak için bir çoğumuz Yönetmenin yatağından geçtik, geçmedim diyen yalan söyler. Demişti. Hatırlayanlar hatırlar.

0|0
    0|0
  • Çağatay iyi hoş adam ama ne zaman iyi bir işe girişse etrafındakileri nerden geldiğini dusmanlari dost para avcısı kadınları aşk goruyordu sette korumalardan etten duvar yaptiriyordu bundan sonra 4 yıl dusunur tasinir ve ona göre adam olur herhalde hayırlısı

0|0
    0|0
    • Ve parayı görünce sapıtmanın alemi yok cebimde param la ünüm de olsa aksine etrafımsaki gereksiz insanları ayıklarim ailem ve gerçek iki dost yeter

• Artık içerde sanırım:) şakası bir yana da çoğu ciddi para kazanmaya başlayan Ünlülerin çoğu bununla uğraşıyor. Galiba parayı nereye harcayacağını bilmiyorlar ve daha kolay yoldan para kazanmak için uğraşıyorlar

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu aldıklarına inanırım da sattıklarına inanasım gelmiyor inşallah haksız yere ceza almamışlardır eğer gerçekse yatsınlar

1|0
    0|0
  • kullanmayan mı var? ünlüler yapinca rerörörö nedense.
    4 büyük yonca tarlasına dalan arı bile hajhaja müptezel.

0|1
    1|0
    • bkz: 1 nesil ve gelecek nesil şu arkadaşı elleriyle ayakta alkışladı.
      elini vicdanina koy zeus'un oğlu joker mikrofon sen'de @Kupa-As

• ben işin joker kısmındayım, ne ya ne? bakma öyle adhjkdflş @Kupa-As

• Çok seviyorsun biliyorum :D https://i.hizliresim.com/bBOv2m.jpg Al hadi al asdjalkdja

• Paranın da etki ettiği gerçeği var evet ama bağımlı olmak yetiyor bu şeylere parasız insanları da görüyoruz ne hale düşüyorlar

0|0
    0|0
  • Vay anasını be valla dünya bu şaşmamak gerek bir yandan da yani ne diyim kendilerine yapmışlar

0|0
    0|0
  • Çağatay Ulusoy'u hiç sevememiştim zaten.
    Haber doğru mu, bilmiyorum ama.
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    1|0
  • Az bile bu cezalar. Ne para nede ün insan olanı değiştiremez. Gerçek yüzünü çıkarır sadece değişti sanarız.

1|0
    0|0
  • Bu haber yıllar önce vardı tekrar mı yakalanmışlar ilginç.
    Kullanmaları kendi tercihleri de ticaretini yapıyorlarsa iyi olmuş tutuklanmaları

0|0
    0|0
  • Bazılarını değiştirmiyor. Karakterine göre heralde.

0|0
    0|0
  • Paraya çevirip kendini kurtarabilirler belki..
    Bu ülke kimlerin hatasını unutmadı ki bunlar silinip gitsin

0|0
    0|1
  • Tam onanmadı karar yani gün sayısıda belirtilmedi. Muhtemelen bu rakamlar yarı yarıya düşer.

0|0
    0|1
  • Uyuşturucu ile ilişkisi olanlar muhakkak cezalandırmalı

0|2
    0|0
  • Ben de diyordum bunlar niye yargilanmadi. Kisilik olarak zayif biriysen degistirir

0|0
    0|0
  • Insanin paraya doymamasi bence bu. Baska yoldan da nasil kazanirim derdinden olmali.

1|0
    0|0
    • Slak bunlar slak mk ünlüsün yaptığın ise bak zaten geçim derdi denen bişey yok daha ne gtunu basını kivirioon bide ünlüsün yani biri çekemez piyonlar valla slak bunlar

• Değiştiriyor tabii ki de. Bunlar kolaya alışmış, zaten çok kazanıyorlar, neyin para sıkıntısını yaşıyorlar onu anlamadım?

0|0
    0|0
  • Para değilde, insanı aklını kullanamamak çok rezil-rüsva ediyor.

1|0
    0|0
  • O kadar ün şöhreti parası varken bunu yapmaları gerçekten insanoğlunun gözü aç

1|0
    0|0
  • Bozuk olan hep bozuktur ünlü ya da zengin olmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • Abi bunu ikisinden de hiç beklemezdim yazık olmuş soruna gelecek olursak bence değiştirmez insan neyse o sadece kendini saklar

0|0
    0|0
  • Arkadaş çevresini değiştirdiği için kendisinide değiştiriyor

0|0
    0|0
  • Bu haber doğru olamaz olmamalı 😑 zaten ileriye ertelenmiş mahkeme diye duydum

0|0
    0|0
  • Çağtay ve gizem 4 yıl hapis mi yattı yani yoksa parayla kurtuldular mı

0|0
    0|0
  • Hiç yakıştıramadım gerçekten çağatay ulusoyu çok seviyordum

0|0
    0|0
  • Bunları torbacı yapan dünya bize ne yapmaz😂

2|3
    0|0
  • Valla galiba bu dava 5 yıldan beri varmis

0|1
    0|0
    • Üzüldüm ozellikle cagatay cok iyi yerlere gelebilecek potansiyeldeydi. Belki doğru yolu boyle böyle bulurlar bilemeyiz. Gerçekten bozulmak isteyen para yokken de bozulur ama bence her şeye sahip olmanın bozulmada etkisi büyüktür. Dünyayi hacklemişsin gibi bir şey. Para var güzellik iş şan şöhret. Başka amacı kalmamış. Kendine yeni bir amaç aramış. Keşke Allah'ı bulma yoluna gitselerdi dünyaya artık bu gözle bakanlar. Yani burda cagatay ve gizem icin soylemiyorum. Bu tur bir her seyi elde edenler icin. Hayirlisi olsun diyelim

• Evet, değiştirir.

0|1
    0|0
  • Yakistiramadm dealer olmayi size

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    45

Erkekler Ne Diyor 59

• İnsan dünyevi hırslarına ve zevklerine yenik düştüğü zaman başına her iş gelebilir. Ün şan şöhret bunlar da etkili olur tabi.

0|1
    0|1
  • az bile almışlar daha fazla olmaıydı... Şimdi bunlarda cezaevinde bir kitap yazar , sonrasında da bazıları bu yaptıklarını unutturup bu torbacıları daha da üste çıkarır ...

0|0
    0|0
  • Uyuşturucuyu kullanıyorsa bana ne de.. Ticaretini yapıyorsan o kodesten çıkma kardeş. Hayır gül gibi eleman o kadar para kazanıyor yetmemiş mi? Torbacılık ney la.

Celal baba; İçerde misin çağatay?

1|1
    0|0
    • Bir arkadaşa torbacı önermek de uyuşturucu ticareti kapsamında değerlendiriliyor, bizim Ali ustanın kokosu gibi yok siz de oradan alın falan demişlerdir muhtemelen.

• @NCC-1701 Ha o kötüymüş bak. Bu Gizem Karaca'da öyle bir durum tipi var kesin, kederinden yüzüne sinek konsa ölür.

• the protector dizisine yazık oldu büyük beklentileri vardı tüm dünya'da

0|0
    0|0
  • Olucakları söyleyeyim
    Karar onanmadı tam olarak
    Sonra yarı yarıya düşücek sonra dava uzucak hapis cezası yatmıcaklar bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Para ne bu insanların nesini değiştirmiş anlamadım, Fakir olsa kolonya içerlerdi, paraları var Başka şeyler içiyorlar, Sizin istediğiniz Kolonya içmeleri mi?

0|0
    0|0
  • Paraya cevirir yirtarlar. Akp genclik kollarina uye olup uye getirirler is cozulur sanki ulke de hukuk isliyormus gibi bir de sasiriyolar 😀

0|0
    0|0
  • Para ve ün insanı değiltiriyor olabilir ama çok önemli şeyler ikiside. Keşke ben de ünlü olabilseydim.

0|0
    0|0
  • Herkesi değiştirmiyor bence ya. Uyuşturucu satıyorlarsa çıkmasınlar içeriden.

0|0
    0|0
  • Gerçekten yapmışlarsa bu ceza az bile sonuçta uyuşturucu demek teröre fon demek

0|0
    0|0
  • Bu ikisinden de beklemezdim açıkçası. Demek ki bu işin ticaretini yapanlar özellikle bu tip ünlüleri seçiyorlar.

0|0
    0|0
  • Abartilıyor bence bu sanatçılara bir mesaj. Paraya ihtiyaçlarımı var sanki uyuşturucu satsın en fazla kendisine tedarik ediyordur.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey yaptılarsa yazık günah aldıkları paraya lan mal zaten 1 bölümde 100.000 tl alıyorsun ne gerek var böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Değiştiriyor tabiikide, içinde bulunduğun ortama göre şekil alıyorsun ister istemez.

0|0
    0|0
  • Slak bunlar yemin ederim o kadar imkanları var yaptıkları ise bak

0|0
    0|0
  • Evet değiştirir. Hollywood oyuncuları örnek olabilir

0|0
    0|0
  • çağataya bak dkodudiddjdj ferihadaki tipi baya eski haber yani neden geçmiş zaman eki kullanmadın ki

0|0
    0|0
  • değiştirmez, kötü yolda değiştirene nasip olmaz zaten. o sebeple durumu kötü olanlar var.

0|0
    0|0
  • dizilerden aldıkları para yetmemiş heralde, iyi olmuş alayı böyle.

0|0
    0|0
  • Kezolarınn sevgilisine yazık olmuş ağlar bunlar şimdi

0|0
    0|0
  • çok kötü olmuş paranız çok olmasına rağmen neden madde satıyorlar anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • Çok yazık.

0|0
    0|0
  • Değiştiriyor.

0|0
    0|0
  • Bu güncel haber mi?

0|0
    0|0
  • eski haber hemen heyecana gelmeyin 😂