Sevgiliniz ilerideki hedeflerinden bahsederken sizden söz etmese tepkiniz ne olur?

Ünlü çift hakkında şok iddia
4 yıldır aşk yaşayan Barış Arduç ile Gupse Özay'ın ayrıldığı iddia edildi!
Elle dergisinin Nisan sayısına röportaj veren Barış Arduç şöyle konuşmuştu:

''Hayranlarımdan gördüğüm ilgiden memnunum. 'Çok bunalıyorum' gibi şımarıklıklara girmeyeceğim ama eskisi kadar özgür de değilim. Zaten hayatım spor salonu ve evden ibaret. Tek hedefim; iyi bir adam olmak ve etrafımı mutlu etmek.'' dediği magazin haberlerinde yazıyor.
Sevgiliniz ilerideki hedeflerinden bahsederken sizden söz etmese tepkiniz ne olur?Sevgiliniz ilerideki hedeflerinden bahsederken sizden söz etmese tepkiniz ne olur?

1|1
4456

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 56

• Sevgili hedeflerin içine girmemeli zaten. Hedef kişisel bir düşüncedir. Hedef koyarken kimse anasını babasını katmaz, sevgili neden katılsınki?
    Olayı farklılaştırmamak gerek ✌

1|0
    0|0
  • Adam , iyi bir adam olmaktan bahsediyor daha ne istiyor Gupse? Bahsetmese de olur, iyi bir insan olmaktan bahseden bir heriflerin beraber. Ona ne zarar verebilir ki?

0|0
    0|0
  • canın sağolsun derim. çünkü arada bende gelecekteki hedeflerimi düşünürken onu unutuyorum bu normal birşey. önemli olan gelecekte beraber olup olmayacağınız.

0|0
    0|0
  • Sevdiğimin benimle ne gibi olabilir ki? Çok zorlama ve saçma olmuş.

0|0
    0|0
  • Barış ve gupse karakter olarak anlaşmaları gayet iyi olacak iki çift bence ama fiziksel olarak barış gupseden daha güzellerini hak ediyor.

0|0
    0|0
  • Demek ki bir gelecek düşünmüyor benle derim. Artık her şeyi akışına bırakırım..

0|0
    0|0
  • Adı üstünde sevgilim ‘eşim’ değil yani bugün varız yarın yokuz o yüzden bahsetmeye bilir benden sorun etmem böyle şeyleri

0|0
    0|0
    • 5gün

Sen hayatina aldın kişiyi bırakmak için mi aliyosun yazık şu zihniyete

• 4gün

Sevgilin olarak seciyosan ilerisini dusunursun ha ben uckurum icin yanasiyorum diyosan o ayri

• o zaten sevgilin değilmiş seni keklemiş. Öyle bir durumda ağzının ortasına tuvalet terliğiyle vurursanız sizi hemen planlarına ekleyecektir.

0|0
    0|0
  • tıpkı Albert Einstein’ın karısı Mileva Maric’i arka planda bırakması gibi

0|0
    0|0
  • Olabilir hedeflerinin arasında olmak zorunda değilim sevgilim sonuçta..

0|0
    0|0
  • Mrh ben burak 5. sınıfa gidiyorum bir kız buse aşığım çok tatlı hem çalışkan ona aşık olduğumu nasıl söylerim

0|0
    0|0
  • Benimle eğlendiğini düşünür ona göre hareket ederim

0|0
    1|0
  • senin geleceğin bayağı bir yoğunmuş ben meşgul etmeyeyim derim.

1|0
    0|0
  • Haksız etmiş ben geleceğinde beni düşünmeyen birisini yanında tutmadım

0|0
    0|0
  • bana ulaşamayacağını bilen akıllı kızlardan diye düşünürüm :D

0|0
    1|0
  • hiç birşey olmaz, gelecekte kendiside yanımda olamaz.

0|0
    0|0
  • Hiç bir tepki vermem daha fazla zaman kaybetmek istemem

0|0
    0|0
  • bişi olmaz bende ondan etmem zaten bir tek hayatım onun üstünemi kurulu

0|0
    0|0
  • bişi olmaz bende ondan etmem zaten bir tek hayatım onun üstünemi kurulu

0|0
    0|0
  • Ağzını yüzünü kırarim 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 44

• Demek ki hedef 2023, Gupse boş iş diyor içine katmıyor sjsjsj yahu zaten birlikteler aynı evdeler daha ne olsun napacak adam evliliği ve dahil etmeyi... etmese de olur... anı yaşa!

0|0
    0|0
  • Beni bir hedef gibi görmemesi ilginç olmaz. Gelecek planlarına dahil olmaktan zaten nefret ederim; bu bana kendimi kısıtlanmış gibi hissettirir.

0|0
    0|0
  • Üzülürüm. Nedenini sorarım. Cevabına göre trip atarım😅

0|0
    0|0
  • Adam kadının alınacağı ya da onu arka planda bırakan bişey söylememiş ki ne var bunda?

0|0
    0|0
  • Röportajı profesyonel olarak yaptığı işin gidişatına göre vermiş. Özel hayatı onu ilgilendirir merak etmemeliyiz bence.

0|0
    0|0
  • Sevgili, aşk bir hedef olmamalı bence. Zaten olucağı varsa, hayırlıysa olur. Onunla mutlu bir gelecek hayal ediyorum demek daha doğru.

0|1
    0|0
  • Hayatımdan siler atardim beni hedeflerin hayallerin içine almayan biriyle muhatap bile olmam sesiz sedasız giderim sadece kendime kızlardim

0|1
    0|0
  • Tepkim olmaz ona göre değerini biçerim hiç bir şekilde emek harcamam..

0|0
    0|0
  • Hayalinde yer edinemediğim adamın, yanında işim olmaz. Hedefleri ile baş başa bırakırım.

0|1
    0|0
  • Benimle gelecek düşünmüyor demektir ben neden düşüneyim yol veririm gider

0|0
    0|0
  • Bu adam oglak burcu olmasın sakin😄 biz gercek hayatta oldugumuz icin biraz tepki verirdim.

0|0
    0|0
  • Dört senelik bir ilişkide benden bahsetmiyorsa hala beni benimseyememişse az ötemde dursun :/

0|1
    0|0
  • Hemen ayrılırım bir birliktelik yasıyorsak benimle ilgili bir hayal kurmalı

0|0
    0|0
  • Kiminle hayal kuruluyorsa ona gitmesini söylerim. Güle güle denir.

0|0
    0|0
  • Yoo bozulmam

0|0
    0|0
  • Kırılırım ama belli etmem...

0|0
    0|0
  • üzer

0|0
    0|0
  • Barış ne diyorsa dogru diyordur😊