Şeyma Subaşı’ya sosyal medyadan hakaret edenleri yakalamak için Interpol bile devreye girdi. Bu kadarı abartılı değil mi?

Şeyma Subaşı’ya sosyal medyadan hakaret edenleri yakalamak için Interpol bile devreye girdi. Bu kadarı abartılı değil mi?Hürriyet gazetesi yazarı, Melike Karakartal: Ülkemizde şiddet gören tüm kadınların hukuki süreçleri Şeyma Subaşı’nınki gibi jet hızıyla ilerlese herhalde medeniyete giden yolu yarılamış olurduk.
Kadınların canına kast eden suçlular dahi bir gün gözaltına alınıp ardından hızlıca salıverilirken, sadece Şeyma Subaşı için ışık hızıyla işleyen bu adalet gerçekten gözlerimi yaşarttı. Sırrını bize de söylesin, bari tüm kadınlar faydalansın.
Hürriyet gazetesi yazarı, Ömür Gedik: Interpol Şeyma için devreye giriyorsa hayvanlara yapılan işkence ve tecavüzlerde de devreye girer mi acaba?

Cengiz Semercioğlu: Valla ben bu meseleyi anlamadım, kim nasıl bir araya gelmiş, Şeyma’dan ne istiyorlar anlamış değilim. Interpol’ün devreye gireceği kadar ortada ne var onu da çözemedim. Bir prosedür olduğunu düşünüyorum. Ne oluyor yani Çakal Carlos’un peşine mi düştük?

Siz ne düşünüyorsunuz, bu kadarı abartılı değil mi?
#Meczup

2|0
3528

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar kafayı yemiş

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Faili meçhul cinayetler, yolsuzluk kayıpları ve nice suçun sorumlusu bulunamazken şımarık bir kadının sırf eşi saraya yakın olduğu için bu kadar itinayla hareket edilmesi abartma değil iğrençlik ve haksızlıktır!

0|0
    0|0
  • Paranın gücü diyelim

1|0
    0|1
  • İbrahim Tatlıses'in beyninden kaleşnikof mermisini çıkaran da Şeyma Subaşı'nın hakkını arayan da aynı şey : PARA

0|0
    0|0
  • Bu kadar kadınımız bırakın hakareti, küfür.. Tecavüze, şiddete mağruz kalırken adalet neden hızlı ilerlemedi? Sosyal medyada eleştirildiği için bu kadar birimin harekete geçmesi adalet mi?

1|0
    0|0
  • Hakaret kimsenin hak ettiği birşey değildir tabiki de ama. Yani ayrımcılık güzel değil ya. Şeyma Subaşı in kocası Acun Ilıcalı. İyi bir ya.. ka diye herkes seferber olsun benim köylü anamin anası ağlasın. Orda bide kocasından dayak yesin mahkeme serbest bıraksın

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş ya. :D Komedi cidden.

0|0
    0|0
  • ben genel olarak kadınların yaşadığı baskı ve şiddet konusundayım halen. malesef türk adaletinin verdiği kararlar insanı çileden çıkarır cinsten sokakta bundan cesaret alan insan postu giymiş bir sürü hayvan dolaşıyor malesef

0|0
    0|0
  • Vlla abartılıysa abartılı.. adaletin olduğu herşeye eyvallahçıyım isterse nato devreye girsin oh iyi olmuş s. çsınlar agızlarına öyle millete klavyeden delikanlılık yapmak kolay

1|0
    1|2
  • Sosyal medyada okadar şişirdiler ki bu kadını sonunda kendini dünya starı falan sandı embesil. Kendisi yuva yıkan evlilik dışı çocuk yapan birisi oysaki ne tutturdular şeyma subaşı diye. Görende nimetten sanıcak.

1|0
    0|0
  • Kadın medyada olmak istiyor ama bir özelliği yok işte Herkes Acun Ilıcalının esi olarak biliyor Baska bir özelliği yok 😎

1|0
    0|0
  • abartı tabi

0|0
    0|0
  • Benide bulsunlar
    Şeymanın gelmişine geçmişine 🤣🤣

0|0
    0|0
  • Vah vah..

0|0
    0|0
  • Kadinin zoruna gidiyor..

0|0
    0|0
  • Paranın gücü

0|0
    0|0
  • Para var para interpolde girer FBI da 😀

0|0
    0|0
  • Fazla...

0|0
    0|0
  • Hahaha bu memleket daha neler görecek acaba

0|0
    0|0
  • Parası olunca insan ne yapacağını şaşırıyor ne yaparsın.

0|0
    0|0
  • Parasi vaar ötturur bile
    Acuna cilve yapsam benife alirmi yanina
    Acuncuguuuuummmm bunu istiyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 35

• Demek ki Interpol diye bir şey varmış

0|0
    0|0
  • Yok artık. Kimsenin de daha önemli işleri yokmuş gibi bu kadına hakaret edenleri mi araştırıyorrlar. İlginç

0|0
    0|0
  • Zenginsen fbı bile emrine amede fakirsen istersen tecavüze uğra yakılarak öldür ülkemin polisi bile sallamaz :)

0|0
    0|0
  • Interpol'un varlığını bu kadın sayesinde öğrenenler var :)) Madem interpol denen oluşumu devreye sokabiliyorsun. Çocuk tacizcilerine ve tecavüzcülerine de aynı şeyi yapsana desen. ''Ama ama ama ama...'' diyip durur. Aklımada bu geldi :))
    https://www.youtube.com/watch?v=AjHSRfo-W6g

0|0
    0|0
  • O kadar kadın cinayeti var kadınlara çocuklara hayvanlara tecavüz var yolsuzluk var ama ilgilendikleri konu bu... paranın gücü işte naparsın ben böyle adalet sisteminin içine tüküreyim

0|0
    0|0
  • O niye boyle de diger kadinlar oyle degil diyeceginize en azindan bu kadin icin mucadele ediliyor diyin.
    Nefes alisi batiyor size, ben gayet mantikli, yerinde buldum.
    Kendini bilemzce hakaret eden cok fazla sebebi de sizin hayalinizi yasamasi.
    Yapmayin yani biraz vicdan.

1|0
    0|0
  • Küçük çocuklara tecavüz edilenler serbest birakilir ama hanfendiye laf attilar diye interpol devreye girer. Dünyanın adaletsizligi işte.

0|0
    0|0
  • Aynen madem öyle her kadına böyle değer versinler. Ama yok illa zengin koca bulmak lazım

1|0
    0|0
  • ahahahh şimdi bunun adı yuva yıkan kadına çıktı ya bunu kaldırmayan bir milletiz biz ağzına geleni sayan var tabi kabul edemiyor çünkü haksız ve en fazla 4 5 sene sürecek bir evlilik 😄

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin en diyim

0|0
    0|0
  • Parayı veren düdüğü çalıyor

0|0
    1|0
  • Benimde kocam acun ılıcalı olsaydı bende farkındalığımı sonuna kadar kullanırdım😄

0|1
    0|0
  • Gormeyenin kocasi olmusa donduruyolar olayi seyma subasinin olaylari ugrasirken devlet kimbilir neler neler yapiyor simdi yem yutma konusunda cok basariliyiz

0|0
    0|0
  • Abartı tabi

0|0
    0|0
  • Bencede abartılı

0|0
    0|0
  • Sırrını söylim. Para

0|0
    0|0
  • Abartili tabi ki. Gazete yazarlarina da sonuna kadar katiliyorum. Bir insan tum ozel hayatini sosyal medyada orda burda gozler onunde yasiyorsa hakaretlere de hazirlikli olucak boyle insanlar cok var sonucta😒

0|0
    0|0
  • Şeyma Subaşı nın bunlarla uğraşması çok komik...

0|0
    0|0
  • Bu konuda fazla sıktı su kadın amma abartti pes ya bu kadarina

0|0
    0|0
  • Bu kadından zengin koca bulma ve deli gibi aşık etme taktikleri ögrenilmeli 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15
Yükleniyor... ;