Son günlerin gözde ismi Manuş Baba'nın şarkısı Eteği Belinde'nin çalıntı çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Manuş Baba olarak bilinen sanatçı Mustafa Özkan’ın yeni yayınlanan “Dönersen ıslık çal “ isimli albümünün çıkış parçası olarak biline 77 milyon izlenmeye varan ve video klibi çekilen “Eteği Belinde “ isimli parçanın sanatçı Atilla Yılmaz’ın "2005" yılında piyasaya çıkarmış olduğu “vaktidir” isimli albümünde yer alan “Senden Gayrı” isimli eserin birebir kopyası olduğu "MSG" Musiki eser sahipleri grubu meslek birliği tarafından da onaylandı.
Son günlerin gözde ismi Manuş Baba'nın şarkısı Eteği Belinde'nin  çalıntı çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz?

SÖZ VE MÜZİK MANUŞ BABA DENİLİYORDU AMA...

Sanatçı Atillla Yılmaz 2005 yılında piyasaya çıkardığı albümündeki eser ile ilgili olarak sevenlerim “senden gayrı” isimli parçamın kopyası olduğunu söylediklerinde şarkıyı dinledim. Söz ve müziği "Manuş Baba" yazan parçanın müziği benim 2005 yılında yayımladığım “senden gayrı” eserimle aynısı olduğunun farkına vardım. Bu konuyla ilgili olarak yasal tüm işlemleri başlatıp emeğime sahip çıkacağım” diye konuştu.Son günlerin gözde ismi Manuş Baba'nın şarkısı Eteği Belinde'nin çalıntı çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz?

2|1
7842

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 78

• Öyle miymiş sesi güzel bir adam keşke yapmasaymış kendine özgü şarkılar çıkartsaydı keşke

0|0
    0|0
  • Bu adam nasıl bir anda ünlendi

0|1
    0|0
  • Şarkının anlamı ne

0|1
    0|0
  • Haklı adam

0|2
    0|0
  • Kötüymüş

0|1
    0|0
  • Kimin umrunda, şarkı güzel m? Güzel

0|0
    0|1
  • Ben dinler geçerim

0|1
    0|0
  • Sorun değil piyasanın kökü aynı

0|1
    0|0
  • H I R S I Z L A N D I N 😂😂

0|1
    0|0
  • Hadi yaaa üzüldüm bak şimdi

0|1
    0|0
  • Ben dinledim pek benzetemedim intro bölümü hariç.

0|1
    0|0
  • Hastayım şu adama çok sempatik

0|1
    0|0
  • şarkı değil de fon müziği aynı gibi

0|2
    0|0
  • yakışmadı bu şimdi manuş babaya

0|1
    0|0
  • hırsızlık moda turkiyede normaldir :D