Pelin Karahan'ın "Evlilik aşkı öldürmez, besler" sözü evlilikten korkanlara ilham kaynağı olabilir mi?

Karahan, “Evlilik aşkı öldürmez besler” diyerek gazetecilere takıldı. 2 çocuk annesi güzel oyuncu sizce haklı mı? Yoksa evlilik aşkı öldürüyor mu?

• Güzel örnekler korkuyu yenmeye sebep olabilir.
    A seç
  • Hayır, ne olursa olsun evlenmeyeceğim.
    B seç
  • Diğer...
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
4738

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kusura bakmayın ama aşk bana çok anlamsız geliyor. Hastalık gibi geliyor bana.. Aşkın surecenligini sağlamak önemli o da sevgiyle oluyor zaten aşık olmak yerine sevmeyi tercih ederim öncelikle bu konuda ortak düşünelim ikiside birbirinden farklı.. aşk dediğiniz duygu yoğunluğu sevgiye saygıya sorumluluğa sadakata zemin hazırlamıyorsa o duygu yoğunluğu adı aşk olan bir hastalığa dönüşüyor (Aşeka).
    Evlilik de sevgi sadakat sorumluluk saygı isteyen bir toplumsal konumda olduğuna göre 'evlilik aşkı öldürmez, besler' sözü kişilere göre aska ve evliliğe bakış açısı ile değişkenlik gösterip farklılıklar doğurur bu göreceli birşey ben bunu kişilerin karakterine bağlıyorum.
    Evlilik gibi önemli bir toplumsal kurumun adını kirletmeye kimsenin hakkı yok eleştirilebilir tamam ama sevgi olmayan saygı olmayan çıkarcı daha dahası diyen insanlar evliliğe çamur atıyor ben onların aksine bir düşünceye sahibim.
    Pelin hanım benim anlatmaya çalıştığım sevgiyi sadakati sorumluluğu saygıyı evliliğinde hissettiği için bu cümleyi kuruyor. Eşinin karakteri tam terdi olsaydı emin olun 'evlilik aşkı öldürüyor' cümlesini kurardı.
    Evlilik aşkı öldürüyor diyen insanalrın ilişkilerine yaşadıkları sorunlara ve o sorunlara yaklaşımlarına bakın tahammülsüzlük hoşgörüsüzlük var sorumsuzluk hadsafada E boyk E bir atmosferde sevgi için yasam alanı mi olur sadakat için atmosfer mi olur?
    Uzun lafın kısası evlilik ve aşk birbirinden çok farklı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında bu aşkı öldürüp öldürmeme meselesi değil. İnsanlar birbirlerini evlendikten sonra tanıyor asıl. Aynı evde yaşıyorlar, daha fazla fakit geçiriyorlar, sorumluluklar giriyor işin içine vs. E doğal olarak görmedikleri şeyleri görüyorlar, sorunlar çıkıyor falan. Pek bir güzel tarafı kalmıyor.

Mesele, evleneceğin insanı iyi tanımak. Bir de bu büyüklerin (özellikle erkek tarafı) her şeye burnunu sokmalarına izin vermezlerse mutlu olunabilir tabii.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Önemli olan konu mecburiyetten ya da evde kalacağım paniğine kapılmamaktır. bu bir amaç değil ancak kaderin bir cilvesi olmalı ve akışına bırakılmalıdır, yeteri kadar tanımadan hele hele görücü usulü ile mukavele imzalanırsa sonuçları kaçınılmaz boşanma olacaktır. Teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Bak bu kadın seneye boşanacak kesin

1|0
    0|0
  • 2 yıl geçmeden boşanacak, tükürdüğünü yalayacak müptezel haberi yok..

0|0
    3|0
  • doğru kişi ile evlendiği için öyle der bazıları suratına bile bakılmayacak adamlarla sırf parası için evleniyorlar çok belli oluyor bu

0|0
    0|0
  • Olabilir ama aceleleyle yapılan evlilikler tam tanımadan aşık olduğunu sanan evlilikler maalesef ileride korktukları gibi oluyor ve mutsuzluk pişmanlık bile olabiliyor, çok çabuk aşık olabilen işte tam aradığım erkek ya da bayan deyip evlenen ama zamanla beraber yaşadıkları zaman birbirinden bıkan ve ben ona aşık değilmişim diyen oluyor. uzun süreli evlilikler genelde iyice birbirini tanıması ve alışması sebep oluyor.

0|0
    0|0
  • Aşkın ölmesinde eksilmesin de evliliğin hiçbir Payı Yoktur. Uzun süreli ilişkilerde de aynı etkiler gözükür.

Evlilikte gerekli olan şey aşk değil ki. Saygı sevgi sadakat varsa gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • Evlenmek isteyenler galiba canına susamış :/ bu kadar sadakatsiz insan varken bu evlenme merakı niye?

0|0
    0|1
  • olur belki

0|0
    0|0
  • Kendisi çok tatlı bir hanımefendi olduğundan çok normal :) Bence de akıl kullanılabildiğin besler. Üzerinde çokça konuşulan olgular insanlık üzerinde kötü intibalar bırakıyor. Gel gör ki insanlıkta deha tabirinde olan bireyler ileriyi görebiliyor.

0|0
    0|0
  • öldürüyor.. kendisini avutmuş

0|0
    0|0
  • Pelin daha dünkü çocuk... Çok fazla iddialı konuşuyor.

0|0
    0|0
  • Aşk geçici sevgi kalıcıdır evlensen sen evlenmesen de aşk biter

0|0
    0|0
  • tabi tabi olur

0|0
    0|0
  • Bana olmadı

0|0
    0|0
  • bunun sözüyle mi yola çıkıcaz a'q A:SD. as:Dsad

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • Güzel örnekler korkuyu yenmeye sebep olabilir.

0|0
    0|0
  • Güzel bir örnek..

0|0
    0|0
  • Sallıyor kartlassin biraz görürüm onu

0|0
    0|0
  • Pelin boşandığı zaman konuşalım bu konuyu :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 46

Yükleniyor... ;