Seren Serengil, Yaşar İpekle sevgililik sözleşmesi imzaladı. Sizin sevgililik sözleşmenizde hangi maddeler yer alabilir?

Gectigimiz gunlerde ayrilan cift tekrar barismis ve avukatlari ile birlikte iliski sozlesmesi yapmislar. Sizin iliskinizde bir sozlesme imzalansaydi icinde hangi maddeler olurdu?Seren Serengil, Yaşar İpekle sevgililik sözleşmesi imzaladı. Sizin sevgililik sözleşmenizde hangi maddeler yer alabilir?
Bu arada tarihi Nisan diye yazmislar 😃

1|0
3215

En İyi Kız Görüşü

• brdnz şartları;
    1-kıskanılmayacak; eğer olursa yanlız kalındığı ilk anda söylenecek.
    2-kötü niyetli olunmaya başlanırsa; bu amaçla bir cümle dahi kurulursa; bir daha neden aramadın denmiyecek
    3-beni seviyo musun denmiycek; tepkim ölçülmeye çalışılmıycak aptal saptal sorularla
    4-eğer bir kıza baktıysa; o an söyliycek ki ben de bakıyım
    5-ben çok kitap okuyorum ya da film izliyorum diye eleştirmen kesilmiycek/ çok bilmiş gözükmeye çalışılmıycak
    6-ana baba aile bireyleriyle yalnızca evlenme kararı alındığında, iş ciddiye binince tanışılıcak.
    7-yok sen kaç kazanıyosun bilmemne diye kıyaslama (sidik yarıştırma) yapmıycak
    8-telefonuna bakmama gerek yok. Vizyonu neyse mesajları da odur sorgulamam/ başka kızla konuşulmuşsa niye derim ama söylesin
    9-işimin olduğu dakikada ya da biriyle bir yerde oturuyosam uzun konuşmaya çalışmıycak, siktiri yer
    10-milletin yanında ısrarla sarılmaya, öpmeye kalkarsa da @!#@tiri yer
    11-ima yasak: her açıdan her türlü. (seni anlamaya çalışıcaksam gider kendimle uğraşırım, psikolog değiliz sonuçta)
    12-arkadaşlarıyla tanıştırıcak bu allahın emri
    13-yerli yersiz cinsellik konusu da istemem, kart dağıtmıyorum arabalara dimi?
    14-"erkek dediğin trip atmaz kardeşim" hatırlatmamı istersen bu maddeyi sonra hatırlatırız
    15-bişey anlatıyosam dinle. Anlamadıysan sor
    16-beni övüp kendini küçültmeye başlarsan artık o ilişki bebek bakıcılığı olur: olmasın
    17-edebiyatla, mitolojiyle, psikolojiyle vb ilgileniyo olmalı: insan sevmeyeni ben de sevmem
    18-kalpler, melekler, tersdüz eden yüzler atılmıycak öyle her dakka, adam dediğin ağır olur
    19-hiç bir konuda radikal olunmıycak; isterse konu hayır tavuk yumurtadan olsun
    Vee
    20-bana güven vermeli, korumalı-gözetmeli, aynı masada 50 kişi de olsa o napıyosun diye bana bakmalı, çekinmeli-merak etmeli, saygı duymalı-dinlemeli, seviyosa da bunu bakışlarıyla söylemeli, her ne olursa konu bana anlatabilmeli..

*oğlak, balık, yay, kova, terazi, aslan, koç, yengeç ve ikizlere kapalıyız. Şans da verilebilir.

0|1
    2|0
    • Hayır çok mu fedakarsınız ilişkilerinizde, hep alttan alıp aman sevgilim mi diyosunuz; bir ERKEĞE olan üslubum mu sizi rahatsız etti de dislike yedim. Tebrikler👏

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar sacma bir sey yukaridaki maddeler. Telefon sifrelerini bilmek yokmus :D Güven olmayacaksa iliskiye de gerek yok diye düsünüyorum. Sanki iş sözlesmesi imzalamislar :D

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 31

• Tek şartım aldatmaması.

0|0
    3|1
  • Kafayı yemişler. Iliski denen olay ne hallere geldi. Saygı sevgi sadakat anlayış uyum tüm bunlar yok olmuş. Kâğıt üzerinde olan maddelere mi dayanıyor sevgileri. Kalbe dayanmalı huzur.

0|0
    0|0
  • Sartlarlami sevicez kimse kimsenin istedjgi gibi dort dortluk olmaz aldatma ve siddet asla kabul edilemez ama onun disindaki seyler guzelikle hal olur

0|0
    0|0
  • Evlenmeden bosanmanin hesabı yapılıyorsa orada ask var mı diye sorgularım. Üç günlük dünya bknz: Kadın multimilyonerdi bekarlığa veda partisine gitti hayata veda etti :/

0|0
    0|0
  • Bana çok saçma geliyo bunlar yav. Cenazeye bile gidemiceksin ne demek delirdiniz mi

0|0
    0|0
  • Yaptırımı ne acaba? Ayrılmayalım diye sözleşme yaparsınız ama sözleşmeye uymadığınız için ayrılırsınız.

0|0
    0|0
  • Gereksiz kafasına biri birşeyi koyduysa her türlü yapar

0|0
    0|0
  • Aldatmaktasınız isterdim ama zaten sevgili oluyorsam güveniyorum denektir sözleşme güvensizliktir bana göre

0|0
    0|0
  • Aldatılma durumunda ben eşeğim yazısı altında resmini bilbortta paylaşmayınisterdşm

0|0
    0|0
  • Böyle uzunca yazmaya gerek yok üç şey yeterli sevgi saygı sadakat

0|0
    0|0
  • Sevgi azalması yasak desem ama bunu nasıl metalaştıracağız:)

0|0
    0|0
  • Bunu da gördük 😃

0|1
    0|0
  • Hayatımda gördüğüm en sacma sey

1|2
    0|0
  • içlerindeki ibnelikten kimin haberi olacak?

1|1
    0|0
  • Saçma

1|2
    0|0
  • Oha. Yok artık. Ama kadın akıllı

0|0
    1|0
  • Sevsin yeter

0|0
    0|0
  • İkiside evde kalmış ergennn

0|0
    0|0
  • Bu işin sözleşmesi mi var

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey yapmam.
    #devilschild

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 14

• Reklam kokan hareketler bunlar mayk bunlara gerenk yok

0|1
    0|0
  • Ortada güven duygusu olmadıktan sonra sözleşmenin bir manası yok.

1|0
    0|0
  • Saçmalık, gündem dışı olanların ne yapsakta gündemde olsak şeklinde tipik bir davranıştır

0|0
    0|0
  • sözleşme maddelerini okudum, çok özürlüce yazılmış şeyler

0|0
    0|0
  • Bu yaşar ipek ne kadar migdesiz Emrah la bunlar akraba nasıl migdesi el veriyor

0|0
    0|0
  • 😂 😂 😂 😂

0|1
    0|0
  • Ne saçma şeyler bunlar 😂

0|1
    0|0
  • İleriye dönük bir sözleşme olmuş bu beyefendi.

0|0
    0|0
  • 1 ay önceden yaşıyorlar 😊

0|0
    0|0
  • Çok konuşmasın 😄😄

0|0
    0|0
  • Demek bir birinin...

0|0
    0|0
  • Yaşarın ilk şartı çok saçma

0|0
    0|0
  • Ayrılırken bana nafaka versin

0|0
    0|0
  • Akil yoksunlari. Bir bag sevgi yoksa bu sevgiyi sözleşme ilemi var edecekler. Bunlarda... surulecek akil yok

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...