Eşiniz aktör/aktris olsa rol gereği öpüşme sahnesi çekmesine izin verir misiniz?

Diyelim ki eşinizin bir oyuncu ve dünyaca ünlü bir yapımcıdan başrol teklifi aldı. Filmin bazı sahnelerinde senaryo gereği rol arkadaşıyla yakınlaşmak zorunda. Yıllardır bu yapımcının filmlerinde oynamanın hayalini kuran biricik eşinize izin verir misiniz?
Eşiniz aktör/aktris olsa rol gereği öpüşme sahnesi çekmesine izin verir misiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bununla ilgili bir anket yapılmıştı yanılmıyorsam, en çok ''hayır'' cevabını veren ülke Türkiye idi. Öyle de zaten. Karımın dudağının ne işi olur el âlemin adamın dudağında? Rol icabı olsun ya da olmasın. Zaten bu film ve dizilerde birbirinden etkilenip evlenenler oluyor.

Mesela Brad Pitt ile Angelina Jolie. ''Mr Smith Mrs Smith'' filminde etkilenmişler birbirinden. Türkiye'de de çok örneği var bunun.

Yani bu söz konusu bile olamaz. Oldu olacak ''kısa film'' adı altında başka bir erkekle yatsın, gayrimeşru eylemlerde bulunsun. Mazeret olarak da ''Ama bu rol icabı.'' densin. Öyle saçmalık mı olur?

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gebertirim.

0|1
    1|1

Benzer Sorular

Erkekler Ne Diyor 23

• Benim eşim olacak işi bunu bana teklif etmez bile. Ne yani, izin verirsem öpüşecek mi?

1|0
    0|0
  • Oyuncu benimle olmaz ki diyelim ki oyuncu oldugunu bile bile sevgili olduysam rahatsiz olsam da belli etmezdim.

0|0
    0|0
  • Tabiki vermem. Orda oynamasa da olur. Paylaşamam bitti. Bugun opmesine izin veren yarın neye izin verir kim bilir

0|0
    0|0
  • Bilmem olmaz sanirim. O dudaklar bana ait baskasina degemez.

0|0
    0|0
  • Hayır..!

0|0
    0|0
  • Vermem.

1|0
    0|0
  • Opussun onun işi bu

0|0
    0|0
  • Partneri ben olmadığım sürece hayır 😂😂

0|0
    0|0
  • öyle biriyle evlenmem..

1|0
    0|0
  • mesleği sonuçta yapması gereken neyse yapıcak.

0|0
    1|1
  • Hayır vermezdim

0|0
    0|0
  • Veririm.

0|0
    1|0
  • Sırf bu ihtimal yüzünden aktris sevgilim olamaz

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • kaç paraya

0|0
    2|1
  • Asla

1|0
    0|0
  • Vermem uleeeyn

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hayır yol geçen hanı mi

0|0
    0|0
  • Hayir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 28

• Oyuncular sevişme sahnelerinde birbirlerinden etkilenmediklerini söylüyor. Tıpta böyle bir şey yok. Bu insan bedeninin kimyasına aykırı. Büyük palavra! Biz psikiyatristler ‘el - ele, dil - dile, dudak - dudağa’ değiyorsa rol gereği de olsa kesin etkileşim var deriz. Beren ile Kıvanç gibi dizilerde öpüşüp sevişen oyuncuların birbirine bir şey hissetmemesi mümkün değil. Araya yastık da koysa bir şey fark etmez. Rol gereği sevişme yoktur. O sevişmelerin hepsi gerçektir.

0|0
    0|0
  • Benimki aşırı şizofrenik bir durum. Soruyu ilk okuduğumda dedim ki hayatta bir oyuncuya göz dikmem ve hadi diktim sevgilim oldu, hayatta izin vermem diye düşündüm. Ama birkaç saniye geçti ve dedim ki, sonuçta hepsi sahte ve akşam birlikte uyuyacağı kadın ben olacağım. Diğerleri anca salya akıtacak sksslskddmnbjfj

0|0
    1|0
  • Yaparken rol icabi olursa sorun olmaz, sonucta beni sevdigine guveniyorum baska alternatif var mı yok mu diye dusunmem

0|0
    1|0
  • Ben esimi aktris olarak kendime es sectiysem buna karismam etik olmaz. Sonuclarini bildiğim seyi yapmamaya calisirim cunku. Ama oyle bisey asla olmicagi icin sorun yok ☺

0|0
    1|0
  • Yobaz, bağnaz, cahil desinler ne derlerse desinler izin vermem. Aşırı kıskanırım inadına yaparsa boşanırım!

1|0
    0|0
  • gebertirim gösteriveririm ona cadı çirkef yanımı 😈

0|1
    0|0
  • çok çok istiyorsa ızın verırım ama o fılmı izlemem. izleyemem

0|1
    1|0
    • ama yinede ona saygı duyuyorsun bu çok iyi bişey..

• @ayseemc saygı her şeyin başı çünkü. O mutlu olacaksa bende olurum.

• Ama o filmi izleyememen de senin hakkı bir tepkin aslında...

• İzin verilecek bir konu yok; işi bu.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    1|0
  • Yanındaki partneri ben olursam tamam olabilir de diğer turlu pek içaçıcı olmaz. Kabul edilemez, edilmesi dahi teklif edilemez 😂

0|0
    0|0
  • Ben izin vermezdim, istemem rol gereği de olsa kıskanırım, aklımdan çıkaramam

0|0
    0|0
  • nayır nolamazzz:)

0|0
    0|0
  • Mümkünse hayır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.

0|0
    0|0
  • sadece isi geregi yapiyosa neden olmasin