Ebru Şancı: Kocam bana 'sakalların var' diyor! Türk kadınları evlendikten sonra kendini salıyor mu?

Meczup_Hatun
Ebru Şancı: Kocam bana 'sakalların var' diyor! Ebru Şancı haklı mı, Türk kadınları evlendikten sonra kendini salıyor mu?
İkiz çocuk annesi Ebru Şancı, futbolcu eşi Alparslan Öztürk'ün kendisini artık seksi bulmadığını söyledi ve ekledi:

"Alparslan benim ev halimi Recep İvedik'e benzetiyor. 'Senin sakalların var' diyor.

Çocuklar ve işimle ilgilenmekten evet çoğu zaman kendime vakit ayıramıyorum. Adamı evliliğe ikna edene kadar top model havalarındaydım. Evlendikten sonra saldım çayıra mevlam kayıra. Bir Türk kadını gerçeği."

Türk kadınları evlendikten sonra kendini salıyor mu?
#Meczup
Ebru Şancı: Kocam bana 'sakalların var' diyor! Türk kadınları evlendikten sonra kendini salıyor mu?