Tarkan'a yasak: Ateşli dansçı istemiyorum! Siz eşinizin iş hayatına karışır mısınız?

Magazin gündemin de yazılan haberlere göre, Megastar Tarkan'a eşi Pınar Tevetoğlu'ndan yasak geldi. Pınar Tevetoğlu, "Ateşli dansçı istemiyorum." deyip Tarkan'a yasak koymuş.
Tarkan son albümü '10'un 3'üncü klibini çekmeye hazırlanıyor. Ancak eşi PınarTevetoğlu klipte ateşli dansçı istemediğini söyledi. Tarkan da 4 aylık hamile eşini kırmadı.Tarkan'a yasak: Ateşli dansçı istemiyorum! Siz eşinizin iş hayatına karışır mısınız?Siz eşinizin iş hayatına karışır mısınız?
Eşinize ne gibi yasaklar koyarsınız?

0|1
6753

En İyi Kız Görüşü

• İşini sevdiğini söylediği kişiden daha çok önemseyen kişi gerçekten seviyor mudur acaba. Sonuçta burdaki istek işine darbe vuran bişey değil, makul bişey. Ama herkesin kafasına bir kariyer algısı oturttular ya kimse dokunturtmuyor işine. Sanırsın her biri ayrı ayrı dünyayı kurtarıyor. Eşin o senin ya daha önemli kaç kişi var hayatta? Eşinin istekleri önemsenmeyecekse kim kalıyor geriye?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adam megastar, ateşli dansçı bir şarkıcının konsept klibi gereği şart haliyle. Ne de olsa yeteneği yanında insanları biraz da etkileyen dansçılar olmuştur..

Bu arada Tarkan nasıl böyle bir kadına aşık olmuş inanması güç, Rize asıllı olduğu için zorla evlendirmişlerdir böyle bir kadınla, zaten eş dediğin sanatçıya katkısı olmalı...

2|0
    4|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6652
  • Tarkan dune kadar geydi hangi ara erkek olduda kari sahibi oldu karinin burnuna hele oda uapilmis hali karıda karı hani😄

4|2
    1|1
  • Erkeklerin abazalığına bak, sırf hayranı ilgi gösterdi diye evlenmiş hemen, hiç bir kadın ünlü bir erkek hayranıyla evlenmez tarkan'ın yaptığı sadece abazalık gösteriş şimdi adam falan diye övmeye kalkarsınız bu adamın yatmadığı kadın kalmamıştır.

1|1
    0|0
  • Aslında bence aşk biraz daha farklı olmalı.
    Mesela eşinin sevmeyeceği yahut çok kıskanacağı şeyi tahmin edip onu en başından yapmamayı bilmeli sevdiği. Kalbini okumalı.
    Ama bu örnekte dilemiş karşıdaki, öteki de kırmamış; bu naif olsa da bence benim söylediğim gibi aşklar yaşanabilecek en güzelleridir...

0|0
    0|0
  • Karşı cinsin yoğun olduğu yerde çalışmam onlarla ilgileneceğim anlamına gelmez günde yüzlerce insanla muhatap oluyorum onlarda bu işin parçası yasak konması abartı benim iş arkadaşlarımın arasında kız var diye ya da çalıştığım yerde kız var diye işimi yapmıcak değilim abartmamasını beklerim ve dilerim anlayışlı olmasını isterim. Onu sevmişsem zaten endişe etmesi yersiz.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haksız o herifle evlendiğinde onun işini şöhretini dansçıları ile olan danslarınj biliyordu en baştan kabul etmeyecekti.

0|0
    0|0
  • Bu hayatına karışmak mı. Haklı kadın. Ayrıca evlilikte herşeyi konuşarak çözümlemek gerekir. Karışmadan birbirine onun adı nasıl evlilik olacak. O zaman herkes istediğini ayrı ayrı yapsın. Bunun adı evlilik mi olur o zaman

0|0
    0|0
  • Dansçının da çok umurunda sanki. Yahu adam yılların ünlüsü. Sanki bilmeden evlendi, işine karışmak ne haddine ://

0|0
    0|0
  • Eş sıfatını aldı ise hayatlarımıza karışma hakkımız da vardır.
    Ama yasaklara inanmam. İnsan bir şeyi yapıyor ise Eşi izin vermiyor diye değil evliliğe duyduğu saygıdan ötürü yapmaz.

0|0
    0|0
  • Nedense bu tip haberlere pek inanmıyorum ben.. Resmen ergen tribi bu, o seviyedeki insanlar için fazla saçma söylemler bunlar.

0|0
    0|0
  • Tarkan sesi ile fark yarartıyor. Zaten dansçıya çok gerek yok. Hadise mi bu?

0|0
    0|0
  • Tabikide karisirim ama evlenmeden once bunu bilerek evleniyorsan ilerde karismak sacma olur diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • İş hayatına karışmam, onun dikkat edeceğini bilirim. Hayır yasak koymaya kalksam dişi balıklarla konuşma mı diycem? Yoksa geminin pervanesine yaklaşma, etkilenir mi? Belki de diğer m

0|0
    0|0
    • *Belki de diğer mühendislerle içli dışlı olmamasını, geminin darılacağını söylerim. Birini kısıtlamak saçma geliyor.

• Arada güven varsa mesleğe karışılmamalı, sonuçta bunu göze alarak evlenmiş olmalıydı

0|1
    3|1
  • Kabahat tarkanda etrafında o kadar kız varken gitti siradan çirkin bir kadınla evlendi üstüne bir de kaprisini çeksin simdi 😂

0|0
    1|0
  • Hatunu hormonları ele geçirmiş. Ben olsam izin verirdim ama klip çekimi boyunca orada olurdum 😁

0|1
    0|0
  • Karışmam.
    Eşim olacak adam nerede ne yapması gerektiğini neye kızıp neye kızmayacağımı bilmeli buna göre davranmalı.

0|0
    0|0
  • karısırım zaten işinde razı olmadıgım biriyle buyuk ıhtımal evlenmeyecegım için karısma durumuna gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • Hamile kalıp tarkanı garantiledi. Şimdi başlayacak ergenleşmeyece. En faza 1 yıl daha sürer bu evlilik

0|0
    0|0
  • ben karışırım neden karışmayacamki özellikle böyle durumlarda daha çok karışırım

1|0
    0|0
  • Hanımcı p*ç 😒 bunun gibi korkak erkeklerden nefret ediyorum

0|1
    7|0
  • Gayet normal aferin Tarkan. Bu zamana kadar yaşadın yaşıcağını dinle artık karını hadi bakim cocum

0|0
    0|0
  • Bencede kirmasin ama saçma. Yani kadın bunları bilerek evlendi.

0|0
    1|0
  • haklı kesinlikle tarkan da anlayıs göstermiş ne güzel :)

0|0
    0|0
  • ben iş hayatına karışmam ama yapılan bütçeye karışırım.

0|0
    0|0
  • Tarkan ile evlenmedim onun için sırf kıskanirım diye😜😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Adam ateşli kadın arasa sana bakarmiydi pınar hanim az sakin ol

0|0
    0|0
  • karışılmamalı.
    herkes iş hayatında değişik maskeler taşıyor.

0|0
    0|0
  • Kim olsa kıskanır olması gereken bence. Eşi sadık iyi biri olabilir ama karşısındakine güvenemezsin

0|0
    0|0
  • Kıskanmış olabilir eşini dinlemesi güzel itaat et rahat et demişler

0|0
    0|0
  • Karışırım benimle evlendiyse işi zor 🙄🙄

0|1
    0|0
  • Karışırım

0|1
    0|0
  • En doğal hakkı