"Parti kur, oy verelim" dediğin en vizyonu geniş ünlü kim?

Hepsini de ayrı ayrı seviyorum valla, 5 oyum olsa 5'ini de basarım :)
  • Megastarlık tahtından asla inmeyen Tarkan
    A seç
  • Yaşını göstermemesinin sırrını hepimizin merak ettiği Ajda Pekkan
    B seç
  • Kadın haklarının savunucusu Ayşe Arman
    C seç
  • Filmlerinde toplumun yansımasını görebildiğimiz Nuri Bilge Ceylan
    D seç
  • "35 bin skeç çektik, hala erkeklere kadın demeyi öğretemedik" diyerek kadına verdiği önemi gösteren Demet Evgar
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|5
173247

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbiri değil bu seçeneklerden ama illa biri olacaksa Tarkan derim

12|9
    8|5

En İyi Kız Görüşü

• Şıklar arasında keşke Kurtuluş savaşında mermi taşıyan o kutsal kadınlar kadar değerli birileri olsaydı. Yaşını gizlemenin sırrını bulan bir kadınla vatanı için canını vermiş bir kadının aynı kefeye konması ne ironi. Sanki bu insanlar insanlığa çığır aştıran icatlar ve faydalar sağlamışlar gibi dile getirilmesin rica ederim. Atalarımızın kemikleri sızlıyor.

2|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 246

• Cem Yılmaz'ı görrmedik :(
    İlginç bir strateji...

0|0
    0|0
  • Nuri Bilge Ceylan. Günlük/güncel/aktüel olayları eleştiren sorgulayan filmler yapmaktansa toplumu daha geniş ölçekte ve insani boyutta araştırmayı tercih etmiş ve filmlerine yansıtmayı başarmıştır. İlkini yapsa filmlerinin etkisi belki 5 sene olacakken ikincisini yapmayı tercih ederek kalıcılığı başarmıştır ve modern klasik olacaktır. Filmleri de anlatıldığı gibi sıkıcı değildir, insanı ve toplumu anlamaya çalışan filmlerinden büyük keyif alır.

1|0
    1|0
  • Sahurdan sonra uyumayıp namazını kıldıktan sonra ahıra inip temizlik yapan süt sağan avluyu süpüren çocukları okula beylerini işine gönderen evi barkı toplayıp süpüren akşam yemeğini hazırlayan tarlaya gidip sıvağın altında çapa yapan bağ bostan ile uğraşan iftarı hazırlayıp Onur'a bulaşığını yıkayan çocuklarını yatıran günde 2 ya da 3 saat anca uyuyabilen Ayşe Fatma annelerimiz parti kursun oy verelim bunlar bırakın oy vermeyi zarf bile atmam.

1|0
    0|1
  • Trkan eskiden 0800 lü hatlarda sanal seks yapıyodu yani dönmenin teki bilmeyenper araştırsın + uyuşturucu kullandığı ortaya çıkmıştı bir aralar rezalet bir kariyer yani ben gülşen diyorum seçeneklerde yok ama onun ateşi hepsini yakar siler atar 😄😉👊👊👍

0|0
    0|0
  • Cem Adrian... İsminin altında sürekli özgürlük ve umut dolu mesajlar bulabilirsiniz. Sokakta ki hayvanları bile düşünen insan herşeyi düşünebilir. Bazı insanlar gerçekten iyi ki varlar.

4|1
    0|0
  • Clupten 2 kolunun altında 2 kadınla çıkıpta bu gece hanginizle sevişeyim diyen adam TEOMAN 😂 adamın hammaddesi

0|1
    0|0
  • Sibel Kekilli olabilirdi. ;)
    i.milliyet.com.tr/.../fft99_mf8500462.Jpeg

0|1
    1|0
  • Herkes işini yapsın Haksızlık varsa dile getirsin ya da aykrı bir durum söylesin ama Sanat Sanatcının işidir her zaman. Siyasetçi de sanatçının işine karışmasın.

1|0
    1|0
    • Yazdıklarım galiba yine yanlıs anlasıldı. ya da insanlar anlamak istediklerini anladılar

• parti kurmalarına gerek yok bağımsız aday olsunlar oy verelim. bir önceki seçimlerde metin şentürk'e bile oy attım gerçi burda siyasi görüşü bana uygun biri yok, acun aday olsa belki olur.

0|0
    1|0
  • Buradaki bütün sözde "ünlüleri" bir araya getirsek, hepsinden bir tane deha çıkmaz. Sahneye çıkıp iyi şarkı söyledi diye mi parti kursunlar diyeceğiz? Saçmalığın tahtı sallanıyor. Her an devrilebilir!

0|2
    1|1
  • Yıldız tilbe der çekilirim ara ara girer butonlara ne kadar basılmış bakarım 😉

1|0
    0|0
  • Çünkü demet her rolün hakkını veren ve ayrıca sanatından başka birşeylerle öne çıkmayan duyarlı bir sanatçı

1|0
    0|0
  • Kadınları koruyup kollamalıyız😇
    Dürüst olanı yer yüzünün en muazamıdır

0|0
    0|0
  • Cüneyt ARKIN nedenmi yumrukları gibi yüreği güçlü bu insan dikkat ettiyseniz her filminde ezilenin mağdurun mazlumun yanında olmuş ve hep haklıyı savunmuştur ülkenin başına geldiğinde de neler yapabileceğini anlatmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • sanatçı oyuncu bun larsan öıllet vekılı olmaz bıraz düşünü bıze okumus geleceği gören ki, şiler olazım turkı cumhurıyeti için

0|0
    1|1
  • Sunay Akın, o zaman her köşede müze her köşede kütüphane olurdu şüphesiz

1|0
    0|0
  • Demet Evgar tabiki aşığım ona hayalimdeki tek kadın ona parti kurup oy değil canımı veririm 😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

0|2
    0|0
  • Kemal Sunal, Sadri Alışık, Cem Karaca, Barış Manço, Erdal Beşikçioğlu...

2|0
    1|0
  • Nuri Bilge Ceylan tabiiki. Ha 5 seçenek dışına çıkabiliyorsa laiklik elden gidiyeah dayı olurdu :)

1|0
    1|0
  • Hiç birine oy vermem , ama Nuri Bilge Ceylan'a bir ihtimal verebilirim.

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    226

Kızlar Ne Diyor 172

• Kesinlikle bu kadın, yaptığı işler ve kafa yapısı, oyunculuktaki başarısı özellikle bir erkek-bir kadın, aile arasında... vs en önemlisi samimiyeti ile beni kalbimi kazandı.

0|0
    0|0
  • Gülse Birsel. :) veya CMYLMZ

0|1
    0|0
  • Demet for life.

0|0
    0|0
  • demet evgar kadınlara kadın demeyi öğretmek yerine obezite yapan cips reklamlarına çıkmasın bir zahmet. O kadar ballandırıyor ki çok sağlıklı bişeymiş sanki. Madem çok feministsin bir kadın olarak bak olaya seni izleyip seni görüp kaç tane kadın ona özeniyor kaç ta ne kadının canı çekiyor sırf sen varsın o reklamda diye. Kadın demeyi öğretmek yerine biraz daha tutarlı olsa çok daha iyi olur bence.

1|0
    1|0
  • Ulkeyi bu unlu yönetseydi dedigim bir Kemal Sunal var 😊 Mekani cennet olsun..

2|0
    0|0
  • Demet evgar ve Ceren Moray

1|0
    0|0
  • Cüneyt Arkın,
    Mustafa yıldızdogan,
    Ahmet Şafak ,
    Yıldız tilbe... gerisi çöp at gitsin parti değil ya yüzüne bakasım gelmiyor insanin

0|0
    0|0
  • Merve aksak
    Ufak tefek cinayetler
    Parti kursa oy veririm

0|0
    0|0
  • Sizi karı koca ilan ediyorum demek mi, sizi kadın koca ilan ediyorum demek mi daha mantıklı? Kadının değeri bu kadar basit cümlelerle ölçülmemeli.

0|0
    0|0
  • Bu sorunun altına yabancı yazanlar sahurda beyninizi ekmek arası yapıp mı yediniz acabağ? Ben oyumu yakacam ama yok yakmam dersem sadece bunlardan Demet Evgar hakeder benim oyumu

0|0
    0|0
  • Gülse Birsel olsun isterdim. Ama yok. Demet Evgar da olurdu napalım :)

1|0
    0|0
  • Bunlara değil. Lakin İlber Ortaylı hocaya verirdim oyumu.

1|0
    0|0
  • Bunlara ancak günahımı veririm. Kendilerine hayırları yok millete mi olacak

1|1
    0|0
  • Herkes kendi işini yapsın😂 siyasetçi olmak isteseler olurlardı diyorum ama vizyonu olmakla siyasete atılmak farklı şeyler :) onların işi sanat

0|0
    0|0
  • Adnan Oktar diyorum beni de kedicik yapacaksa 😂😂😔

0|0
    0|0
  • Dşşaana gurban

0|0
    1|0
  • Şu Ayşe Arman'a ulaşabilmeyi o kadar çok istiyorum ki, eminim beni tanısa çok ama çok daha kadın haklarına karşı güçlü silahı olacak elinde.

0|0
    0|0
  • Tarkan her zaman bir problem olsa taraf tutmaz birde adaletli duzgun karakterli biri

0|0
    1|0
  • Tarkan ve demet evgar daha sevimli geliyor listedekiler içinden

0|0
    1|0
  • Bu seçenekler çok kötü illa biri seçilecekse oda tarkan

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    152
Yükleniyor...