Kapat

Caner Erkin istedi, Şükran can dostunu sildi! Eşiniz kıskanıyor diye, en yakın arkadaşınızdan vazgeçer misiniz?

Akşam’ın haberine göre yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Şükran Ovalı ile Erkan Kolçak Köstendil ikilisinin dostluğunun bitmesinde Caner Erkin’in etkili olduğu öne sürüldü..
Caner Erkin istedi, Şükran can dostunu sildi! Eşiniz kıskanıyor diye, en yakın arkadaşınızdan vazgeçer misiniz?
BİRBİRİNİ TAKİPTEN ÇIKARDI

İddialara göre; ünlü futbolcu bu yakınlıktan rahatsız olup, Şükran Ovalı'nın Erkan Kolçak Köstendil'le görüşmesini yasakladı. İki eski dost sosyal medya hesaplarından birbirini de takipten çıkararak bu dargınlığı da gözler önüne serdi..
Siz olsanız arkadaşınızdan vazgeçer miydiniz?
#Meczup

• Evet vazgeçerim, eşimle huzurumu bozamam bir arkadaş için.
    A seç
  • Hayır vazgeçmem, orta yolu bulmaya çalışırım.
    B seç
  • Şöyle ki, (Belirtiniz)
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
3129

En İyi Erkek Görüşü

• Oo bir VARTOLİ. Hoş bir durum değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir dostu tamamen hayatından çıkarmanı istemek eşin de olsa bence fazla bir istek. Elinde olmadan kıskanıyorsa kıskanmasına mahal verecek kadar içli dışlı olmamalı, başbaşa vakit geçirilmemeli. Herkesin sevgisi de yeri de ayrıdır. Beni seviyorsan ananı sokağa at diyen kadının yaptığını veya gelinini kötüleyip yuvaya fitne sokan koca karıların yaptığını hoş göremiyoruz değil mi? İkisinden birine gözü, kulağını, kalbini kapatıp birini el üstünde tutup diğerini ayak altında ezenleri de hoş göremiyoruz. Orta yolu bulmaya çalışmak gerekir her zaman. Sen karını veya kocanı dostundan kıskanmışsın görüşmelerine tamamen engel olmuşsun yasaklamışsın diyelim. Senin eşinin içinde varsa sana yanlış yapmak, başka bir ahbap edinmesi hiç zor değil..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Kimse kimsenin hayatına geçerli bir neden olmadıkça bu kadar müdahil olamaz. B dedim. Ayrıca şu dedikodular niye bitmiyor anlam veremiyorum. Sanki takipten çıkarırken bir yere bir açıklama bırakıyorlar. Caner erkinin istediği ne malum? Belki herif bir kalleşlik yapmıştır kadın da arkadaşlıktan silmiştir.

0|0
    0|0
  • Dersini almış , ikinci Berkay olayı yaşamamak için yapılan bir hamle. Doğru olan da bu, ilişkiye zarar veren uzak tutulmalı

0|0
    0|0
  • Erkekten dost olmaz adam iyi biri ama olmaz yani

1|0
    0|0
  • Caner tipine soxum 😄 hayır vazgeçmem

1|0
    0|0
  • Vartolu adamdir..

1|0
    0|0
  • Adamın ağzı Asena olayından sonra yandı. Bende de olması gerekeni yapmışlar...

0|0
    0|0
  • Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.

1|0
    0|0
  • Vazgeçecek arkadaşım be
    Kimse eşimle benim arama giremez kimse bizi ayıramaz ben onu ne olursa olsun seveceğim

0|0
    0|0
  • Önerim şu olurdu aile dostluğu evliysek iki tarafta deilse birlikte aktivite Buluşmalar uygun olur

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki

0|0
    0|0
  • O kadar para kazanıyor şu dişlere bak

0|0
    0|0
  • Vazgeçmem. Olayı uzatır konuşup büyütmeye devam ederse sevgilimi silerim.

0|0
    0|0
  • evet vazgeçerim..
    canerin yaptığı da doğru..
    ağzı yandı bir kere..

0|1
    2|0
  • eşimse vazgeçerim..

0|0
    0|0
  • Orta yolu bulabilirim

0|0
    0|0
  • canere yurudu belki ne biliyorsunuz

0|0
    0|0
  • Silenlerden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • seve seve geçeceksin yoksa... geçersin

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Yes Doğru bir karar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 30

• Yuvamın huzuru herşeyden önce gelir #balım 😊

1|0
    0|0
  • Vartoluya yapilirmi bu 😁

1|0
    0|0
  • Allah rızasını gözeterek eşimn istediği her şeyi yaparım Allah izin verirse. Aynı zamanda bende öyle gormek isterim

1|1
    1|0
  • Hayır asla asla ama asla vazgeçmem. Ki şu an en yakınım yok ama en yakınım ne benden vazgeçti zamanında ne de ben geçtim.
    Aramız bu konuda bozulur yani.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum duruma göre değişir, tanıştırırım. Onun üzerine sil diyorsa eğer silerim.

1|0
    0|0
  • Orta yol iyidir.

1|0
    0|0
  • Şimdi Caner'e de hak veriyorum güvensizlik konusunda ama bunu her kadına mal etmemesi lazım. Kız da hemen sildiyse onun arkadaşlığından insanlığından şüphe ederim. Ben bu zamana kadar vazgeçmedim, vazgeçmem de.

1|0
    0|0
  • Olayin ic yuzunu bilmiyoruz. En yakin arkadas karsi cins oda hasetlenmis olabilir.

0|0
    0|0
  • ama şöyle düşünün adam haklı sonuçta yakın olduğu arkadaşı kadın değil erkek normal olarak kocası kıskanır yani yarın birgün o adamında karısı olduğunda onunda karısı istemeyecektir gelip geçici insanlar için evliliğimi huzursuz etmezdim sonuçta kocam yani :)

0|0
    0|0
  • koca ne diyorsa o tabii 😂

0|0
    0|0
  • Silmem anlaşmanın yolunu bulsunlar

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum😂

1|0
    0|0
  • yapmam

1|0
    0|0
  • eşimi dinlerim

0|0
    1|1
  • Bir çok kez erkan'ın durumuna düştüm ama arkadaşlarımdan vazgeçmedim, şimdi bunun aptallık olduğunu düşünüyorum çünkü onlar benden vazgeçtiler :D

0|0
    0|0
  • Böyle saçma sapan çocukça birşey isteyen kişiyle birlikte olmam zaten..

0|0
    0|0
    • Senin birlikte olabilecek çağı geçmiş olman lazım teyze torun sevecek yaşa gelmişsin

• Ben zaten torun seviyorum sorun birlikteliklerin qüvenden bir haber olması

• Arkadas degil ama onlar kuzen benim bildiğim

0|0
    0|0
  • Orta yolu bulurum asla silmem arkadaşımı.

0|0
    0|0
  • Vazgeçerim

0|0
    0|0
  • Silmezdimmm

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10
Yükleniyor... ;