Beyaz Show bu sene ekrana veda ediyor! Beyazıt Öztürk ve Beyaz Show'u izliyor musunuz?

elevizyon yazarı Mesut Yar bugünkü köşesinde Beyazıt Öztürk'ün emekli olacağını yazdı:

İşte o bölüm:

Bir TV yöneticisi arkadaşım, “Beyazıt Öztürk bu yıl ‘Beyaz Show’a (Kanal D) noktayı koyacak” iddiasında bulundu. Beyaz’ın uzun bir süredir 22 yıllık bu klasikleşmiş işinden sıkıldığı söyleniyordu...
Beyaz Show bu sene ekrana veda ediyor!Beyazıt Öztürk ve Beyaz Show'u izliyor musunuz?

Bu kulis doğruysa Beyaz, Amerika’da geniş kitlelere seslenen bir talk show sunucusu olma yaşındayken emekli olacak. Bir daha düşünmeli derim!

1|1
6041

En İyi Kız Görüşü

• Adam yanlış bilmiyorsam eğer 50'i devirdi. Kendi kararı uzun süredir bu işlerde, geri kalan hayatını kendi istediği gibi geçirmek istiyorsa ona kızamayız.

Eminim torunlarının torunlarına kadar yetecek servete sahiptir. Bıraksa onun için kayıp olmaz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam cok iyi bir oyuncu. Bu televizyon sovuyla kendini harcadi resmen. Ben kendimi bildim bileli var bu program.

Ama ote yandan bu kadar uzun sure yayinda kalmasini 'Aman kimseyi gucendirmeyelim' kafasinda, suya sabuna dokunmayan tarzina borclu.

Sonradan bozsa da, Okan Bayulgen gibi olamadi bu adam hic.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 59

• Sıktı artık hep aynı yüzler hep aynı geyikler. Kubat'ı Beyaz'dan daha çok görür olduk😒

3|3
    4|3
  • Beyaz Show’u en son Sagopa Kajmer çıktığında izlemiştim

0|0
    0|0
  • Koca Ülke'de davet etmediği ünlü kalmadı çoğu ünlü beyaz'a en az 20 kere geldi valla aynı espiriler, gırgır, şamata iyi olmuş çocukluğumun programı bitse de unutmayız tabi.

0|0
    0|0
  • Aa hadi ya yani devamlı olarak izlemiyodum ama denk gelince komik oluyodu ama Beyaz da haklı bence 22 yıldır aynı şeyler napalım hayırlısı da benim Beyaz Showa çıkma hayalim vardi😂

0|1
    0|0
  • Uzuldum isinde cok basarili biri. gec ciktigi icin izlemiyorum.10 yil oncesine kadar izliyordum. televole ve pazar keyfi izlemek istiyoruz

0|0
    0|0
  • Hayırlısı sıkılması tuhaf uzun zamandır ekranda yani :) İnşallah sevineceği bişey yapar.

0|0
    0|0
  • Bazen izliyorum;bence devam etmeli.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Neden ama ya ,, gayet nezih bir beyfendi Beyaz , severim.. Üzüldüm

0|0
    0|1
  • Sevdigim bir programdi aslinda ama bu sene o tadi alamadim gibi dogrulugunu tartisirim ama beklenen biseydi bence

0|0
    0|0
  • Ben pek inanmadım. Tamam sıkılmıştır da para kazanıyor bir de başka meziyeti yok. Evde mi oturacak?

0|0
    0|0
  • Amerika'ya nasıl uzanıcak söyler misin? 22yıldır yapıyo sıkılmış olabilir ya da format değiştirebilirdi farketmez gidene dur diyemeyiz :)

0|0
    0|0
  • Nayır. Hiç sevmem kendisini. Çok basit şakaları var 😏

0|0
    0|1
  • Ya olamaz yaaa ben çok seviyorum beyaz Show zaten okan Bayülgeni ekrana getirtmiyorlar birde beyazi toptan gönderin offf

0|0
    0|0
  • ilk başlarda çok takip ediyordum fakat şu an işe gidip geldiğim için çok geç saat oluyor bakamıyorum.

0|0
    0|0
  • Bence ara verebilir ya da format değişikliği yapmalı

0|0
    0|0
  • eskiden izliyordum hep. ama artik noo :) Sıktı artık

0|0
    0|0
  • 2 senedir denk gelirse izliyorum onun dışında açıp izlemem

0|0
    0|0
  • 3 adamdan başka izlemiyordum. Veda ediyorsa da etsin.

0|0
    0|1
  • İzlemiyorum.

0|1
    0|0
  • İzliyorum

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    39

Erkekler Ne Diyor 40

• saçma sapan bir e2 özentisiydi. Tolk show ibrahim tatlıses gibi korkunç biriyle başladı ülkede. Bunlarla devam etti bitmeseydi bile çoktan bitmişti. Ünviversitlerde geziyorlardı. Okan Bayulgen gibi olamazlar ama.

0|0
    0|0
  • seneler seneler önce eğlendiriciydi
    artık adam kendi bile keyif almıyo ki
    yalandan zırva
    saat dolsun paramı alayım kafasında
    konuklarını konuşturmaz cıvıklık ve samimi olmak karıştırılır adına eğlence denir.
    bu program izlenecek gibi değil

0|0
    0|0
  • Çok geç çıkıyor yâ! Yoksa muhakkak izlerdim. Ne vardı yani dizi saatinde çıksa? Bir de keşke Televole çıksa akşam yâ! :D

0|0
    0|0
  • 2-3 yıldır takip etmiyorum. Ama devam etmeli bence bırakmamalı daha erken.

0|0
    0|0
  • Denk gelirse izliyodum hatta bikere üniversiteyle birlikte canlı yayına gitmiştim çok güzel bir anıydı

0|0
    0|0
  • acuna transfer olur kesin. hehe beyaz iyidir tiplemeleri orjinaldir özellikle eski tiplemeleri

0|0
    0|0
  • En Son Sago Geldiginde Izledim O Zamanlar Agir Fanboydum 😂 Beklemistim Deymistide Yani Ne Gunlerdi Be..

0|0
    0|0
  • vay be üstat sende gidiyorsun ha, gerçi öğretmen ile yaptığın telefon görüşmesi çok sıkıntıya soktu seni güle güle

0|0
    0|0
  • uzun zamandır televizyon izlemiyorum çok bile dayandı kimse tv izlemiyor herkes youtube ta artık

0|0
    0|0
  • Yoook bee devam etsin. En kaliteli program ya tv8e 15000 basar

0|0
    0|0
  • Ceket ilikleyip boş muhabbet ediyorlardı iyi olmuş :D

0|0
    0|0
  • Daha önceleri de bitirmek istediler ama olmadı bakalım bu kez bitecek mi?

0|0
    0|0
  • nasıl sıkılmadıysa artık beyaz amerika falan kitlere bişi yapmaz

0|0
    0|0
  • Oğuz Yılmaz hiç konuk olmadı kendisini kınıyorum bu nedenle

0|0
    0|0
  • deme bee uff bu kötü oldu işte keşke hiç bitmese Beyaz show

0|0
    0|0
  • çakma vatan severleri pek görmek istemem ben zaten gitsin