Ömür Gedik hemcinslerini uyardı: Erkeklerin sizin için para harcamasına izin verin! Para harcatan kadınlar daha mı değerli oluyor?

Ömür Gedik hemcinslerini uyardı: Erkeklerin sizin için para harcamasına izin verin! Para harcatan kadınlar daha mı değerli oluyor?
Burcu Esmersoy’un “İlk buluşmada hesabı erkek öder” sözleri tüm hafta konuşuldu. Bu tartışmaya Ömür Gedik de katıldı..
Ömür Gedik: Çok eskiden, babamın bana “Erkek gibi ol aslan kızım” diye gaz verdiği dönemlerde erkeklere hesap ödetmez, kendi hesabımı mutlaka kendim öderdim.
Hatta bazen tüm hesabı, karşı tarafınkini bile ödediğim olurdu.

Sonra baktım ki bu davranışım ilişkideki değerimi artıracağına düşürüyor.

Çünkü erkekler para ve emek harcadıkları kadınlara daha çok değer veriyorlar.
O yüzden hemcinslerime sesleniyorum, erkeklerin sizin için çaba ve para harcamasına izin verin, bırakın hesabı da ödesinler, hediye de alsınlar.
Siz de özel günlerde güzel hediyeler alır, altta kalmazsınız ama onların harcayacakları çabalara efelik yapıp asla engel olmayın.. (Kaynak)

Erkekler çaba ve para harcadığı kadına daha mı çok değer veriyor?
#Meczup
36
45
Görüşünü yaz