Devam eden Türk dizilerinden takip ettiğiniz var mı?

Ah nerede benim o sevdiğim eski dizilerim; Leyla ile Mecnun, Kuzey Güney, Kara Para Aşk, İşler Güçler, Kanıt, Behzat Ç, Ezel, Kara Ekmek ve daha niceleri💜 Şimdi FiÇi'yi izliyorum bir de dün Ufak Tefek Cinayetler'e başladım.
Devam eden Türk dizilerinden takip ettiğiniz var mı?
Sizin izlediğiniz diziler var mı?

1|4
179159

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbirini izlemiyorum.
    Çünkü, hakiki ve kaliteli diziler bittiğinden bu yana televizyondan Türk dizilerini izlemeyi bıraktım.

3|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ufak Tefek Cinayetler sadece. Denk gelirsem Hayat Sırları izliyorum. 🌺

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 158

• Soze bakiyorum

0|0
    0|0
  • Kaç yıl oldu televizyon yüzü görmüyorum. Dizi, film zaten izleyemiyorum. Bir telefonum var, 25 gb internet var, onu dahi bitiremiyorum ara ara.

Birden fazla diziyi ve filmi oturup internetten Full HD izlemeyi özledim. Elimde biram...

Malesef takip edemiyorum.

1|0
    0|0
  • Hiçbirini takip etmiyorum. Allah'ım o kadar mesudum ki.

Ne güzel bir şey ya dizi izlememek. Oh be. Gururla söylüyorum.

0|2
    0|0
  • İzlemiyorum hepsi subliminal mesaj içeriyor.

0|2
    0|0
  • Turk dizilerini özellikle izlememeye çalışıyorum insan zekasına hakaret gibiler 2 saatlik dizinin 1 saati gereksizlik laklak o garanti, reklamları da ekle etti sana 3 saat akşamı bitirdin geçmiş olsun. 40 dk dolu dolu yabancı dizi izlemek varken türk dizisi izlemek 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Malesef. Türk dizisi izlemiyorum bu kadar saçma bu kadar iç karartan bir sektör olamaz. Sürekli bir hançerleme sürekli bir tecavüz sürekli bir çakallık sürekli bir aşk için herşeyi yaparım kafaları şimdide önce askeriyenin saygınlığını yok edip. Dizilerde vatan kurtarıyoruz. Vatanım sensinde yunan propagadansı yapıp ağlıyoruz. Kısacası izleyen tarih biliyorsa tarihi unutur. Aklı varsada kaybeder.

1|0
    0|0
  • Hiçbirini takip etmiyorum geçenlerde youtubede gezenirken börü dikkatimi çekti fragmanını izledim hoşuma gitti sahneleri filan onu izleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Bu diziyi merak etmeye başladım adını duyduktan sonra geçen beyaz showa çıktı bakacam bakalım evet şuanda izlediğim diziler var Kalp Atışı Söz Savaşçı Şevkat Yerimdar ve biten dizilerden çok kısa ama güzel biri dizi olan hiç bitmeyecek bir diziyi izliyorum Arkadaşlar İyidir bu dizinin tekrar başlaması lazım

0|0
    1|0
  • Dabiii ki AAAyııııııır! Kovboy filmleri seyrederim ben hep. TVEM imdadıma yetişiyor. Haftada bir de TRT pazarları kovboy filmi yayınlıyor. TRTde izlediğim tek program vestern kuşağı. Bir ara wild west kanalı vardı. kapatıldı. Türk dizisi demek, süzüm süzüm süzülen manken kızlar demek. Uyuz oluyom valla. bırak izlemek.

0|0
    0|0
  • Edho ve fazilet

0|0
    0|0
  • Televizyondan izlediğim dizi yok, sadece Fi - Çi izliyorum ve Sıfır Bir
    Adana dizisini izliyorum. Televizyondaki diziler tamamen saçmalıktan ibaret. Hep aynı hikayeler, hep aynı senaryolar. Sadece roller değişiyor, o kadar.

0|0
    0|0
  • Baştan sona izlediğim tek dizi Çemberimde Gül Oya dizisiydi. Başka da olmadı. :):,

0|1
    0|0
  • Leyla ile mecnun farklı idi hem güldürüyordu hem ders veriyordu hem hüzünlendiriyordu.
    Kurtlar vadisi ve deli yürekten ve bu üçlemeden sonra bir dizi takip etmiyorum.

0|0
    0|0
  • TV'yi Leyla ile Mecnun 'dan sonra Kardeş Payı ile bırakmıştım... İnternetten takip ediyorum artık, ama yabancı dizi...

0|0
    0|0
    • Hee ama şu Adana 01 yeni sezon ve Çukur 'u izlemek istiyorum.. Çok önerildi..

• Dizi zevkimiz baya uyumlu saydigin dizileri bende çok severek izliyordum. Şimdi yerli olarak sadece Fi Çi izliyorum. Genel olarak Yabacı dizi seviyorum.

0|0
    0|0
  • Ezel, Behzat Ç. haricinde Türk dizisi takip etmedim, etmem. İnsanın beynini kiraliğa çıkarması gerekir izlemesi için.

0|0
    0|0
  • Bu dizi bağımlılık yaptı ilk başladığı günden beri takip ediyorum😄

0|0
    0|0
  • Bizi izlemeye devam edin evlatlarım.

0|0
    0|0
  • Çukur

0|0
    0|0
  • Dirilis ve isimsizler izliyorum yabanci dizi. Dsha cok izliyorum Şu an mesrla flash 3 sezon finsli izliyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    138

Kızlar Ne Diyor 178

• İSTANBULLU GELİN
    UFAK TEFEK CİNAYETLER
    FAZİLET HANIM VE KIZLARI
    SİYAH İNCİ
    ( star tv fanatiği gibi olmuşum ha :D )
    ve Yemekteyiz programı tv8

1|0
    0|0
  • Bu Ufak Tefek Cinayetler, Kanıt tadında mı? Öyleyse ben de başlayayım. Bitmesin diye Sherlock'a başladım. Sherlock bitti. Mutsuzum :(

0|0
    0|0
    • Kanıtta her bölüm farklı cinayet vardı ve sırf bunun üzerineydi. Bunda bir tane cinayet var bu gerçekleşmeden önceki 1 yıl araştırılıyor ve bol bol da entrika falan var tabii.

• Big Little Lies ve Pretty Little Liars karışımı demiş çoğu izleyen. Ben ikisini de izlemediğimden bana ilginç geldi bilemiyorum.

• Hmm. Teşekkür ederim :( Beni sarmadı

• Bir aralar içerde izliyordum ❤ şimdi ise çukur.

0|1
    0|0
  • Çukur u izliyorum fiçi elbette ama bu ufak tefek cinayetler e başlayacaktım nasip olmadı sence güzel mi? Tatilde izlemek istiyorum bepeniyo musun sen?

0|0
    0|0
    • 5. bölümdeyim şu an ve sıkılmadan izledim diyebilirim. Farklı bir havası var Amerikan dizilerini andırıyor.

• O zaman tatilde izleyeceğim sana güveniyorum 😊

• Aşkı memnu

1|0
    0|0
  • Ufak Tefek Cinayetler, Çukur, Vatanım Sensin, Istanbullu Gelin ama her bölümünü izlediğim sadece Ufak tefek cinayetler.

0|0
    0|0
  • Yok
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda kanatsız kuşları izliyorum. Kızlarım için dizisini de izledim ama çok bunaltıcı zaten yeterice üzücü şeyler yaşıyoruz ülkemizde bu kadar dizilerle de mutsuz olmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayir yok

0|0
    0|0
  • Fi - Çi izliyorum bir tek.

0|0
    0|0
  • Vatanım sensin 😍
    Yeni gelin
    Söz
    En sevdiklerim

0|0
    0|0
  • Şimdi ki dizilerin hepsi saçmalık. Azra Kohenin fiçipi serisini okuduğum için şu an fiçi’yi izliyorum ama o da kitaptan baya uzak. Daha felsefik bir dizi bekliyordum. Hayal kırıklığına uğrattı.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Aşk ve mavi

0|0
    0|0
  • Ufak tefek cinayetleri izliyorum

0|0
    0|0
  • Yokkk

0|0
    0|0
  • Kırgın çiçekler
    Meryem
    Kanatsız kuşlar

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum televizyon hiç seyretmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben faziletçiyim :D

1|0
    0|0
  • Sadece Fazilet Hanım ve Kızları'nı izliyorum. Epey klişelerle dolu, bol entrikalı bir dizi ama izlettiriyor kendini. Gerçi ben Çağlar Ertuğrul için izliyorum 😄

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    158
Yükleniyor... ;