Hangi film türü çiftlerin arasını daha iyi yapar?

Şimdi ne alaka diyeceksiniz, şöyle. Ben dram filmi izlediğimde kendimden geçiyorum, 1-2 gün gelemiyorum kendime. Bunu sevgilimle izlersem çok ters teper yani. Ama komedi filmi izlediğimizde aynı şeylere gülebilmek aramızı daha iyi yapabilir.
Hangi film türü çiftlerin arasını daha iyi yapar?

Sizce hangisi?

0|4
5695

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sevgilimle dram filmi izledigimde 'meh, keske gerilim, kara komedi falan izleseydik bu biraz sikiciydi' derdik.

Ne bicim madinlar var lan? Film izleyinxe iki hun kendine gelemiyor

2|0
    0|0
    • Filmler insanlarda psikolojik rahatlama sağlıyor. Bilim tarafından kanıtlanmış bir şey. Kendine gelemeyenlerin dışarıya yansıtmadıkları acıları vardır yani. Herkese "ne biçim kadın lan hoho lan ben çok havalıyım her soruya atar yapıyorum lan" şeklinde konuşmadan önce azıcık düşünseniz keşke. :)

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 94

• Korku ve romantık komedi

2|0
    0|0
  • Aşk fimleri genel de ilşkiye limon sıkabiliyor. Gördün mu ne aşklar var modu malum. Gerisi hangi konuda ısınmaya ıhtiyaç varsa ona göre seçilebilir. Erotik filimler gecelere ateş verebilir.

1|0
    0|0
  • Berkecanla testere filmini bile romantik komedi gibi izleyebilen bayanlarımız efendi erkeklerin yanında komedi filmine tebessüm dahi etmez... Hollywood da biliyor ki : Alfa fux, beta bux...

1|0
    0|0
  • Futboldan hoşlanıyorsanız maç izlemek bile aranızı iyi yapar. Önemli olan aynı zevkleri paylaşmak.

2|0
    0|0
  • Ülke iyiye gidiyor sanırım p*rno yazan cıkmadı. arkadaşım erkeklerde azalma oldugu saptandı

2|0
    0|0
  • Bence romantik ya da korku. Çünkü romantik de ilk öpücüğünüzü alabilirsiniz. Korkuda ise kız belki korkup size sarılabilir , oda belki yani %30 tahminimce

1|0
    0|0
  • 1-Mezarına Tüküreceğim
    2-Barda Kesinlikle bu filmler duygusallığı ön planda tutuyor çiftler birbirlerine daha çok bağlanıcaktır

1|0
    0|0
  • komedi kardeşim gülmek her zaman her şeye iyi gelir

1|0
    0|0
  • Kasımda aşk başkadır izleyin. Deliha 2 bayağı komik.

1|0
    0|1
  • Hiç bibiri, şaka gibi ama ayrılma ve boşanma sebepleri , günümüzün film ile dizileri oldu artık.

1|0
    0|0
  • O gerilim çok seviyor ben ise bilim kurgu gelde izle hadi ne izlicen. Bu şey gibi içli köfte yani Dışı beni içi onu yakıyor.💎
    Sia ✌

1|0
    0|0
  • bence fantastik film.. 2 kişi fantastik film hakkında çok şey konuşabiliyor gerçekten.. örneğin potterheadler illa ki konuşacak bir şey bulur :D

1|0
    0|0
  • duygusal bir romantik film falan izleyince yalnızlık çekilmez oluyo...

1|0
    0|0
  • Her hangi bir film olabilir. Çünkü amaç o filmi seyretmek değil birlikte aynı ortamda olmaktır.

1|1
    0|0
  • Aksiyon bir sevgilim olsada aksiyon filmi izlesek be

1|0
    0|0
  • yakın temas için korku, gülüp eğlenmek için komedi :)

1|0
    0|0
  • Sevgilinle film izleyebilir msn ) ben izleyemiyorm da. d

1|1
    0|0
  • Film dediğin bilim kurgu olur.
    Benim kalbimi çalar.

1|0
    0|0
  • Benimle gerilim filmi izleyen kız nasıl mide var lan sende diye terk eder heralde

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    74

Kızlar Ne Diyor 55

Yükleniyor...