Beyaz Show bu sene ekrana veda ediyor! Beyazıt Öztürk ve Beyaz Show'u izliyor musunuz?

elevizyon yazarı Mesut Yar bugünkü köşesinde Beyazıt Öztürk'ün emekli olacağını yazdı:

İşte o bölüm:

Bir TV yöneticisi arkadaşım, “Beyazıt Öztürk bu yıl ‘Beyaz Show’a (Kanal D) noktayı koyacak” iddiasında bulundu. Beyaz’ın uzun bir süredir 22 yıllık bu klasikleşmiş işinden sıkıldığı söyleniyordu...
Beyaz Show bu sene ekrana veda ediyor!Beyazıt Öztürk ve Beyaz Show'u izliyor musunuz?

Bu kulis doğruysa Beyaz, Amerika’da geniş kitlelere seslenen bir talk show sunucusu olma yaşındayken emekli olacak. Bir daha düşünmeli derim!

2|1
6041

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 60

• Sıktı artık hep aynı yüzler hep aynı geyikler. Kubat'ı Beyaz'dan daha çok görür olduk😒

3|3
    4|3
  • Beyaz Show’u en son Sagopa Kajmer çıktığında izlemiştim

0|0
    0|0
  • Önceden izlerdim

0|1
    0|0
  • Izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Bazen izliyorum;bence devam etmeli.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Bu haberi Sedat vermeliydi

0|0
    0|0
  • Hayır, izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Koca Ülke'de davet etmediği ünlü kalmadı çoğu ünlü beyaz'a en az 20 kere geldi valla aynı espiriler, gırgır, şamata iyi olmuş çocukluğumun programı bitse de unutmayız tabi.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|1
    0|0
  • İzliyorum

0|1
    0|0
  • Neden ama ya ,, gayet nezih bir beyfendi Beyaz , severim.. Üzüldüm

0|0
    0|1
  • Bitmesin çok eğlenceli

0|0
    0|0
  • Sevdigim bir programdi aslinda ama bu sene o tadi alamadim gibi dogrulugunu tartisirim ama beklenen biseydi bence

0|0
    0|0
  • Bence bırakmamalı kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Bıktı zahir izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben pek inanmadım. Tamam sıkılmıştır da para kazanıyor bir de başka meziyeti yok. Evde mi oturacak?

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Hayırlısı sıkılması tuhaf uzun zamandır ekranda yani :) İnşallah sevineceği bişey yapar.

0|0
    0|0
  • Nayır. Hiç sevmem kendisini. Çok basit şakaları var 😏

0|0
    0|1
  • Isabet olmuş

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    40

Erkekler Ne Diyor 41

• Bu adam cok iyi bir oyuncu. Bu televizyon sovuyla kendini harcadi resmen. Ben kendimi bildim bileli var bu program.

Ama ote yandan bu kadar uzun sure yayinda kalmasini 'Aman kimseyi gucendirmeyelim' kafasinda, suya sabuna dokunmayan tarzina borclu.

Sonradan bozsa da, Okan Bayulgen gibi olamadi bu adam hic.

0|0
    0|0
  • Çok geç çıkıyor yâ! Yoksa muhakkak izlerdim. Ne vardı yani dizi saatinde çıksa? Bir de keşke Televole çıksa akşam yâ! :D

0|0
    0|0
  • saçma sapan bir e2 özentisiydi. Tolk show ibrahim tatlıses gibi korkunç biriyle başladı ülkede. Bunlarla devam etti bitmeseydi bile çoktan bitmişti. Ünviversitlerde geziyorlardı. Okan Bayulgen gibi olamazlar ama.

0|0
    0|0
  • uzun zamandır televizyon izlemiyorum çok bile dayandı kimse tv izlemiyor herkes youtube ta artık

0|0
    0|0
  • seneler seneler önce eğlendiriciydi
    artık adam kendi bile keyif almıyo ki
    yalandan zırva
    saat dolsun paramı alayım kafasında
    konuklarını konuşturmaz cıvıklık ve samimi olmak karıştırılır adına eğlence denir.
    bu program izlenecek gibi değil

0|0
    0|0
  • 2-3 yıldır takip etmiyorum. Ama devam etmeli bence bırakmamalı daha erken.

0|0
    0|0
  • bitmesin ya

0|0
    0|0
  • izlemiyorum eskisi gibi

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • acuna transfer olur kesin. hehe beyaz iyidir tiplemeleri orjinaldir özellikle eski tiplemeleri

0|0
    0|0
  • yaşlandığımı hissettim...

0|0
    0|0
  • Denk gelirse izliyodum hatta bikere üniversiteyle birlikte canlı yayına gitmiştim çok güzel bir anıydı

0|0
    0|0
  • Oğuz Yılmaz hiç konuk olmadı kendisini kınıyorum bu nedenle

0|0
    0|0
  • Daha önceleri de bitirmek istediler ama olmadı bakalım bu kez bitecek mi?

0|0
    0|0
  • nasıl sıkılmadıysa artık beyaz amerika falan kitlere bişi yapmaz

0|0
    0|0
  • o ışık yok maalesef ki beyaz da..
    bence uygun bir karar...

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim
    # okan Bayülgen

1|0