“Elçin Sangu’nun güzelliği yetmedi.” Ayla filminin gişedeki başarısını nasıl buluyorsunuz?

Ekranların en yakışan çifti Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini üstlendiği film “Mutluluk Zamanı” gişede aradığı mutluluğu bulamadı.“Elçin Sangu’nun güzelliği yetmedi.” Ayla filminin gişedeki başarısını nasıl buluyorsunuz?Oscar adayı “Ayla” filminin gişedeki yükselişini nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|4
2829

En İyi Erkek Görüşü

• Dram Türkiye'de daima satan bir unsur zaten.
    Üstüne bir de gerçek yaşama ve yaşanmışlığa dair izi de olunca daha da ilgi çekici hale geliyor. Öte yandan etkili bir reklam kampanyası, Kore savaşı konusu, milletin ordusuna olan sempatisi ve duygusal ilişkiler kurgusal romantik komediyi ayakları altında zaten hep ezer.
    Bir yanda gerçekliği arkasında taşıyan sağlam bir hikaye varken öte yanda hep gördüğümüz, izlediğimiz, aşina olduğumuz klasik aşk meşk zamazingoları ve araya sıkıştırılmış espriler var.
    Bu da gişe başarısında bence etkili bir faktör.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen kiminle dans ediyorsun var o Elçin'in kine bin basar. Aynı dalda olduğu için karşılaştırdım. Ayla'nın yeri ayrı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Kara kaşa kara göze film izleyecek kitle zaten 20 yaş altında yer alıyor. Onlar da 400 bin kişi yapmış. Büyütmemek lazım. Ayla'yı daha test etmedim ama bayağı büyük ses getirdi.

1|0
    0|0
  • Ikisini bir tutmak yanlis ikisi farkli seyler internete bakarken birisi yazmis Ayla filmini carpitiyorlar diye bir sey anlamadim tabi

1|0
    0|0
  • Hak etti

1|0
    0|0
  • Güzelliği abartılıyor ama oyunculuğu güzel

1|0
    0|0
  • zaten elçin sangu ile barış arduç şişirmeydi bu tiplerden sokakta daha fazlaını bulursun. Ayla filmi güzeldi.

1|0
    0|0
  • Guzellik ya da oyunculuk artik bazi seyleri kurtarmaya yetmiyor. Artik bazi arkadaslarin bunu anlamasi gerekir.

1|0
    0|0
  • güzellikle olacak işse ooo zaten film piyasası batar sadece güzellik işe yaramaz oyunculuk lazım duyguları hissettirme lazım bize poponu başını açıpta oyuncuymuş gibi gezenler gerekli değil

1|0
    0|0
  • İzlemedim bile

1|0
    0|0
  • izlemedim

1|0
    0|0
  • Ayla daha iyidir

1|0
    0|0
  • Ayla hak etti..

1|0
    0|0
  • Tr filmleri beş para etmez..

1|0
    0|0
  • İki filmide görmedim

1|0
    0|0
  • Kız parasını almışsa gerek yok ki

1|0
    0|0
  • fazla bile..

1|0
    0|0
  • Sen Kiminle Dans Ediyorsun var gidin cidden süper.

1|0
    0|0
  • Oyunculuk ve güzellik arasındaki ince fark.

1|0
    0|0
  • Elçin sangu güzel değil ki?

1|0
    0|0
  • uyuz oluyorum bu karıya bide yanındaki maloza

1|0
    0|0
  • Görsellik çok önemli ama his ve duyguyla kalbe ve ruha hitap edecek ki sürüklesin seyirciyi

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 27

• Geçen Ayla filmine gittim. Bikaç sahnesi ve bir iki oyuncusu dışında beğendim. Yani aman aman da muhteşem değil ama hiç olmazsa bir kalitesi var, Ayla varken kim gitsin Elçin Sangu'nun filmine. Sanki çok iyi bir projede ya da iyi işler yapan yetenekli bir oyuncu da.

1|0
    0|0
  • E bir zahmet.
    Sırf dizide tuttular diye biraz daha üstlerinden para kazanalım dediler...
    Ayla'yla bir tutmaları bile saçmalık. O film Oscar a aday 😂 ayrıca milyon kat güzeldir. Zahmet edip o saçma aşk meşk filmine gitmedim bile.

1|0
    1|0
  • Film sacmaydi o ilk yari amann biz ask filmine gittik o Cengiz bozkurta uyuz oluorm zatenn onu anlatıyor ya bana ne ben onu izlemeymi gittim

1|0
    0|0
  • Hak ettiğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Elçin mı güzel 😂😂

1|0
    0|0
  • Hak ediyor 1 kere gittim tadı damağımda kaldı hala vizyonda ise yine gitmeyi isterim mutluluk zamanını internetten bilr izleyebilirim.

1|0
    1|0
  • Guzelliginin yetmemesine sasilacak bir guzellik mi var ortada. Sinema bu

1|0
    0|0
  • Güzel değil ki.

1|0
    0|0
  • Güzel değil ki

2|0
    0|0
  • Güzellik değil , o duyguyu nas yansıttığın ne kadar basarili bir oyuncu olduğun önemli.

1|0
    0|0
  • elçin sangu mu güzel

1|1
    0|0
  • Oskara aday olan Ayla'nın rağbet görmesi daha iyi olmuş bence

1|0
    0|0
  • İki filmi karşılaştırmak bile hata bence. Ayla gibi bir filmin karşısına şu şeyi koymak saygısızlık bence.

1|0
    0|0
  • Hak etti 💕 ayla bir kere konusuyla bile ayrıydı yeri 🤗

1|0
    0|0
  • Ergen ergen işlerdense Ayla filmi 10 numaraydı

1|0
    0|0
  • çünkü harika bir film.

1|0
    0|0
  • İkiside farklı kategori sacma bir kıyas olmus

1|0
    0|0
  • Tabiki Ayla..

1|0
    0|0
  • Ayla fılmıyle aynı zamanda vızyona gıren tüm fılmlerın kaderı bu.

1|0
    0|0
  • Ayla harikaydi. Ask filmlerini sevmem.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor... ;