Coachella festivalinin yerli ve milli yıldızı hangi Türk ünlü sizce?

Bu yıl da ünlülerin akımına uğrayan Coachella festivali biliyorsunuz ki festivalden çok moda günleri gibi geçiyor. :) Gidemeyenler olarak biz de en sevdiğimiz ünlülerin kıyafetlerine bakıyoruz. Peki sizce bu senenin yıldızı hangi ünlü oldu?
  • Coachella festivalinin yerli ve milli yıldızı hangi Türk ünlü oldu?Hande Erçel
    A seç
  • Coachella festivalinin yerli ve milli yıldızı hangi Türk ünlü oldu?Kerimcan Durmaz
    B seç
  • Coachella festivalinin yerli ve milli yıldızı hangi Türk ünlü oldu?Şeyma Subaşı
    C seç
  • Coachella festivalinin yerli ve milli yıldızı hangi Türk ünlü oldu?Hadise
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|0
115120

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu şıkardakilerin hiç biri ne yerli ne de Türk. Gavur soyundan gelen, gen israfı tipler hepsi. Bu soruyu soran da en az onlar kadar israf olduğu aşikâr.

1|2
    2|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • Hande Erçel diyenler olacaktır ama Hadise ablamızın gönlümüzde yeri başkadır :)
    İlginç bir strateji...

7|3
    5|2

En İyi Kız Görüşleri

• Net Şeyma Subaşı’dır. Neden diye soracak olursanız eğer; Tamam kızı herkes eleştiriyor, yaptıkları yanlış bulunuyor ama hepimiz İnstagram profiline girip hunharca onun hikayelerini izliyoruz. Ki bence ondan önce kaç kişi festival bilip alnına değişik değişik şeyler yapıştırıyordu Allah’ınızı severseniz. Kadın bu olayı ve moda akımını getirdi ülkeye. Ki bence çok sevimli ve tarz bir kadın. Herkeste bir gizli hayranlık ve “Ulan keşke bir günlüğüne Şeyma Şubaşı olsam be” isteği var bence. Yürü be Şeyma kim tutar! 😂

2|0
    0|0
  • Handenin tarzı çok basit ve pozları edepsiz. Kendini teşhir etmiş devamlı. Tarzında da bir karakteristik stil göremedim çok basit kaçmış.
    Şeyma desen tamam onu da sevmem ama o kıyafet ne yaa? İtici bir iç çamaşırı ile napmaya çalıştığını çözemedim tarz sıfır.
    Kerimcanı sevmiyorum çok yapmacık ve zaten tarzında da bişey yok tişört şort bu kadar.
    Hadiseye bayılan biri değilim hayranı da değilim yaşantısını da tasvip etmiyorum ama tarzından konuşacaksak en iyi tarz onun. bir kere tam bir festival kıyafeti. Karakteristik bir tarz. Aynı zamanda sevimli cadıyı da anımsatıyor. Ben bayıldım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 118

• hiçbiri
    zaten oraya gitme sebepleri hollywood ünlüsü gibi entellektüel olduklarını göstermeye çalışmalarından dolayı
    paralarını artıtmak ve gündemde kalmak için

1|0
    0|0
  • İsminin bile yerli ve milli olmadığı bir şey için böyle bir şey iddia etmek oldukça saçma hele ki Türk toplumu ahlak ve etik değerlerine aykırı soytarılara milli demek de ülkeye ihanettir.

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • topunun a mk. böyle saçma bir soruya anca bu kadar aptal insan cevap verebilir. şu kerimcan gibi topları subaşı gibi sonradan görmeleri anca burdan izleyip şaha kaldırırsınız.

1|1
    1|0
  • Oha oha ne güzel ne iyi bir de bunlara devlet üstün hizmet madalyası taksalardı. Mehmetçik ailesi kulübe gibi sobalı evlerde çırpınıyor oğulları ülke için savaşıyor. Fakir fukara için bir anlamı yok bunların.

0|0
    0|0
  • Bunlar ve milli öyle mi? Ne günlere kaldık Ya Rabbi.

2|3
    0|0
  • Açlık ve zulmün kol gezdiği bu dünyada , coachella festivali beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.

4|0
    0|0
  • İçinde ki insan olmadıktan sonra dışı saray olsa ne yazar beee :D

1|0
    0|0
  • Şeyma Subaşı'nın soldaki fotosu güzel. Kerimcan Durmaz'ı da paylaşıp durmayın midemiz kaldırmıyor artık.

1|0
    0|1
  • Çokta umrumdaydı ya bu marjinaller... ne halleri varsa görsünler

0|0
    0|0
  • Hande diyorum kesinlikle. Göz dolduruyor, ben çok beğendim. Saçları efsane.

0|1
    5|0
  • harbi herkes gitmiş en azından instagramı olan çoğu kişi gitmiş :D

0|0
    0|0
  • çok faydalı bir eser dünyaya getirmiş annesi ve babası. bu yüzden :)))

0|0
    0|0
  • Hiçbiri tabiki belki hande bir az ola olabilir ama sadece biraz
    Hiç biri bizimle değil. 😂

0|0
    0|0
  • Seymayi sevmem ama coachellanin hakkini o verebiliyor ki oda tam değil

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi boş ve gereksiz olmalarının yanı sıra aptal sürüsünden oluşan ayak takımıdır.

1|0
    1|0
  • Hande tabiki hadise şeyma vs diyenler objektif bakmıyor göz var nizam var

0|1
    2|0
  • Bir biz gidemedik.. o değilde kimse dinlemiyor bizimkileri. Keriz türk halkı

0|0
    0|0
  • Hande Erçel Olmuş
    Kerimcan Ablamız Zaten GS li Bebegim😁

0|0
    2|2
  • Hande dedim ama hadiseyi görmemiştim hadiseyi seviyorum yaa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    98

Kızlar Ne Diyor 113

• Tek derdimiz bu kaldı yani. Soytarılar gibi giyinip boy boy fotoğraf paylaşıyorlar diye bu insanları kategorize edip farklılaştırmaya gerek yok. Başka alanlarda kıyaslayalım bence özellikle daha faudalı işler yapma konusunda yarış halinde olsunlar.

0|0
    0|0
  • Ben Kerimcan diyorum çünkü kadınların zaten farklarını ortaya koyabilecek birçok seçenekleri var. Ayrıca her sene Coachella festivalini takip eden biri olarak diğer erkeklere nazaran bir spor ayakkabı bir şortla gitmemiş. Uzun çorapları, gömleğini bağlayışı, bandanası uğraşmış 👍🏻

0|0
    0|0
  • Hadise'yi tarz olarak pek beğenmem ama bence festival ruhunu en iyi o yakalamış gördüğüm kadarıyla. Bence D şıkkı :)

0|1
    0|0
  • Hepsi de cok yapay görünüyor. eglenmeye degil orada gorunmeye, foto vermeye, ben de oradaydim demeye gitmisler gibi.

0|0
    0|0
  • çok sevmesemde hande erçel hem doğal olmuş hem çekici hem farklı
    şeyma şubası derdim belki ama herkesin o kadar sade olduugu biryerde sim kutusuna girmiş çıkmış hali beni vazgeçirdi

0|0
    0|0
  • Şeyma tabikide😂onun bir farki var Acunun Karisi Lūtfen 😂bu aradaKerjmcan dami gitmis yeni gördūm ne festival mis ya , herkes normal giyinmis bizimkiler gösteris meraklisi ne diyim 😂

0|0
    0|0
  • Hicbiri ya en pahali en acik neleri varsa giymisler bakin Gigi ye kot giyip gelmis biraz sizin neyinize festival 😄

0|0
    0|0
  • Zenginin malı züğürdün ağzını yorarmış. Boşversenize coachellaları yarın borçları nasıl ödicez onu düşünün 😹

0|1
    0|0
    • helal sana be mantıklı bir yorum gördüm sonunda. burdakilerin hepsi şu ünlüleri zengin eden prim veren aç idiotlar.

• Şeyma subaşı bence. Ülkemize festival kültürünü o getirdi sonuçta onunla öğrendik böyle bir şey olduğunu

1|1
    1|0
  • Hande Ercel diyorum, Hadise ninkide guzel ama ben daha cok Hande ninkini begendim

0|0
    0|0
  • festivale "müzik" için gidilen günleri özlemle hatırlatan kuru kalabalık..

0|0
    0|0
  • Tabiki de bu festivali hiç kaçırmayan Şeyma Subaşı. Hadise de harika ama oyum Şeyma Subaşı ya 💜

0|0
    0|0
  • Kimse sevmesede seyma subaşı böyle şeylere daha çok uyum sagliyo bence daha tarz yani

0|0
    0|0
  • hepsi bes para etmez insanlar. Coachella festivalinin yildizi olsa ne ise yarar?

0|0
    0|0
  • Şeyma subaş güzel oldu. Tarzını da seviyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Hepsini toplasan yine de bir sanatçı etmeyecek o nedenle çokta önemli değil..

0|0
    0|0
  • E hiç biri çünkü hepsi itici şöhreti bulan doğal kalamıyor :D

0|0
    0|0
  • Handeyi atacağınk söyleseydin çelik yelek giyerdik ajdksldldşf

0|0
    1|0
  • Bunların sayesinde coachella ya gitmis kadar olduk keşke olmasaydık

0|0
    0|0
  • Hande Erçel olsun burada en aklı başında kişi o gibi görünüyor