Tarkan doğmamış bebeğine 17 bin TL'lik bebek arabası sipariş etti! Sizce bu durum abartı mı yoksa Tarkan için normal bir durum mu?

Tarkan ve eşi, doğacak çocukları için Londra’daki Harrods mağazasından 17 bin liralık bebek arabası siparişi vermiş Sizce bu durum abartı mı yoksa Tarkan için normal bir durum mu?
Tarkan doğmamış bebeğine 17 bin TL'lik bebek arabası sipariş etti! Sizce bu durum abartı mı yoksa Tarkan için normal bir durum mu?

0|0
5249

En İyi Erkek Görüşü

• 17 bin lira neki beşiktaşlı Qugurazma malzemeci ne güzel saatir var diyince 150 binliralık saati al senin olsun diyerek verdi , aylık 100 lira kira veren bir kişi hele trilyonlar kazanan Tarkan bizim 100 gr kuruyemiş gibi gelir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet abartı da normalinde ortalama durumdaki biri için mesela 170 lira falan az geliyosa, Tarkan için de 17 bin lira öyle. Fazla kazandığı için rahat harcama yapıyor.

Gene de geresiz. Bir bebek arbası bu, ne kadar kullanılacak ki zaten ne gibi önemli bir özelliği olabilir bir bebek arabasının. Boşuna yani.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 48

• Gayet normal o zenginliğe

0|0
    0|0
  • Bu adam zamanında amerikada yaşıyordu parası bitti tekrar geri geldi türkiyeye, bizim mal insanımız da yeniden zengin etti bunu. Banane

1|0
    0|0
  • Tarkan için normal. İnsanın Tarkan'ın bebeği olası geliyor. :D

0|0
    0|0
  • O zenginlikte birinin de 1000 liralık veya 500 liralık bir şey alması saçma olmaz mı sence?

0|0
    0|0
  • Tarkan gibi işinin hakkını veren ve güzel kazanıp sevdiğine harcayan adam gibi adamdır. Bazı ünlüler gibi uyuşturucu vs vermesinden iyidir

0|0
    0|0
  • Görmediğin oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış denir buna

0|0
    0|0
  • Ünlüler için normal bir durum 😃 bizim için abartı 🙄

0|0
    0|0
  • bizde ondaki kadar para olsa eminim biz 27 bin liralık alırdık

0|0
    0|0
  • Ne abartısı adam çocugunu düşünüyor ne güzel işte hazırlık yapıyor

0|0
    0|0
  • o saçma sapan çocuk şarkıları ile kazandığı paraları nereye harcatacak başka

0|0
    0|0
  • Bende olmayan esime 5bin liralik yuzuk almistim 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Saçmalık bebek arabası lan bu neresi yapacak 17.000 😂

0|0
    0|0
  • adam zengın ama baya abartı gercı amerıkada mılyonlar harcıyorlar sıkıntı yok adam harcasın ozmn

0|0
    0|0
  • Verebilir sonuç olarak parası var ki ve ilk defa baba oluyor alması gayet normal

0|0
    0|0
  • Herkes gelirine göre harcama yapıyor, normal

0|0
    0|0
  • Araba benzinlimi yoksa dizelmiymis. Kac beygir?

0|0
    0|0
  • Insan icin sacmalik

0|0
    0|0
  • Parası var alıyor gereksiz eleştiri

0|0
    0|0
  • Tarkan adamdır

0|0
    0|0
  • Para var huzur var valla

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 51

• Mevla buyuruyor ki ; " Yiyiniz içiniz Lâkin israf etmeyiniz. Çünkü Allah israf edenleri sevmez.. " bu ayet'e nekadar tezat bir hareket bu. İsrafın daniskası !

3|0
    1|0
  • Daha uygun ve aynı işlevde bir bebek arabası bulsam ne kadar zengin olsam da uygun olanı alırım sonuçta bebeğine araba almayı bırak bez almak için ne zorluklar çeken insanlar var anne baba olurken onlara daha çok yardım ederim

1|1
    0|0
  • Tabi bütçe farklı verebilir ona koymaz da ama ben merak ettim 17binlik bebek arabası temizlik yemek de yapıcak mı? O kadar paraya başka numaraları da olması lazım

0|1
    0|0
  • Bize gore abarti gorgüsüzlük ama bunu anlamak icin zengin olmak gerek 😂😂onlarin kazancina gore bu fiyat normal

0|0
    0|0
  • Gösteriş için başka birşey değil. Tarkan çocuğuna 300 tl lik bebek arabası aldı mı dedirtecek

0|0
    0|0
  • ya adam baya zengin gayet doğal ama ben olsaydım basit bir bebek arabasına 17 bin lira vermezdim, gereksiz çünkü.

0|0
    0|0
  • Parayı nereye harcayacaklarına şaşırıyorlar. Abartı olduğunu düşünüyorum. Ne gerek var pahalısına. Sakla samanı gelir zamanı.

0|0
    0|0
  • Neden abartı olsun kendi çocuğu için yapan bir babayada bu yakışır... bazı insanlar o parayı bir gecede barlarda vs boş şeyler peşinde harcıyor...

0|1
    0|0
  • Tabiki abartı be beyin donması gibi bir şey galiba ne gerek var, param bu kadar çok git yardım et de bari belki azıcık sevaba girersin

0|0
    0|0
  • Paraları çok nereye harcayacaklar en azından çocuğuna bir şey almış.😇

0|0
    0|0
  • Imkani var alıyor arkadaşlar neden böyle yargiliyosunuz ilk defa baba olacak.

0|0
    0|0
  • Bebek onun içinde kaç ay geciricek sanki resmen israff ona verdiği parayla bisürü fakiri mutlu edebilirdi yazık

1|0
    0|0
  • Size ne ya! Sizde megastar olun. Bu ülkede star olabiliyosanız sizde olun alın. Kimse karışmaz sizede. Az bile yapmış

0|0
    0|0
  • Zenginin parası züğürdün çenesini yorar. Bizene parası var alıyor adam

1|0
    0|0
  • Tarkan bu, 37 bin de verse ooo megastaaaar diyeceksiniz

0|0
    0|0
  • Parasi var alıyor derdi niye herkesi geriyor anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Bebek arabasinin ne ozelligi varmis ki 17 bin lira vermis