Sevgiliniz rol gereği başka biri ile ateşli sahneler çekse onu terk eder misiniz?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz ile sevgilisi Okan Yantır ayrıldı. İki yıllık ilişkinin bitme nedeni, Dilan Çiçek'in dizide sevgilisini oynayan Aras Bulut İynemli ile öpüşme sahneleriSevgiliniz rol gereği başka biri ile ateşli sahneler çekse onu terk eder misiniz?
Böyle bir şey sizin ayrılma sebebiniz olur muydu?

2|1
135142

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 142

• Herifin tipi kanka zaten.

Kaynakciyla sevgili olup, 'Ay uzerinde curuf var' diye ayripmak kadar sacma.

Bu insanlarin isi bu isi.

2|0
    1|0
    • Karını yatırırdın yani başkasının altına?

• dediğin azıcık doru ama oda o rolde oynamak zorunda değil

• @MuhammedAliSavat Yav zorunlu olda ne olur?

Is bu,

• bu olay temelle cemalin fıkrası gibi sanki;
    temel ve cemal ıssız bir adaya düşerler...
    adada ne ateş var nede yakacak odun. ıssız mı ıszız ve soğuk mu soğuk bir yerdir...
    donmak üzere olan temel:
    - 'cemal hadi sokalım birbirimize belki ısınırız zaman kazanırız.' der.
    + cemal: ' tamam ama gidip gelmek yok.' der.
    ardından cemal sokar temele ve bir süre bekler...
    - temel: ' tamam artık ısındın sen sıra bende.' der.
    ve temel sokar dayanamaz ve hafiften gidip gelemeye başlar... bu gidip gelmeler biraz daha hızlanır... 10 dakika 15 dakika derken saatler geçer.
    + cemal: ' temel bak ısınıyorsan bir şey demem ama mikiyorsan çok ayıp ediyorsun

0|0
    0|0
  • Herseyin bir bedeli var, ben kabul edemem

1|0
    0|0
  • Gerzeklik sadece. Sanatçı ile beraber olan "rol gereği" bunların olacağını da kabul etti demektir en başta.

1|0
    0|0
  • İlk tanıştıkları andan beri oyuncu ise, böyle birşeyler olacağını bilecek kadar zekası vardır. En baştan bunu göze alıp kabul etmiyorsan da başlamayacaksın.

1|0
    0|0
  • Ünlülerde aşk olayı yokki herkes seksine bakıyo.. Görmüyonmü şnla şu sevgili diyo 2 ay geçiyo sevgili oldu kadın veya adam başkasıyla sevgili olyo ya da evlenyo amaç belli sadece seks

1|0
    0|0
  • hayir

1|0
    0|0
  • sevgili olurken sevgilisinin oyuncu olduğunu ya da oyuncu olmanın ne anlama geldiğini bilmiyormuş demek ki

1|1
    0|0
  • Olurdu

1|0
    0|0
  • Gerizekalii oyuncumugun ne oldugunu bilmiyormuymusta sevgili olmus sevgili olmasayamis kabul etmiyorsan sevgili olmayacaksin

0|0
    0|0
  • Üçüncüsünü

0|0
    0|0
  • tabiki terk ederdim.

1|0
    0|0
  • Katlanamazdım bende.

1|0
    0|0
  • ne kadar ateşli olduğa bağlı. Yani basit öpüşme sarılma sahnelerini dert etmezdim ama ağır cinsel içerikli sahnelere göz yumamazdım

0|0
    0|0
  • Ah Rtük ah.

1|0
    0|0
  • Hemen ayrılırım

0|0
    0|0
  • valla oynayamaz dizide falan kemiklerini kirarim onun he :D

1|0
    0|0
  • Öyle bir sahnede yer alamaz

0|0
    0|0
  • Neticede kadin isini yapiyor bu yüzden ayrilmasi tuhaf olmus cidden :)

0|0
    0|0
  • ulan kaldıramıyorsan artist kızla takılmayacakaın a. k

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    122

Kızlar Ne Diyor 135

• Sevgili olduysam bunu biliyorumdur değil mi?

1|1
    0|1
  • Baştan sevgili olmam.

1|4
    1|1
  • Erkekler tabiatı gereği kıskanır çekemez
    Kadınlar ise Sevmesin de sevişsin der
    Ancak netice de onlar birer oyuncu bu işin doğasında bu var
    İstesek de istemesek de
    Oyuncu bir sevgilin varsa katlanacaksın
    Katlanamıyorsan ilişkiye hiç başlamayacaksın

1|0
    0|0
  • 2 sene once bu yola girerken kiz ofis isi mi yapiyordu.

Yeni bir seymis gibi pat diye yari yolda birakmalar felan.

3|0
    0|0
  • Şayet bir sanatçı ile birlikte iseniz biraz geniş olmanız gerekiyor. ya da ben bu tarz şeyleri kaldıramam diyorsanız sanatçılar ile birlikte olmayacaksınız. Sonuç olarak rolü gereği öpüşme sahnesi varsa yapılacaktır.

1|1
    1|0
  • Yani ne desin kutluyorum sevgilim çok güzel öpüştünmü desin , normal karşılayanların zihniyetleri çok geniş

1|2
    0|0
  • Oyuncu birisi ile çıkmazdım çünkü kıskanç birisiyimdir. Oyuncu birisi ile çıksam herşeyi göze almışım demektir. Bu yüzden de terketmek ya da terkedilmek saçma olur.

1|0
    0|0
  • Kabul etmem. Bir nevi para ugruna kendini satmak bu. Şimdi kimse gelip işini yapıyor demesin. Ar namus ile de para kazanılır. Seks sahneleri de çekiliyor ama kimse tuhaf görmüyor. O zaman eskortları da aşagılamayın. Tek farkları biri göz önünde yaparken biri gizlice yapıyor.

1|1
    0|1
    • Öpüşme sahnelerini robotlar mı oynasın?

• Daha kötüsünü de diyebilirim benim görüşüm zaten bu karışmaya hakkın yok. Bilgisayar başında sinirlenmeye devam et şu an biz sana çok gülüyoruz :)

• Valla umrumda bile degil😂

• Hayır, tabii ki. Bu onun işi.
    *Gecen bol olsun.*

1|1
    0|0
  • Hayır adı üstünde rol gereği. Alakasız bir ayrılma sebebi olmuş. Muhtemelen ciddi boyutta güven problemleri vardı zaten

1|0
    1|0
  • Kimbilir, belki dahada ateşlendirir..

1|1
    0|1
  • Yok etmem

1|0
    0|0
  • Çok kıskançım

1|0
    0|0
  • Oyuncu ile olmam zaten

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Terk ederim.

1|0
    0|0
  • Kiskanirim

1|0
    0|0
  • Tahammül edemem tabiki ayrilirim

1|0
    0|0
  • Baştan sevgili olmam..

2|2
    0|0
  • öncelikle böyle biriyle cikiyorsam bunu göze almam gerekirdi. ama göze alabilirmiydim o ayri bir konu. alamayacagim icin hic baslayamazdim da.. zor yani binu kabul etmek ama edebilenlerde var. yazik olmus bu kabul edememis ve iliskisi yarida kalmis.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    115
Yükleniyor... ;